Underneath the mask
Има сериен убиец в Беривил. Никой не знае как изглежда, но всеки знае неговото име - Закъри К. Хора изчезват, следователите намират поредния труп. Но той не е сам - има последователи. Журналистите се опитват да намерят следи, а никой не знае кой е следващия.
--------------------------------------------------------------------------------
Регистрирай се, направи си герой и стани част от мистериозния град Беривил.
~ Админите
Underneath the mask
Има сериен убиец в Беривил. Никой не знае как изглежда, но всеки знае неговото име - Закъри К. Хора изчезват, следователите намират поредния труп. Но той не е сам - има последователи. Журналистите се опитват да намерят следи, а никой не знае кой е следващия.
--------------------------------------------------------------------------------
Регистрирай се, направи си герой и стани част от мистериозния град Беривил.
~ Админите
Underneath the mask
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Всеки град си има тайна..някои имат кмет-педофил, други тайни секти, ние си имаме убиец. Сериен убиец.
 
ИндексИндекс  PortalPortal  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Empire state of Hotels
Empire state of Hotels - Page 2 Icon_minitimeПон Окт 01, 2012 12:35 am by Patrick Linn

» Размяна на банери
Empire state of Hotels - Page 2 Icon_minitimeСря Юли 25, 2012 3:43 am by Сам

» Да броим до 1000
Empire state of Hotels - Page 2 Icon_minitimeЧет Дек 08, 2011 5:40 am by Leslie Carson

» Това или онова?
Empire state of Hotels - Page 2 Icon_minitimeЧет Дек 08, 2011 5:40 am by Leslie Carson

» Отговори на въпроса с въпрос
Empire state of Hotels - Page 2 Icon_minitimeЧет Дек 08, 2011 5:38 am by Leslie Carson

» Верижка
Empire state of Hotels - Page 2 Icon_minitimeЧет Дек 08, 2011 5:38 am by Leslie Carson

» Преди да влезеш си намисли съществително
Empire state of Hotels - Page 2 Icon_minitimeЧет Дек 08, 2011 5:37 am by Leslie Carson

» Ако ти дам?
Empire state of Hotels - Page 2 Icon_minitimeЧет Дек 08, 2011 5:36 am by Leslie Carson

» Познай зодията на следващия!
Empire state of Hotels - Page 2 Icon_minitimeЧет Дек 08, 2011 5:35 am by Leslie Carson

Top posters
Сам
Empire state of Hotels - Page 2 Vote_lcapEmpire state of Hotels - Page 2 Voting_barEmpire state of Hotels - Page 2 Vote_rcap 
Изабел
Empire state of Hotels - Page 2 Vote_lcapEmpire state of Hotels - Page 2 Voting_barEmpire state of Hotels - Page 2 Vote_rcap 
Leslie Carson
Empire state of Hotels - Page 2 Vote_lcapEmpire state of Hotels - Page 2 Voting_barEmpire state of Hotels - Page 2 Vote_rcap 
Patrick Linn
Empire state of Hotels - Page 2 Vote_lcapEmpire state of Hotels - Page 2 Voting_barEmpire state of Hotels - Page 2 Vote_rcap 
Monna
Empire state of Hotels - Page 2 Vote_lcapEmpire state of Hotels - Page 2 Voting_barEmpire state of Hotels - Page 2 Vote_rcap 
Ирма Долкинс
Empire state of Hotels - Page 2 Vote_lcapEmpire state of Hotels - Page 2 Voting_barEmpire state of Hotels - Page 2 Vote_rcap 
Ребека Ричардсън
Empire state of Hotels - Page 2 Vote_lcapEmpire state of Hotels - Page 2 Voting_barEmpire state of Hotels - Page 2 Vote_rcap 
Джена Браун
Empire state of Hotels - Page 2 Vote_lcapEmpire state of Hotels - Page 2 Voting_barEmpire state of Hotels - Page 2 Vote_rcap 
Samanta Scott
Empire state of Hotels - Page 2 Vote_lcapEmpire state of Hotels - Page 2 Voting_barEmpire state of Hotels - Page 2 Vote_rcap 
Джъстин Робъртс
Empire state of Hotels - Page 2 Vote_lcapEmpire state of Hotels - Page 2 Voting_barEmpire state of Hotels - Page 2 Vote_rcap 
Our E-mail
Имейлът на форума ни: underneath_forum@abv.bg
Админстратори
ИзабелEmpire state of Hotels - Page 2 Tayloricon МонаEmpire state of Hotels - Page 2 2819135f

 

 Empire state of Hotels

Go down 
3 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, ... 10, 11, 12  Next
АвторСъобщение
Leslie Carson

Leslie Carson


Пълно име на героя : Лесли Карсън
Брой мнения : 224
Join date : 13.08.2011

Empire state of Hotels - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Empire state of Hotels   Empire state of Hotels - Page 2 Icon_minitimeЧет Окт 13, 2011 5:10 am

Ъгх!
Много го мразех!
Исках да спре, наистина. Аз го исках, но тялото ми ме предаваше. На него му беше хубаво в ръцете му, колкото и да не исках.
- Има прозорци!! - изтъкнах поредната причина, след като той оправда предните. Сложих ръце на раменете му, за да го отблъсна, но когато езика му се плъзна по гърдата ми... Ах..
Ммм ... добре, можеше да му се признае, че имаше доста фантазия какво и как да прави и беше добър в практиката, но...
- Не може ли поне до стаята да стигнем? - попитах отчаяно. Не исках пак да се чудя как да си затварям устата както в пробната. Плъзнах ръце по гърба му, впивайки леко пръсти в сексапилните релефи...
Върнете се в началото Go down
Patrick Linn

Patrick Linn


Пълно име на героя : Patrick Linn
Брой мнения : 219
Join date : 13.08.2011

Empire state of Hotels - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Empire state of Hotels   Empire state of Hotels - Page 2 Icon_minitimeЧет Окт 13, 2011 5:38 am

-Ами.. не, не още..тук ми харесва. - свалих още малко по-надолу презрамките и спуснах устни по тялото й, целувайки корема й през плата. Застанах на колене и започнах да плъзгам език по голите места на кръста й.-Другият път да си с по-оскъден бански..-Езикът ми отново намери преградата на плата и пак започнах с целувките, насочвайки се между краката й. След миг се отправих към втората изрязана част на банския й, а ръцете ми се впиха в бедрата й.Спуснах пръсти надолу, забивайки ги в кожата й, докато не стигнах до коляното й. Поставих високата й обувка на рамото си и погледнах нагоре към нея с усмивка.Започнах да целувам крака й от глезена нагоре, все още гледайки лицето й. След малко езикът ми беше на коляното й, на бедрото..Коляното й беше на рамото ми и можех да усетя токчето й по голия си гръб. Ръцете ми се върнаха на дупето й, след това се качиха по гърба й и я притиснах по-плътно към устните си, които се плъзнаха по края на банския й.-Ухаеш невероятно, нали знаеш?-попитах с усмивка и притиснах устни към вече горещия плат между краката й.
Върнете се в началото Go down
Leslie Carson

Leslie Carson


Пълно име на героя : Лесли Карсън
Брой мнения : 224
Join date : 13.08.2011

Empire state of Hotels - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Empire state of Hotels   Empire state of Hotels - Page 2 Icon_minitimeЧет Окт 13, 2011 6:07 am

Добре...ставаше ми горещо..още по- горещо...добре, много горещо!!!
- Ще се опитам да го запомня...- прошепнах, когато той ми каза, че ме иска с по- разголен бански, защото устните му не достигат навсякъде. В момента и аз го исках, защото проклетият плат му пречеше да докосва кожата ми навсякъде. Прехапах устна силни и се облегнах на стената, извивайки гърба си, докато той обхождаше крака ми. Затворих очи, въздишайки тихо, когато устните му докоснаха женствеността ми, но през плата. По дяволите този бански...
- По дяволите...- изругах тихо и прокарах пръсти в косата му, скубейки го леко. Исках го...исках да спре, но и да продължи, исках да не сме тук, да нямам бански...Исках, но и аз не знаех какво, губех ума си.
Върнете се в началото Go down
Patrick Linn

Patrick Linn


Пълно име на героя : Patrick Linn
Брой мнения : 219
Join date : 13.08.2011

Empire state of Hotels - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Empire state of Hotels   Empire state of Hotels - Page 2 Icon_minitimeЧет Окт 13, 2011 6:18 am

Пръстите и се заплетоха в косата ми и аз прокарах леко зъби по чувствителното й място. Този бански беше много проклинат и от нея и от мен в момента. Изправих се, връщайки крака й на земята и я обърнах към стената, както в съблекалнята.
-Сега..правила си го и преди..-Прилепих гърдите си до гърба й и отместих гъстата й коса от врата, подновявайки мокрите целувки върху него.Ръцете ми се плъзнаха по шията й и след това по предната част на банския й, смъквайки го надолу, колкото да освободя гърдите й. Едната ми ръка се заигра с тях, а другата се плъзна по корема й. Отново намерих малкото място гола кожа на кръста й и плъзнах ръка под банския, докосвайки корема й.След това я плъзнах още по-надолу, намирайки най-сетне женствеността й. Започнах да я галя бавно, а другата ми ръка си оставаше на гърдите й.-Още ли искаш да спра?
Върнете се в началото Go down
Leslie Carson

Leslie Carson


Пълно име на героя : Лесли Карсън
Брой мнения : 224
Join date : 13.08.2011

Empire state of Hotels - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Empire state of Hotels   Empire state of Hotels - Page 2 Icon_minitimeПет Окт 14, 2011 1:52 am

След малко се оказах с лице към стената. Да, правили сме го и преди.. И изгарях от желание да ми го причини отново.
Подпрях длани на стената, прехапвайки устни и затворих очи, докато устните му обхождаха кожата ми, а ръцете му... Господи, обичах тези ръце.
Извих тялото си, притискайки се в неговото и същевременно нагаждайки се към ръцете му. Отметнах глава назад, облягайки я на рамото му и въздъхнах тихо, когато пръстите му погалиха мястото, което изгаряше за него. Изведнъж чух гласа му в ухото ми.
- Не! Продължавай...не спирай. - отвърнах, стенейки тихо и се опитах да се притисна към пръстите му повече.
Върнете се в началото Go down
Patrick Linn

Patrick Linn


Пълно име на героя : Patrick Linn
Брой мнения : 219
Join date : 13.08.2011

Empire state of Hotels - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Empire state of Hotels   Empire state of Hotels - Page 2 Icon_minitimeПет Окт 14, 2011 2:35 am

Облегна глава на рамото ми и ме окуражи да продължавам.
-Сигурна ли си?Май не беше много убедена..-засмуках врата й и преместих свободната си ръка към другата й гърда.-Но пък съм много убедителен, знам.-плъзнах един от пръстите си в нея и слях устните ни, за да предотвратя всичко, което можеше да излезе от устата й. Плъзнах втори пръст в тялото й и започнах да ги движа съвсем бавно. .-Харесва ли ти, Лесли?-Вкарах език в устата й и го вплетох бързо с нейния.Притиснах тялото й още по-силно към стената , забързах движенията на пръстите си и се заиграх със едното й зърно.-На мен ми харесва..
Върнете се в началото Go down
Leslie Carson

Leslie Carson


Пълно име на героя : Лесли Карсън
Брой мнения : 224
Join date : 13.08.2011

Empire state of Hotels - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Empire state of Hotels   Empire state of Hotels - Page 2 Icon_minitimeПет Окт 14, 2011 3:02 am

По дяволите, Патрик. Защо винаги трябваше да е такъв задник. Никога ли не млъкваше? Опитах се да изолирам гласа му и да се съсредоточа в действията му и в тези моменти не ми беше особено трудно. Особено, когато усетих пръстите му в себе си. Бях на път да оглася стълбището, когато той ме целуна. Отвърнах разпалено и удължих целувката. Не можех да повярвам, че ми се случваше. Този мъж трябваше да бъде убит!!
Смътно чух, че той отново каза нещо, докато не чух името си и с много усилия осмислих думите му.
Плъзнах ръка по врата му и го притиснах към себе си още повече, захапвайки долната му устна, докато тялото ми се движеше в такт с пръстите му, потръпвайки от наслада.
- Ти как мислиш? - попитах, издишайки тежко и отново впих устни в неговите.
Върнете се в началото Go down
Patrick Linn

Patrick Linn


Пълно име на героя : Patrick Linn
Брой мнения : 219
Join date : 13.08.2011

Empire state of Hotels - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Empire state of Hotels   Empire state of Hotels - Page 2 Icon_minitimeСъб Окт 15, 2011 7:28 am

Устните ни отново се сляха и започнах борба за надмощие с езика й. Пръстите ми не спираха да проникват в нея и притиснах по-плътно ханша си в дупето й.
-Мисля си, че пак ще трябва да пазиш тишина.-хванах косата й и я дръпнах бавно надолу, карайки я да наведе глава още назад.Забързах движенията си и започнах да движа в кръг пръстите си. Спуснах език по шията й, до рамото и след това отново нагоре. Проследих линията на челюстта й и отново върнах език в устата й, целувайки я яростно и хапейки устните й.
Върнете се в началото Go down
Leslie Carson

Leslie Carson


Пълно име на героя : Лесли Карсън
Брой мнения : 224
Join date : 13.08.2011

Empire state of Hotels - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Empire state of Hotels   Empire state of Hotels - Page 2 Icon_minitimeПон Окт 17, 2011 5:51 am

Ох, мразех я тази тишина. Исках да викам от страст, да мога да достигна секси тялото му, не само да усещам всеки релеф по гърба си. Само веднъж да се доберем до стаята, няма да излезе жив!
- Искаммм..- прошепнах задъхано, но не можех да довърша мислите си заради действията му. Изстенах тихо и свих ръце в юмруци, подпирайки ги по- стабилно в стената и усещах как края беше толкова близо още секунда, още само момент...
- Продължавай!! - изстенах, прехапвайки устна, секунда преди да впие устни в моите, за да запуши устата ми. Усетих как всяка клетка в мен се стягаше и зарових пръсти на едната си ръка в косата му, притискайки го към себе си и усетих как оргазъма ме заля с пълна сила, изцеждайки ме до край.
Върнете се в началото Go down
Patrick Linn

Patrick Linn


Пълно име на героя : Patrick Linn
Брой мнения : 219
Join date : 13.08.2011

Empire state of Hotels - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Empire state of Hotels   Empire state of Hotels - Page 2 Icon_minitimeПон Окт 17, 2011 6:18 am

След миг усетих как тялото й започна да се стяга около пръстите ми и видях как я завладява див оргазъм. Когато се успокои, извадих пръстите си от нея и качих ръцете си към горната част на банския й, вдигайки презрамките на мястото им. Обърнах я с гръб към стената и се усмихнах накриво.
-Това определено не беше човек, който се тревожи, че могат да го хванат.-заявих и пъхнах двата влажни пръста в устата си, докато я гледах развеселено в очите.След малко извадих пръсти от устата си и тръгнахме по стълбите към горния етаж, който за щастие беше нашия.-Хайде, тръгвай с мен.Не ми се иска да се претрепеш по стълбите, заради такова разтърсващо изживяване..- продължих с приказките и сложих ръка на кръста й.
Върнете се в началото Go down
Leslie Carson

Leslie Carson


Пълно име на героя : Лесли Карсън
Брой мнения : 224
Join date : 13.08.2011

Empire state of Hotels - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Empire state of Hotels   Empire state of Hotels - Page 2 Icon_minitimeВто Окт 18, 2011 2:30 am

След малко той намести банският ми на място и ме остави да се облегна на стената, докато си нормализирах дишането. Той констатира, че не се държа както трябва, а аз се засмях развеселено.
- Не, скъпи. Това беше част от мен, която ти отключи и ще си понесеш последствията... - отвърнах, прехапвайки устна с перверзен поглед - Просто жена, която знае какво иска. - допълних и се отделих от стената, тръгвайки уверено със него към стаята. Той сложи ръка на кръста ми, а аз се подсмихнах и свалих едната презрамка на банския си. Когато стигнахме стаята ни влязохме и аз освободих и другата си презрамка и бавно го смъкнах надолу. Малко преди да стигна до банята той падна в краката ми, а аз просто го прекрачих и влязох в банята, като малко преди това се спрях и го погледнах през рамо.
- Връщам се след малко. - намигнах му с палава усмивка
Върнете се в началото Go down
Patrick Linn

Patrick Linn


Пълно име на героя : Patrick Linn
Брой мнения : 219
Join date : 13.08.2011

Empire state of Hotels - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Empire state of Hotels   Empire state of Hotels - Page 2 Icon_minitimeВто Окт 18, 2011 4:04 am

Когато влязохме в стаята, тя свали банския си и се пъхна в банята с палава усмивка. Щом й се играеше играта, аз пък нямах против.Влязох след нея в банята и се облегнах на вратата.
-Ако искаш да ползваш банята, бих казал, че сега е мой ред.-заявих плъзгайки поглед по тялото й -Вярно ти си по-изпотена..но все пак.-свалих банските си и се запътих към душ кабината. Пуснах водата и се пъхнах вътре, но оставих кабината отворена.-Не ти ли е самотно там?-попитах мило и се пресегнах към сапуна.-Можеш да ми помогнеш..няма да ми пречиш..-усмихнах се и започнах да сапунисвам тялото си.
Върнете се в началото Go down
Leslie Carson

Leslie Carson


Пълно име на героя : Лесли Карсън
Брой мнения : 224
Join date : 13.08.2011

Empire state of Hotels - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Empire state of Hotels   Empire state of Hotels - Page 2 Icon_minitimeВто Окт 18, 2011 4:40 am

Той се намърда след мен и дори ме изпревари в душ кабината. Скръстих ръце пред гърдите си, когато той ме извика при него си. Гол и мокър...като добавим и сапунката. С бавна котешка походка се вмъкнах, затваряйки вратата на кабината след себе си и прокарах поглед по него, подсмихвайки се дяволито.
- Мм тогава нека ти помогна... - прехапах устна и взех сапуна от него. Прокарах го по гърдите му, по корема му, нагоре по мускулите му, приближавайки се още повече към него и оставих няколко целувки по врата му, а към ръцете ми се прибавиха и ноктите ми, оставяйки леки следи след себе си.
Върнете се в началото Go down
Patrick Linn

Patrick Linn


Пълно име на героя : Patrick Linn
Брой мнения : 219
Join date : 13.08.2011

Empire state of Hotels - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Empire state of Hotels   Empire state of Hotels - Page 2 Icon_minitimeСря Окт 19, 2011 5:02 am

Тя с удоволствие се намъкна при мен и ме отмени от тежката ми задача със сапуна. Приближи устни до врата ми, а аз плъзнах ръце по вече мокрия й гръб.Дръпнах косата й назад и прокарах език по устните й. След това я завъртях с гръб към мен и взех сапуна от ръцете й.
-Мисля, че съм достатъчно чист.-сапунисах ръцете си и пак оставих сапуна на мястото му. Поставих ръце на шията й и ги плъзнах по раменете и ръцете й. След това ги преместих на корема й, отделяйки специално внимание на обецата й. Качих ръце още по-нагоре,сапунисвайки гърдите й и преместих устни към ухото й, захапвайки меката му част.
Върнете се в началото Go down
Leslie Carson

Leslie Carson


Пълно име на героя : Лесли Карсън
Брой мнения : 224
Join date : 13.08.2011

Empire state of Hotels - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Empire state of Hotels   Empire state of Hotels - Page 2 Icon_minitimeСря Окт 19, 2011 5:33 am

Добре, аз си мислех, че онова на стълбите беше изключително, но това тук го задминаваше, а още не правехме нищо съществено. Откраднах си една мокра целувка и той ме обърна с гръб към себе си. Притиснах се към него, усещайки как онова мъжкото, което ни различаваше да се втвърдява. Подсмихнах се и се прилепих към него нацяло, наслаждавайки се на всеки негов релеф, делейки ни единствено горещата вода. Той започна да разхожда ръце по тялото ми, но този път нямаше да стоя просто така.
Насладих се на още няколко мига с ръцете му върху тялото си и накрая се обърнах с лице към него отново и увих ръце около врата му, целувайки го директно по устните продължително и разпалено. Определено желанието в мен се бе завърнало и щях да направя всичко, за да имам това, което исках.
Плъзнах ръце по мокрият му гръб и захапах леко езика му, след което и долната му устна, но след това продължих надолу по врата му, а ръцете ми се плъзнаха надолу по тялото ми отново, но този път не се спряха на корема му. Прокарах леко нокти по долната част на плочките му и погалих мъжествеността му, плъзгайки пръсти по дължината му. Нямаше само той да ме дразни. Исках да го поизмъча малко...
Върнете се в началото Go down
Patrick Linn

Patrick Linn


Пълно име на героя : Patrick Linn
Брой мнения : 219
Join date : 13.08.2011

Empire state of Hotels - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Empire state of Hotels   Empire state of Hotels - Page 2 Icon_minitimeНед Окт 23, 2011 10:25 pm

След малко отново се обърна към мен и ме целуна яростно, а ръцете й се плъзнаха по тялото ми, намирайки члена ми, който се уголеми под пръстите й. Усмихнах се в устата й и захапах устната й. Опрях гърба й о стената и започнах да притискам ханша си в ръката й, дишайки тежко в устата й.
-Това ли искаш,Лесли?
След малко хванах единия й крак и го увих около кръста си. Плъзнах пръсти по гърба й, забивайки ги в кожата й и след това хванах ръцете й и ги опрях в стената, позволявайки на водата да отмие сапуна от тялото й. Спуснах език от устните й, по челюстта и врата й, а лявата ми ръка пусна нейната и увих крака й още по-плътно около мен, притискайки достойнството си в чувствителното място между краката й.
Върнете се в началото Go down
Leslie Carson

Leslie Carson


Пълно име на героя : Лесли Карсън
Брой мнения : 224
Join date : 13.08.2011

Empire state of Hotels - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Empire state of Hotels   Empire state of Hotels - Page 2 Icon_minitimeНед Окт 23, 2011 11:57 pm

Той ме притисна към стената и качи единият ми крак на кръста си, а ръцете ми се прилепиха към стената, в страни от главата ми.
Изпадах в екстаз с него, дори само от присъствието. Обожавах държанието му, макар и да не си го признавах, беше изключително възбуждащ.
- Да, точно това. - отвърнах, въздишайки срещу устните му и отново нападнах устните му. Сложих свободната си ръка на рамото му и се надигнах леко, увивайки и другия си крак около кръста му и прилепих тялото си към него изцяло.
- А ти какво искаш? - попитах изкусително, захапвайки леко брадичката му и зарових пръсти в косата му, скубейки го леко.
Върнете се в началото Go down
Patrick Linn

Patrick Linn


Пълно име на героя : Patrick Linn
Брой мнения : 219
Join date : 13.08.2011

Empire state of Hotels - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Empire state of Hotels   Empire state of Hotels - Page 2 Icon_minitimeПон Окт 31, 2011 5:40 am

-Ще ти покажа какво искам..- поставих ръце на увитите й около кръста ми крака и я задържах плътно към стената. Погалих я по сърцевината с члена си и го плъзнах по най-влажната част от цялото й мокро тяло.Проникнах съвсем леко в нея и пак се отдръпнах.Продължих малко по-надълбоко и след това се отдръпнах изцяло.-Само че не още..-казах и се усмихнах, насочвайки устни към врата й. Плъзнах ръка към гърба й и хванах косата й на свой ред, дърпайки назад главата й.Хванах по-здраво бедрата й, притискайки я по-близо, и плъзнах език по шията й, захапвайки на места меката й кожа.
Върнете се в началото Go down
Leslie Carson

Leslie Carson


Пълно име на героя : Лесли Карсън
Брой мнения : 224
Join date : 13.08.2011

Empire state of Hotels - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Empire state of Hotels   Empire state of Hotels - Page 2 Icon_minitimeПон Окт 31, 2011 6:15 am

Той започна това, за което копнеех, но бързо го прекрати и продължи само да ме дразни със докосвания. Изстенах шумно и го притиснах към себе си.
- Патриик! - изстенах недоволно и намерих устните му. Тези устни бяха като наркотик за мен. Много го исках! Изключително много!
Имах чувството, че ще се взривя от възбуда вече, а той просто си играеше. Що за железни нерви имаше.
Върнете се в началото Go down
Patrick Linn

Patrick Linn


Пълно име на героя : Patrick Linn
Брой мнения : 219
Join date : 13.08.2011

Empire state of Hotels - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Empire state of Hotels   Empire state of Hotels - Page 2 Icon_minitimeПон Окт 31, 2011 6:46 am

- Патриик! -явно не беше много доволна от недовършената ми работа, а аз пък бях доволен от реакциите й.
-Да? Има ли нещо, Лесли?-попитах невинно между страстните й целувки. Плъзнах една от ръцете си по плътните й гърди и след като отвърна на неразбиращия ми поглед със злобен, се засмях и отново се притиснах между краката й.
-Мислиш ли, че е време да ти дам това, което искаш, красавице?-попитах заинетересовано и започнах да прониквам съвсем бавно в нея, което си беше мъчение и за мен самия.Върнах устните си на нейните и когато бях плътно притиснат в тялото й захапах долната й устна. Започнах да се движа бавно в нея и банята вече не беше много тихо място. Забърързах движенията си и ръцете ми стиснаха здраво бедрата й, притискайки я към стената с всеки тласък на тялото ми.
Върнете се в началото Go down
Leslie Carson

Leslie Carson


Пълно име на героя : Лесли Карсън
Брой мнения : 224
Join date : 13.08.2011

Empire state of Hotels - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Empire state of Hotels   Empire state of Hotels - Page 2 Icon_minitimeВто Ное 01, 2011 5:35 am

- Да, Патрик, има. - отвърнах намръщено и го целунах за кратко. Много мразех да ме измъчва така. Буквално треперех в ръцете му.
- Винаги ли трябва да си толкова ужасен? - попитах сърдито и плъзнах ръце по гърба му. Притиснах се към него и спуснах устни по раменете и гърдите му. Боже, беше ужасно сексапилен така мокър и гол. И тази коса, полепваща по лицето му... Върнах се отново на устните му и облизах капките вода по тях, след което вкарах езика си в устата му, присвоявайки си поредната страстна целувка.
- Ммм, не мисля, че това е нещо, което само аз искам. - констатирах, усещайки твърдината, притисната между краката ми.
Най- накрая реши да спре да мъчи и двама ни и го усетих в себе си. Извих гръбнака си, притискайки се към него и започнах да се движа заедно с него. Той се опита да заглуши стоновете ми с целувки, но тук най- накрая нямаше от кой да се притеснявам, че ще ни чуе, затова дадох свобода на емоциите си, изразявайки ги със стонове и въздишки, а тялото му, притискащо се в моето постоянно, усещането на всеки негов релеф по кожата си, ме побъркваше.
Върнете се в началото Go down
Patrick Linn

Patrick Linn


Пълно име на героя : Patrick Linn
Брой мнения : 219
Join date : 13.08.2011

Empire state of Hotels - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Empire state of Hotels   Empire state of Hotels - Page 2 Icon_minitimeСря Ное 02, 2011 2:16 am

-Не..определено не си единствената.-казах, забързвайки повече темпото на движенията си. Гърбът й се отлепи от стената и аз се възползвах от възможността да се насладя на хубавите й гърди отново. Плъзнах език по зърното й, след което го хванах между устните си. Ръцете ми хванаха по-здраво бедрата й, забивайки пръсти в тях, и от устните ми на гърдите й започнаха да излизат все по-силни стонове. Отново върнах устните си на нейните и след малко усетих, че и за двамата всичко щеше да свърши скоро. Освободих устните й, местейки глава между раменете й, и притиснах бедрата си по-яростно в нейните
Върнете се в началото Go down
Leslie Carson

Leslie Carson


Пълно име на героя : Лесли Карсън
Брой мнения : 224
Join date : 13.08.2011

Empire state of Hotels - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Empire state of Hotels   Empire state of Hotels - Page 2 Icon_minitimeСря Ное 02, 2011 3:22 am

Той потвърди това, което казах и забърза движенията си, докарвайки и двама ни до полуда. Забих нокти в гърба му, оставяйки временни следи, а стенанията ми ставаха все по - силни.
Какви ли не споменавания на Господ и името на мъжа, с който споделях този миг. Боже, този случай ми харесваше все повече.
Знаех, че не бива да го правя, трябваше да съм съсредоточена и в момента да обмислям стратегия, но ... Господи колко беше добър. Нямах против да остана тук за по- дълго.
Устните му нападнаха гърдите ми, а аз подпрях глава на стената, хапейки устните си.
Усетих как всяка фибра от мен започваше да се напряга и се притиснах към него още по- близко, впивайки устни в неговите, когато усетих блаженството и силата на края, разтърсващ цялото ми същество, преобръщайки света ми на 360 градуса.
Върнете се в началото Go down
Patrick Linn

Patrick Linn


Пълно име на героя : Patrick Linn
Брой мнения : 219
Join date : 13.08.2011

Empire state of Hotels - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Empire state of Hotels   Empire state of Hotels - Page 2 Icon_minitimeСря Ное 02, 2011 3:57 am

Не след дълго и двамата едновременно избухнахме от екстаз и за щастие не беше нужно да се тревожим, че някой може да ни чуе.След малко пуснах бедрата й, успокоявайки дишането си, и бавно излязох от нея.
-Знаеш ли..сега разбирам защо толкова я прехвалват вашата професия.-започнах задъхано, пъхайки се под водата, оставяйки я да ме успокои.-Тези случаи са доста интересни..Много работа вършите..-погледнах я и се усмихнах.-Направо съм във възторг.
Върнете се в началото Go down
Leslie Carson

Leslie Carson


Пълно име на героя : Лесли Карсън
Брой мнения : 224
Join date : 13.08.2011

Empire state of Hotels - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Empire state of Hotels   Empire state of Hotels - Page 2 Icon_minitimeПон Ное 07, 2011 6:02 am

След малко той ме пусна бавно на земята и аз останах подпряна на стъклото, докато си възвърна силите и удоволствието отмине.
Той се вмъкна под водната струя и пак започна да говори, а аз извъртях очи и се приближих към него и му запуших устата с дълга и продължителна целувка.
- Просто... просто млъкни и не ми разваляй хубавия секс. - посъветвах го, прокарвайки ръка по коремните му мускули, след което го бутнах към другата стена и излязох от кабинката, увивайки тялото си с хавлия.
- Аз съм добра в работата си ! - заявих, без да се обръщам и излязох от банята. Облякох си потниче и бикини, след което се намъкнах под завивките на спалнята и включих телевизора, с намерение да подремна малко преди тъпата вечеря.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Empire state of Hotels - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Empire state of Hotels   Empire state of Hotels - Page 2 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Empire state of Hotels
Върнете се в началото 
Страница 2 от 12Иди на страница : Previous  1, 2, 3, ... 10, 11, 12  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Underneath the mask :: Крайбрежието :: Басейни и Хотели-
Идете на: