Underneath the mask
Има сериен убиец в Беривил. Никой не знае как изглежда, но всеки знае неговото име - Закъри К. Хора изчезват, следователите намират поредния труп. Но той не е сам - има последователи. Журналистите се опитват да намерят следи, а никой не знае кой е следващия.
--------------------------------------------------------------------------------
Регистрирай се, направи си герой и стани част от мистериозния град Беривил.
~ Админите
Underneath the mask
Има сериен убиец в Беривил. Никой не знае как изглежда, но всеки знае неговото име - Закъри К. Хора изчезват, следователите намират поредния труп. Но той не е сам - има последователи. Журналистите се опитват да намерят следи, а никой не знае кой е следващия.
--------------------------------------------------------------------------------
Регистрирай се, направи си герой и стани част от мистериозния град Беривил.
~ Админите
Underneath the mask
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Всеки град си има тайна..някои имат кмет-педофил, други тайни секти, ние си имаме убиец. Сериен убиец.
 
ИндексИндекс  PortalPortal  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Empire state of Hotels
Empire state of Hotels - Page 11 Icon_minitimeПон Окт 01, 2012 12:35 am by Patrick Linn

» Размяна на банери
Empire state of Hotels - Page 11 Icon_minitimeСря Юли 25, 2012 3:43 am by Сам

» Да броим до 1000
Empire state of Hotels - Page 11 Icon_minitimeЧет Дек 08, 2011 5:40 am by Leslie Carson

» Това или онова?
Empire state of Hotels - Page 11 Icon_minitimeЧет Дек 08, 2011 5:40 am by Leslie Carson

» Отговори на въпроса с въпрос
Empire state of Hotels - Page 11 Icon_minitimeЧет Дек 08, 2011 5:38 am by Leslie Carson

» Верижка
Empire state of Hotels - Page 11 Icon_minitimeЧет Дек 08, 2011 5:38 am by Leslie Carson

» Преди да влезеш си намисли съществително
Empire state of Hotels - Page 11 Icon_minitimeЧет Дек 08, 2011 5:37 am by Leslie Carson

» Ако ти дам?
Empire state of Hotels - Page 11 Icon_minitimeЧет Дек 08, 2011 5:36 am by Leslie Carson

» Познай зодията на следващия!
Empire state of Hotels - Page 11 Icon_minitimeЧет Дек 08, 2011 5:35 am by Leslie Carson

Top posters
Сам
Empire state of Hotels - Page 11 Vote_lcapEmpire state of Hotels - Page 11 Voting_barEmpire state of Hotels - Page 11 Vote_rcap 
Изабел
Empire state of Hotels - Page 11 Vote_lcapEmpire state of Hotels - Page 11 Voting_barEmpire state of Hotels - Page 11 Vote_rcap 
Leslie Carson
Empire state of Hotels - Page 11 Vote_lcapEmpire state of Hotels - Page 11 Voting_barEmpire state of Hotels - Page 11 Vote_rcap 
Patrick Linn
Empire state of Hotels - Page 11 Vote_lcapEmpire state of Hotels - Page 11 Voting_barEmpire state of Hotels - Page 11 Vote_rcap 
Monna
Empire state of Hotels - Page 11 Vote_lcapEmpire state of Hotels - Page 11 Voting_barEmpire state of Hotels - Page 11 Vote_rcap 
Ирма Долкинс
Empire state of Hotels - Page 11 Vote_lcapEmpire state of Hotels - Page 11 Voting_barEmpire state of Hotels - Page 11 Vote_rcap 
Ребека Ричардсън
Empire state of Hotels - Page 11 Vote_lcapEmpire state of Hotels - Page 11 Voting_barEmpire state of Hotels - Page 11 Vote_rcap 
Джена Браун
Empire state of Hotels - Page 11 Vote_lcapEmpire state of Hotels - Page 11 Voting_barEmpire state of Hotels - Page 11 Vote_rcap 
Samanta Scott
Empire state of Hotels - Page 11 Vote_lcapEmpire state of Hotels - Page 11 Voting_barEmpire state of Hotels - Page 11 Vote_rcap 
Джъстин Робъртс
Empire state of Hotels - Page 11 Vote_lcapEmpire state of Hotels - Page 11 Voting_barEmpire state of Hotels - Page 11 Vote_rcap 
Our E-mail
Имейлът на форума ни: underneath_forum@abv.bg
Админстратори
ИзабелEmpire state of Hotels - Page 11 Tayloricon МонаEmpire state of Hotels - Page 11 2819135f

 

 Empire state of Hotels

Go down 
3 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  Next
АвторСъобщение
Patrick Linn

Patrick Linn


Пълно име на героя : Patrick Linn
Брой мнения : 219
Join date : 13.08.2011

Empire state of Hotels - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Empire state of Hotels   Empire state of Hotels - Page 11 Icon_minitimeЧет Мар 29, 2012 4:28 am

-Ами аз пък не те питам..-върнах й усмивката и пак спуснах устни по бедрата й. Тя спря протестите си на мига и аз се подсмихнах, раздалечавайки все повече бедрата й.
След малко обаче вратите на асансьора се отвориха и Лесли бързо скочи на земята и застана до мен. Бързо обърнахме поглед към новодошлите и гузното лице на Флеч изникна пред очите ми. Беше с мадамата, на която толкова бях благодарен за голямата й уста, и определено не беше доволен, че го засичаме с някой друг.Ами и аз не бях на седмото небе.
-Решихме да се порадваме на малко среднощно плуване..-казах извинително и придърпах Лесли към себе си. Сложих ръка на бедрото й, дърпайки ризата възможно най-надолу, за да върна към лицата ни отвратителния поглед на Флеч.-С удоволствие ще ви отстъпим мястото обаче..
Той обаче не знаеше какво да каже, пък и с какво можеше да оправдае присъствието си тук с блондинката.
-Вероятно може да се видим утре вечер на по чаша шампанско..?-попитах мило, след като гениална идея се зароди в главата ми.
-Ами всъщност утре има важен прием.. с удоволствие ще се видим там..
Не че не можехме да си намерим покани, но все пак беше по-удобно да изнудиш някой. Пък и по-приятно..
-Чудесно.-усмихнах се на свой ред и тръгнах към асансьора с Лесли под ръка, като първо взех роклята й и й я връчих.След това взех един от белите халати на закачалката до вратите и й помогнах да го облече, след като вече бяхме в асансьора.
-Този започва да ме лишава и от секс, а така няма да се разберем,,-казах намусено след като вратите се затвориха и се облегнах на стената.
Върнете се в началото Go down
Leslie Carson

Leslie Carson


Пълно име на героя : Лесли Карсън
Брой мнения : 224
Join date : 13.08.2011

Empire state of Hotels - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Empire state of Hotels   Empire state of Hotels - Page 11 Icon_minitimeЧет Апр 26, 2012 4:09 am

Естествено моят герой измисли веднага оправдание. И за четирима ни ситуацията бе неизгодна, така че той нищо не каза, когато решихме да преотстъпим мястото на тях, дори той ни покани на официално събитие утре вечер.
Единствено проклетия му нахален поглед, който обхождаше всяка част от тялото ми жадно и преглъщаше тежко ме дразнеше.
Патрик взе роклята ми и ми я подаде, след което влязохме в асансьора, облечени с халати.
- Само теб ли лишава? - попитах, повдигайки вежда и се подсмихнах - Мен ме отвращава... Гнусен ми е само с мимиките и погледите си. Виждам го как започва да ме съблича в ума си и ми иде да избягам някъде, или да го накарам да си събира зъбките от земята..- обясних, потрепервайки уж погнусено.
След малко се приближих към партньора си и плъзнах пръсти съвсем невинно по коремните му мускули.
- Не се муси толкова много, не е като да ни прекъсна, докато още бяхме във водата. Тогава щеше да е още по- зле. - окуражих го, поклащайки глава.
- Пре- спокойно можеш да си отдъхнеш, че си се отчел за вечерта. - допълних, извъртайки очи и се облегнах на срещуположната стена.
Върнете се в началото Go down
Patrick Linn

Patrick Linn


Пълно име на героя : Patrick Linn
Брой мнения : 219
Join date : 13.08.2011

Empire state of Hotels - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Empire state of Hotels   Empire state of Hotels - Page 11 Icon_minitimeЧет Апр 26, 2012 4:52 am

-Само кажи и ще му направим двойна засада.-заявих, поглеждайки към нея.- Все пак трябва да пазя жена си от зли очи!!-споделих мнението й след като се отврати от поведението на Флеч.
-Ами ти какво очакваш, определено няма проблем с това, че е женен, и само оглежда сексапилни момичета.-плъзнах пръсти по края на късия й халат на свой ред и се усмихнах.-А ти, слънце мое, си едно голямо попадение.
-Ами тогава направо щях да го хвърля към свободния басейн на първия етаж..
Тя ме успокои, че за тази вечер съм отбелязал точка и се облегна до мен.
-Защо трябва да е само веднъж.. На мен хората не се насищат така лесно..
Хората просто не могат да ми се наситят..След малко вратите се отвориха на нашия етаж и излязохме от асансьора, поемайки по коридорите.
-Къде ти се прави? .. Извинявай.. Какво ти се прави?- попитах с ангелска усмивка.-Можем да правим колкото си искаш забавни неща..Нали се водиш бунтар все пак..??
Върнете се в началото Go down
Leslie Carson

Leslie Carson


Пълно име на героя : Лесли Карсън
Брой мнения : 224
Join date : 13.08.2011

Empire state of Hotels - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Empire state of Hotels   Empire state of Hotels - Page 11 Icon_minitimeЧет Май 03, 2012 3:20 am

Подсмихнах се дяволито.
- Съжалявам, скъпи. Ще се задоволиш само с един път тази вечер. Очевидно съдбата не иска да ти се отваря парашута повече за тази вечер. Флеч беше знак! - предупредих го, плъзгайки палеца си по долната му устна и прехапах своята.
След малко обаче вратите на асансьора се отвориха и аз излязох пред него.
- Аз?Бунтар? Че аз съм такова ангелче!! - заявих съвсем невинно, хващайки ръцете си зад гърба си.
- Не знам, но не ми се спи все още.. - заявих накрая, пускайки ръцете си и прокарах пръсти през косата ми, изчаквайки го да мине напред и скочих на гърба му най- нахално.
Върнете се в началото Go down
Patrick Linn

Patrick Linn


Пълно име на героя : Patrick Linn
Брой мнения : 219
Join date : 13.08.2011

Empire state of Hotels - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Empire state of Hotels   Empire state of Hotels - Page 11 Icon_minitimeЧет Май 03, 2012 4:29 am

Тя ме увери, че за тази нощ ми стигало и плъзна пръст по устната ми, същевременно хапейки своята.
-Наказваш и себе си!-заявих сериозно и бързо захапах пръста,който се плъзгаше по устните ми.
Пак продължих напред и след секунда тя скочи на гърба ми. Хванах здраво краката й и изпъшках недоволно.
-Само за това си се омъжила за мен.. Аз съм добродушен, но ти вече прекаляваш..-измърморих под носа си и я понесох към отсрещната страна на коридора.
-Разбира се, разбира се.. Няма по голям ангел от теб..
След малко я пуснах на земята пред вратата на най-големия апартамент в хотела и измъкнах от джоба си ключа за него, който невинно бях отмъкнал от Флеч, докато минавахме покрай него и любовницата му. Той ми взе хубавото място.. заслужавах малко време в хубавия му апартамент.
-Заповядай на медения си месец, ангел мой.-заявих, отваряйки вратата към апартамента.
Върнете се в началото Go down
Leslie Carson

Leslie Carson


Пълно име на героя : Лесли Карсън
Брой мнения : 224
Join date : 13.08.2011

Empire state of Hotels - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Empire state of Hotels   Empire state of Hotels - Page 11 Icon_minitimeЧет Май 03, 2012 4:46 am

- Радвай се, че не съм стъпала на врата ти, любов моя. Тогава прякора мъж под чехъл просто не ти мърда. - отвърнах весело и го целунах по бузата, спускайки ръце надолу по гърдите му.
Започнах да го хапя леко и закачливо по врата, докато той ме носеше нанякъде, но ненадейно той ме пусна на земята и отвори една врата, която определено не беше нашата!
- Откъде се взе всичко това? - попитах учудено, стъпвайки колебливо и оглеждайки се навсякъде. Трябваха ми няколко секунди, за да осъзная, че това е най- луксозния апартамент в хотела и да се досетя, че е на Флеч.
- П... Какво си направил?? - ахнах невярващо, поглеждайки го и се опитах да изляза, но той ме избута навътре, за да влезе също и затвори след него вратата.
- Ще ни хванат! Жена му?? Ами ако има камери? - казах тихо, опитвайки се да се добера до вратата, но той беше като великан...
Върнете се в началото Go down
Patrick Linn

Patrick Linn


Пълно име на героя : Patrick Linn
Брой мнения : 219
Join date : 13.08.2011

Empire state of Hotels - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Empire state of Hotels   Empire state of Hotels - Page 11 Icon_minitimeЧет Май 03, 2012 5:33 am

-Ами има едни неща наречени магазини, красавице, и от там по принцип хората си купуват неща.. Кресла..маси..стереооредби..Та предполагам, че от там ще да са се взели..
Тя доста се учуди и поиска да се махаме, но аз я натиках вътре и затворих вратата.Поразходих се из огромната всекидневна и отворих терасата. Доста хубаво си беше тук..
-Щом си моя жена не може да си просто ангелче.. -заявих и се настаних в едно огромно кресло.-Ще трябва да свикваш с лошата страна на живота, а нали си много добра..-взех една от пурите на масата и я запалих, като най-големия шеф на света.
-Разполагай се де, виж колко е уютно.-подканих я, потупвайки десния си крак.
Тя обаче продължаваше да протестира и да задава разни въпроси.
-Жена му знае що за дявол е онзи и предполага, че не е сам тук, така че няма да и хрумне да припари. А за камерите, любов моя.. И горе, до басейна имаше доста камери, но твоя добър съпруг се погрижи за тях. А така и така вършех тази работа, реших и с тези да се справя.-обясних, издишайки дима от пурата.- Както и камерите, свързани към вашия сървър, естествено..
Върнете се в началото Go down
Leslie Carson

Leslie Carson


Пълно име на героя : Лесли Карсън
Брой мнения : 224
Join date : 13.08.2011

Empire state of Hotels - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Empire state of Hotels   Empire state of Hotels - Page 11 Icon_minitimeЧет Май 03, 2012 5:43 am

- Ти.... ти...!! - заекнах от яд.
- Ще те убия, честно ти казвам... Някой ден с най- най- най- най- най- голямо удоволствие ще ти тегля куршума и лично ще те заровя на 10 метра под земята!! - заявих, стискайки юмруци и въздъхнах накрая.
Приближих се към него, вземайки му пурата от устата и я сложих между устните си, докато си наливах уиски.
Така и така бяхме тук..
- В мен само добро търси. Никога не бих те обидила, нито бих ти посегнала, камо ли да убия някой..- казах иронично вземайки пурата между пръстите си и издишах дима, сядайки на масата пред него.
- Не ме гледай така, не ги заслужаваш! Ти си лош човек! - казах съвсем необезпокоявано и отпих от уискито си, кръстосвайки крака.
- По дяволите, този обаче наистина си живее добре..- констатирах, оглеждайки се.
Върнете се в началото Go down
Patrick Linn

Patrick Linn


Пълно име на героя : Patrick Linn
Брой мнения : 219
Join date : 13.08.2011

Empire state of Hotels - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Empire state of Hotels   Empire state of Hotels - Page 11 Icon_minitimeСъб Юни 30, 2012 6:58 pm

Тя доста се ядоса и взе да ми се заканва и какво ли още не. Аз си дърпах от пурата и чаках да превърши с викането. След малко се настани пред мен и ми взе пурата най-нахално. Пак нищо не казах, само я изгледах с лош поглед и си взех нова. Търпелив съпруг..
-Щом съм лош човек, значи не заслужавам да се тровя..По какви логики разсъждава хубавата ти главица??
-Живее и още как.. Какво ли ще е изисканото парти утре вечер.. сигурно ще има дооста храна - замислих се в захлас и се изправих.
Наистина си имаше всичко тук това копеле, огромен телевизор, стерео, големи скъпи мебели и какво ли още не. Излегнах се на един диван и сложих новата пура между устните си.
-Рай.. чувствай се свободна да се присъединиш, дивана е доста уютен.-заявих, отпускайки се още.-Или пък можеш да ми споделиш нещо. Все пак трябва да съм ти любимия съпруг..от всичките..
Върнете се в началото Go down
Leslie Carson

Leslie Carson


Пълно име на героя : Лесли Карсън
Брой мнения : 224
Join date : 13.08.2011

Empire state of Hotels - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Empire state of Hotels   Empire state of Hotels - Page 11 Icon_minitimeСъб Юни 30, 2012 7:38 pm

- Уникално моя логика. Проблем? - попитах съвсем необезпокоена, засмивайки се.
Реших да не се нервя чак толкова и накрая седнах до него, връчвайки му уискито пак и отново си дръпнах от пурата.
- Започвам да се чудя дали някога сексуалният ти глад би могъл да бъде укротен. - констатирах, облягайки се в другия край на диванчето и сложих краката си върху неговите, заглеждайки се в тавана. Знаех, че мъжете по принцип само за това мислеха, но възможно ли е до такава степен да е обзело ума им..
И после жените не били хора...
Върнете се в началото Go down
Patrick Linn

Patrick Linn


Пълно име на героя : Patrick Linn
Брой мнения : 219
Join date : 13.08.2011

Empire state of Hotels - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Empire state of Hotels   Empire state of Hotels - Page 11 Icon_minitimeСъб Юни 30, 2012 8:00 pm

-Виж сега.. не е до това да бъде укротен, а да е изчезнал, а това няма как да стане просто.. -обясних и си дръпнах от пурата. Тя ми върна и уискито и съвсем ми стана добре.-Сякаш ти би ми се опънала по някое време..-изсумтях и надигнах чашата си.
-Хайде, сподели малко, точно като при психолог сме-засмях се, потупвайки краката й, които лежаха на моите.-Е, вероятно аз трябва да съм в някое от изисканите кресла, но мисля, че и двамата ще се съгласим, че така е много по удобно.-заявих и й намигнах.
Върнете се в началото Go down
Leslie Carson

Leslie Carson


Пълно име на героя : Лесли Карсън
Брой мнения : 224
Join date : 13.08.2011

Empire state of Hotels - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Empire state of Hotels   Empire state of Hotels - Page 11 Icon_minitimeСъб Юни 30, 2012 8:34 pm

Погледнах го многозначително и отново си дръпнах от пурата, връщайки погледа си на тавана.
- Какво искате да ви споделя господин Линн? - попитах любопитно, приближавайки се към него.
- Оуу, сетих се! Най- голямата ми тайна - Много искам тази мисия да свърши и да се прибера у дома и да си почина. - казах саркастично, заигравайки се с кичур от косата си.
- Ами вие, професоре? Каква тайна ще споделите? - поинтересувах се, поглеждайки го отново, чакайки търпеливо.
Върнете се в началото Go down
Patrick Linn

Patrick Linn


Пълно име на героя : Patrick Linn
Брой мнения : 219
Join date : 13.08.2011

Empire state of Hotels - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Empire state of Hotels   Empire state of Hotels - Page 11 Icon_minitimeСъб Юни 30, 2012 8:48 pm

-Ах, колко си мила.. - казах, след като заяви, че иска да свърши мисията. - Тук си е много хубаво.. Виж по какви хубави места те водя.. и какви хубави неща правим.. а ти си пак недоволна. Как въобще се е оженил Ник за теб..
-О, аз съм професорът, не споделям тайни, само слушам.. И помагам както мога, нали знаеш все с хубави неща.
-Ти защо само недоволстваш? Какво толкова ти се прави при смотания ти шеф?
Върнете се в началото Go down
Leslie Carson

Leslie Carson


Пълно име на героя : Лесли Карсън
Брой мнения : 224
Join date : 13.08.2011

Empire state of Hotels - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Empire state of Hotels   Empire state of Hotels - Page 11 Icon_minitimeСъб Юни 30, 2012 9:02 pm

Подсмихнах се и се изправих в седнало положение, оставяйки пурата в пепелника на масата и се наместих в скута му, облягайки се на него.
- Не знам, питай го. Аз съм чудовището явно. Звяра във връзката със красавицата. Затова и красавицата - в случая Ник - си търси други принцеси. Сега започваш да го разбираш, нали? - заявих, заигравайки се с ноктите си.
- Не искам при шефа ми. Искам си удома. В моето легло, далеч от всичко. Нали знаеш "Моят дом е моята крепост" - допълних разсеяно, свивайки рамене.
- Имам нужда от един здрав сън и няколко дни у дома, просто гледайки филми и унищожавайки запасите от шоколад и кола у нас. - допълних и го погледнах замислено.
- Мисля да си направя татуировка! - констатирах накрая, усмихвайки се доволно.
Върнете се в началото Go down
Patrick Linn

Patrick Linn


Пълно име на героя : Patrick Linn
Брой мнения : 219
Join date : 13.08.2011

Empire state of Hotels - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Empire state of Hotels   Empire state of Hotels - Page 11 Icon_minitimeВто Юли 17, 2012 6:17 am

Тя се настани в скута ми и започна да говори спокойно за брака си, а после и за други неща. Кефеше ме колко приказлива беше.
-О, да не би да го ревнуваш? Красавица като теб, не може а си позволи такова нещо..-казах, клатейки глава неодобрително и сложих ръце на бедрата й.
-Mм.. не приличаш на момиче, което обича да си стои у тях .. Интересно. Ако ти стане скучно не се колебай, да се обадиш. И аз обичам шоколад.
Тя спомена, че иска татуировка и аз се усмихнах.
-Супер, ще си още по-секси съпруга. Каква искаш.. вероятно датата на този чудесен уикенд..името на мисията.. Или пък сладка черешка??-попитах заинтересовано, докато плъзгах ръце по бедрата й.
Върнете се в началото Go down
Leslie Carson

Leslie Carson


Пълно име на героя : Лесли Карсън
Брой мнения : 224
Join date : 13.08.2011

Empire state of Hotels - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Empire state of Hotels   Empire state of Hotels - Page 11 Icon_minitimeВто Юли 17, 2012 6:29 am

Свих рамене безгрижно.
- Не ревнувам... Никога не съм го обичала истински, за да ревнувам. - обясних, гледайки в празното пространство, някъде из стаята.
- Ами.. Ето, обичам. Аз съм една шантава личност, която си заслужава жълта книжка. - обявих, увивайки ръце около врата му и се заиграх с косата му, прокарвайки пръсти през нея.
- Не...някоя фраза на латински или италиански или нещо такова..- констатирах, свивайки рамене и докоснах устните му със своите във лека и бавна целувка.
Върнете се в началото Go down
Patrick Linn

Patrick Linn


Пълно име на героя : Patrick Linn
Брой мнения : 219
Join date : 13.08.2011

Empire state of Hotels - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Empire state of Hotels   Empire state of Hotels - Page 11 Icon_minitimeВто Юли 17, 2012 6:42 am

-Не е нужно да обичаш някой, за да го ревнуваш. Виж мен, например. Всички ме ревнуват.-казах и свих рамене.
-Е, щом така си решила.. но по-важното къде смяташ да си я направиш..?-попитах с интерес, докато ръцете ми се плъзнаха по гърба й.
След малко тя ме целуна и аз не й останах длъжен.
-Може би трябва да си направим допълващи се татуировки, ще е толкова готино.-заявих с усмивка и плъзнах устни по врата й.
Върнете се в началото Go down
Leslie Carson

Leslie Carson


Пълно име на героя : Лесли Карсън
Брой мнения : 224
Join date : 13.08.2011

Empire state of Hotels - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Empire state of Hotels   Empire state of Hotels - Page 11 Icon_minitimeВто Юли 17, 2012 5:14 pm

- Ах... твоята самовлюбеност няма край просто..- констатирах, поклащайки глава.
- Ами... Тук..- посочих, плъзгайки пръст по ключицата си - Или по дължината на гръбнака... Или в долната част на корема.. Или на китката.. Имам много идеи. - говорех замислено, оглеждайки тялото си и накрая вдигнах поглед към него.
- Прекалено са сладникави за моя вкус... не съм чак толкова романтична като теб - заявих, засмивайки се, кимайки и прокарах пръсти през косата си, премятайки я само на едното си рамо, за да не ми пречи и отново потърсих устните му.
- Не мислиш ли, че трябва да се омитаме от тук? Ако онзи дойде ще провалим всичко точно в навечерието на края. - попитах, отдръпвайки се на няколко сантиметра от устните му, за да мога да говоря спокойно.
Върнете се в началото Go down
Patrick Linn

Patrick Linn


Пълно име на героя : Patrick Linn
Брой мнения : 219
Join date : 13.08.2011

Empire state of Hotels - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Empire state of Hotels   Empire state of Hotels - Page 11 Icon_minitimeВто Юли 17, 2012 5:56 pm

-Ами, помисли само, ако не оценявах толкова красотата си, всеки щеше да се възползва от мен. Добре е, че знам колко съм ценен..-споделих разсъжденията си и проследих с поглед местата й за татуировка.
-Навсякъде ще е добра идея щом става въпрос за твоето тяло.-намигнах й с усмивка и пак плъзнах устни по врата й, след като тя отмести коса.
-Хм,, Аз да съм такава романтична натура, а ти само ми късаш сърцето.-казах неодобрително и тя пак ме целуна, но след малко попита дали няма да провалим всичко ако останем още.
-Още малко.-заявих и я обърнах по гръб върху дивана, надвесвайки се над нея.- Никой няма да дойде, рано е.-пак върнах устни на нейните и започнах да развързвам халата й.-Колко ли мислиш му трябва на онзи само, за да си намери синьото хапче?-попитах и се засмях силно.
Върнете се в началото Go down
Leslie Carson

Leslie Carson


Пълно име на героя : Лесли Карсън
Брой мнения : 224
Join date : 13.08.2011

Empire state of Hotels - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Empire state of Hotels   Empire state of Hotels - Page 11 Icon_minitimeВто Юли 17, 2012 6:17 pm

Той започна да ме убеждава да останем още малко и... беше много убедителен.
Отново се озовах по гръб на дивана, но този път неговото тяло бе над моето, а устните му се движеха срещу моите, изкушавайки ме, замайвайки ме още повече.
Свих единия си крак в коляното и го прилепих към тялото му, плъзгайки го по дължината на тялото му.
- Прав си.. И още колко, за да му подейства..- допълних, засмивайки се с него.
Опитвах се да задържа хавлията си върху тялото си, но тя явно сама искаше да падне от тялото ми, защото никак не ми съдействаше.
Върнете се в началото Go down
Patrick Linn

Patrick Linn


Пълно име на героя : Patrick Linn
Брой мнения : 219
Join date : 13.08.2011

Empire state of Hotels - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Empire state of Hotels   Empire state of Hotels - Page 11 Icon_minitimeВто Юли 17, 2012 6:32 pm

-Направо може и да преспим тук. - засмях се още, щом и тя се съгласи с теорията ми за Флеч.
Пак я целунах бавно, без ръцете ми да спират да се занимават с халата й. Поизправих се леко, карайки и нея да седне и смъкнах халата надолу по раменете й и след малко го оставих на пода до нас. Отново ни върнах в легнало положение и хванах крака й, който се плъзгаше по тялото ми.
-Имаш уникална кожа-споделих мислите си, докато устните ми се плъзгаха по ключицата й и после по деколтето на полу-разкопчаната ми риза.
-Права си тук е идеално място за татуировка.-казах с усмивка, връщайки устни на ключицата й, плъзгайки език от едното до другото й рамо.
Върнете се в началото Go down
Leslie Carson

Leslie Carson


Пълно име на героя : Лесли Карсън
Брой мнения : 224
Join date : 13.08.2011

Empire state of Hotels - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Empire state of Hotels   Empire state of Hotels - Page 11 Icon_minitimeЧет Авг 02, 2012 3:57 am

Ухилих се замаяна от действията му и прокарах пръсти през косата му, притискайки го към себе си.
- Патрик... ъм...такова...- започнах задъхано, хапейки устната си, докато той плъзгаше своите по раменете ми...Беше уникално чувство - Така де... мисля, че трябва да слезем в нашата стая... Или някъде другаде... не знам, но не мисля, че тук е най- доброто място... за изразяване... на "любовта'' ни. - казах, прекъсвайки на моменти, за да си поема въздух.
Това беше лудост... Никога не съм правила секс на толкова необичайни места, а той ме имаше където си пожелае. Трябваше да спра това, все някога...
Но не сега...
Върнете се в началото Go down
Patrick Linn

Patrick Linn


Пълно име на героя : Patrick Linn
Брой мнения : 219
Join date : 13.08.2011

Empire state of Hotels - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Empire state of Hotels   Empire state of Hotels - Page 11 Icon_minitimeЧет Авг 02, 2012 4:39 am

Докато езикът ми се плъзгаше по кожата й, тя заяви, че вероятно не е много добра идея да оставаме тук.
-Защо? Не ти ли харесва?-попитах изненадано и разкопчах още ризата й. - На мен ми е добре..
Плъзнах устни по линията на напълно ненужната й дреха, като стигнах до долната част на корема й.След това отново се върнах нагоре, оставяйки влажни целувки по загорялата й кожа. След малко отместих едната част от ризата от лявата й гърда и отделих специално внимание на новооткритата плът.
-И това място определено е хубаво за татуировка.-казах, плъзгайки език по ребрата й.
Върнете се в началото Go down
Leslie Carson

Leslie Carson


Пълно име на героя : Лесли Карсън
Брой мнения : 224
Join date : 13.08.2011

Empire state of Hotels - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Empire state of Hotels   Empire state of Hotels - Page 11 Icon_minitimeПет Авг 03, 2012 6:49 pm

Прокарах пръсти през косата му, притискайки устните му към себе си.
Беше твърде хубаво, за да се откажа.
- О... не можеш да си представиш колко ми харесва..- казах, хапейки устната ми и притваряйки очи от удоволствие - Но току виж, че на мацето му се приспи от чакане да подейства виаграта... Трябва да се разкараме от тук. - допълних колебливо и въздъхнах възбудено.
- Мда, сигурно ще бъде готино...ще избирам после. - казах, кикотейки се тихо и плъзнах ръце по гърба му.
Върнете се в началото Go down
Patrick Linn

Patrick Linn


Пълно име на героя : Patrick Linn
Брой мнения : 219
Join date : 13.08.2011

Empire state of Hotels - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Empire state of Hotels   Empire state of Hotels - Page 11 Icon_minitimeПет Авг 03, 2012 7:03 pm

Устните ми пак се плъзнаха по корема й, но тя продължаваше да упорства.
Въпреки всичко ръката й се вплете в косата ми, притискайки ме още по близо до тялото й. Преместих език още по надолу, избягвайки женствеността й, но все пак обикалях достатъчно близо, за да накарам ръцете й да стиснат косата ми по-силно.
-Е, толкова ли те е страх.-заявих, отдръпвайки се леко от нея.- Аз по какви хубави места те водя..-казах, клатейки глава, а ръцете ми се плъзгаха по местата, които устните ми точно бяха обиколили.
-Хубаво, щом толкова искаш.-закопчах обратно ризата й и се изправих. Изхвърлих пурите и хванах ръката й, изправяйки я.-Хайде, ще ходим на друго луксозно място.
Както тя беше само по риза, а аз по джинси, се надявах да няма много хора по коридорите в този час. Запътих ни към големия ресторант, където щеше да е голямото празненство, като по пътя оставих ключа от апартамента на Флеч на празната рецепция.
-И сега по-спокойно ли ти е?Лишена от моето страхотно тяло..-попитах и се огледах, около голямата зала, избирайки си нещо за пиене.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Empire state of Hotels - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Empire state of Hotels   Empire state of Hotels - Page 11 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Empire state of Hotels
Върнете се в началото 
Страница 11 от 12Иди на страница : Previous  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Underneath the mask :: Крайбрежието :: Басейни и Хотели-
Идете на: