Underneath the mask
Има сериен убиец в Беривил. Никой не знае как изглежда, но всеки знае неговото име - Закъри К. Хора изчезват, следователите намират поредния труп. Но той не е сам - има последователи. Журналистите се опитват да намерят следи, а никой не знае кой е следващия.
--------------------------------------------------------------------------------
Регистрирай се, направи си герой и стани част от мистериозния град Беривил.
~ Админите
Underneath the mask
Има сериен убиец в Беривил. Никой не знае как изглежда, но всеки знае неговото име - Закъри К. Хора изчезват, следователите намират поредния труп. Но той не е сам - има последователи. Журналистите се опитват да намерят следи, а никой не знае кой е следващия.
--------------------------------------------------------------------------------
Регистрирай се, направи си герой и стани част от мистериозния град Беривил.
~ Админите
Underneath the mask
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Всеки град си има тайна..някои имат кмет-педофил, други тайни секти, ние си имаме убиец. Сериен убиец.
 
ИндексИндекс  PortalPortal  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Empire state of Hotels
Empire state of Hotels Icon_minitimeПон Окт 01, 2012 12:35 am by Patrick Linn

» Размяна на банери
Empire state of Hotels Icon_minitimeСря Юли 25, 2012 3:43 am by Сам

» Да броим до 1000
Empire state of Hotels Icon_minitimeЧет Дек 08, 2011 5:40 am by Leslie Carson

» Това или онова?
Empire state of Hotels Icon_minitimeЧет Дек 08, 2011 5:40 am by Leslie Carson

» Отговори на въпроса с въпрос
Empire state of Hotels Icon_minitimeЧет Дек 08, 2011 5:38 am by Leslie Carson

» Верижка
Empire state of Hotels Icon_minitimeЧет Дек 08, 2011 5:38 am by Leslie Carson

» Преди да влезеш си намисли съществително
Empire state of Hotels Icon_minitimeЧет Дек 08, 2011 5:37 am by Leslie Carson

» Ако ти дам?
Empire state of Hotels Icon_minitimeЧет Дек 08, 2011 5:36 am by Leslie Carson

» Познай зодията на следващия!
Empire state of Hotels Icon_minitimeЧет Дек 08, 2011 5:35 am by Leslie Carson

Top posters
Сам
Empire state of Hotels Vote_lcapEmpire state of Hotels Voting_barEmpire state of Hotels Vote_rcap 
Изабел
Empire state of Hotels Vote_lcapEmpire state of Hotels Voting_barEmpire state of Hotels Vote_rcap 
Leslie Carson
Empire state of Hotels Vote_lcapEmpire state of Hotels Voting_barEmpire state of Hotels Vote_rcap 
Patrick Linn
Empire state of Hotels Vote_lcapEmpire state of Hotels Voting_barEmpire state of Hotels Vote_rcap 
Monna
Empire state of Hotels Vote_lcapEmpire state of Hotels Voting_barEmpire state of Hotels Vote_rcap 
Ирма Долкинс
Empire state of Hotels Vote_lcapEmpire state of Hotels Voting_barEmpire state of Hotels Vote_rcap 
Ребека Ричардсън
Empire state of Hotels Vote_lcapEmpire state of Hotels Voting_barEmpire state of Hotels Vote_rcap 
Джена Браун
Empire state of Hotels Vote_lcapEmpire state of Hotels Voting_barEmpire state of Hotels Vote_rcap 
Samanta Scott
Empire state of Hotels Vote_lcapEmpire state of Hotels Voting_barEmpire state of Hotels Vote_rcap 
Джъстин Робъртс
Empire state of Hotels Vote_lcapEmpire state of Hotels Voting_barEmpire state of Hotels Vote_rcap 
Our E-mail
Имейлът на форума ни: underneath_forum@abv.bg
Админстратори
ИзабелEmpire state of Hotels Tayloricon МонаEmpire state of Hotels 2819135f

 

 Empire state of Hotels

Go down 
3 posters
Иди на страница : 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  Next
АвторСъобщение
Изабел
Admin
Изабел


Пълно име на героя : Изабел Салваторе
Брой мнения : 249
Join date : 26.10.2010
Местожителство : Berryville

Empire state of Hotels Empty
ПисанеЗаглавие: Empire state of Hotels   Empire state of Hotels Icon_minitimeСъб Ное 06, 2010 8:57 pm

Empire state of Hotels MassivePool3R_800x525
Върнете се в началото Go down
http://www.crazytaless.clicboard.com
Leslie Carson

Leslie Carson


Пълно име на героя : Лесли Карсън
Брой мнения : 224
Join date : 13.08.2011

Empire state of Hotels Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Empire state of Hotels   Empire state of Hotels Icon_minitimeНед Окт 02, 2011 6:07 am

Всички се съгласихме със плана и след малко бяхме разпуснати. Прибрах се у дома и започнах да събирам багаж - взех си бански, няколко чифта бельо, рокли, обувки и всичко необходимо, като най - отдолу на куфара наредих два пистолета, кинжал, пълнители, куршуми, заглушители и белезници. Най- накрая легнах да спя и след няколко часа се събудих. Взех си душ и облякох една синя рокля.Накъдрих косата си, гримирах се, сложих си обувки на висок ток, слънчеви очила и всичко необходимо, за да изглеждам като цивилна туристка. След около час пътуване вече бях пред хотела, където беше единствено Рон- най- рано, както винаги. Изчакахме да се съберем всички и аз се обадих.
- Може би не е добра идея да се регистрираме и четиримата по едно време. Ще бъде подозрително. Трима мъже и едно момиче...
- Аз мога да играя твой мъж, или поне гадже...ще си вземем една голяма стая с огромно двойно легло и...ше си повикаме румсървиз...и после ще си сложим една табелка "не ни безпокойте" ии.. - започна Чейс, слагайки ръка на рамото ми, а аз му намигнах и се засмях.
- А те ще играят гей двойка? - попитах го, кимайки към Патрик и Рон и се разсмях.
- Имаме работа за вършене! - подсети ни Дейвис със сериозен тон.
- Да, но ако стоиш и гледаш подозрително навсякъде най- много да ни изхвърлят. Трябва да изглеждаш нормален, не като куче пазач! - подсетих го и го сръчках, засмивайки се.
Върнете се в началото Go down
Patrick Linn

Patrick Linn


Пълно име на героя : Patrick Linn
Брой мнения : 219
Join date : 13.08.2011

Empire state of Hotels Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Empire state of Hotels   Empire state of Hotels Icon_minitimeНед Окт 02, 2011 6:34 am

След като събрах багажа си и си взех душ, си легнах, но сън така и не ме споходи. Никак не ми се мотаеше с ченгета, но това беше положението. На път за вкъщи бях осведомил всички за плана и тотално се издигнах още повече в очите на всички. Сутринта се надигнах от леглото, облякох черен панталон и черен широк потник и се запътих към хотела. След около час път се озовах на мястото, където бяха всички.
-О, боже, колко умно. Всички да се струпаме пред хотела, обсъждайки стратегиите си.-заявих веднага щом се присъединих.Погледът ми попадна на Лесли и й се усмихнах. Беше с съвсем нормални дрехи, а не сякаш беше готова за бой, и изглеждаше супер.-Здравей, красавице.
Тя заяви, че не е добра идея да се регистрираме задно, и блондинът до нея всеотдайно предложи да се запише като нейно гадже, слагайки ръка на рамото й. Е, поне можех да направя престоя си тук малко по-приятен.
-Съжалявам, дребен, но ако ще трябва някой да го повярва, ще се наложи да не я гледаш от ниско.-Този имаше ли 180? Изместих ръката му от рамото й с моята и обърнах Лесли към входа.-Е, това пък може и да се окаже забавно.-Усмихнах се и й намигнах.
Върнете се в началото Go down
Leslie Carson

Leslie Carson


Пълно име на героя : Лесли Карсън
Брой мнения : 224
Join date : 13.08.2011

Empire state of Hotels Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Empire state of Hotels   Empire state of Hotels Icon_minitimeНед Окт 02, 2011 6:51 am

Патрик веднага се намести на негово място, а аз го погледнах учудено.
- Яяя, чакай. Няма да съм с него! Предпочитам да играя лезбийка.. - заявих, поглеждайки Рон.
- Карсън, това е случай. Той е цивилен, така че няма да се притесняваш от никого в офиса. - отвърна той сериозно. ОТКОГА ВСИЧКИ СА НА НЕГОВА СТРАНА?
- За нищо не е късно, няма да откажа и ролята на любовник. - намигна ми Чейс, а аз разтърсих глава и тръгнах напред, влачейки след себе си син куфар на колелца, в тон с роклята ми. Закрачих гордо и самоуверено напред, но когато наближихме рецепцията трябваше да се доближа до Патрик, за да е по - достоверно. Хванах го под ръка и отидохме при рецепционистката.
- Добър ден. - поздрави ни мило тя, заглеждайки се в Патрик.
- Здравейте...искаме да наемем стая за няколко дни. - казах с широка усмивка.
- Две единични, или едно двойно легло? - попита тя и погледна мъжа до мен с надежда, че ще са две единични и ще й се усмихне късмета.
- Двойно. - отвърнах, без да свалям усмивката от устните си и й подадох кредитната си карта, поверена ми от полицията. Тя започна да внася нещо в компютъра и след малко ми я върна.
- Благодаря, госпожице...- тя погледна разписката - Колинс. Радваме се, че отседнахте при нас, приятен престой. - пожела ни тя и ни даде картата за апартамента. Извиках пиколото и му съобщих номера на стаята и с Патрик тръгнах към посочения номер апартамент.
- Дано да има диван...ако няма ти ще спиш на земята! - предупредих го съвсем необезпокоявана, докато вратите на асансьора се затваряха.
Върнете се в началото Go down
Patrick Linn

Patrick Linn


Пълно име на героя : Patrick Linn
Брой мнения : 219
Join date : 13.08.2011

Empire state of Hotels Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Empire state of Hotels   Empire state of Hotels Icon_minitimeНед Окт 02, 2011 7:00 pm

След като се регистрирахме и обрах няколко мръсни погледа от рецепционистката се запътихме към стаята ни.
-Ако така се отнасяш с гаджетата си, нищо чудно, че си самотна душа.-заявих с усмивка, след като се озовахме в асансьора и тя заяви, че ще ме прати да спя на земята.След няколко секунди в асансьора вече бяха започнали да ми се въртят разни мисли в главата и заговорих спокойно.
-Само искам да ти съобщя, че ще бъдеш притисната към някоя от тези стени. Не в момента, но искам да си го представяш още от сега.
Като пристигнахме на етажа си, се отправихме веднага към стаята и тя отвори вратата с нейната карта.
-Брей, колко романтично местенце.-имаше огромна спалня, дълги бели пердета, цялата стена беше стъклена и се виждаше басейнът долу.-Усещам, че ще ни е много забавно.
Върнете се в началото Go down
Leslie Carson

Leslie Carson


Пълно име на героя : Лесли Карсън
Брой мнения : 224
Join date : 13.08.2011

Empire state of Hotels Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Empire state of Hotels   Empire state of Hotels Icon_minitimeНед Окт 02, 2011 8:36 pm

- Обичам всичко в живота ми да е под контрол и организирано. - отвърнах най- спокойно. Може би и затова не го харесвах - той беше пълна моя противоположност, а и създаваше единствено хаос в живота ми, всеки път, когато го видя. Но пък, предполагам, и точно това ме привличаше - харесваше ми какво прави с мен, побъркваше ме, играеше си с мозъка ми.. До сега не бях изпадала в такава ситуация - как може някой да те дразни изключително много и същевременно да фантазираш за него без дрехи...
Ето, отново го правеше. Съобщи ми, че ми предстои преживяване тук, а аз го погледнах странно. И колкото и да си налагах да не мисля за това наистина за момент се отнесох в мисли как ли ще бъде в асансьор... Намръщих се на непослушните си мисли и излязохме от асансьора, след което влязохме в стаята. Пренебрегнах коментара му и след малко влезе пиколото с багажите ни. Взех своя куфар и го отворих, намирайки нови дрехи, но тогава звънна телефона. Дейвис съобщи, че ще ни чака на бара в басейна и затвори. Съобщих това на Патрик и започнах да си търся бански. Намерих си един перфектен и го взех, отивайки в банята. Облякох го и разпилях косата си. Сложих си черни токчета и очила и излязох.
- Слизаме ли?
Върнете се в началото Go down
Patrick Linn

Patrick Linn


Пълно име на героя : Patrick Linn
Брой мнения : 219
Join date : 13.08.2011

Empire state of Hotels Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Empire state of Hotels   Empire state of Hotels Icon_minitimeНед Окт 02, 2011 9:12 pm

Телефонът звънна и след това ми беше обяснено, че трябва да слизаме до мокрия бар, и се заехме с търсенето на бански.
-Не е нужно, така или иначе няма да се преобличаш пред мен за първи път.-заявих, когато тя се насочи към банята. Не ми обърна внимание и се заключи, докато аз свалих всичките си дрехи и обух едни черни шорти и се излегнах на леглото, слагайки си черните очила и чакайки тя да се приготви. След малко излезе и ме подкани да тръгваме.
-Супер!-казах усмихнато след като изсвирих удобрително при вида й.-Сигурна ли си, че ти се слиза? Понеже на мен тук много ми харесва. -усмихнах се още по-широко и потупах леглото до мен.-Ако искаш да ставам, трябва да ме накараш някак си..
Върнете се в началото Go down
Leslie Carson

Leslie Carson


Пълно име на героя : Лесли Карсън
Брой мнения : 224
Join date : 13.08.2011

Empire state of Hotels Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Empire state of Hotels   Empire state of Hotels Icon_minitimeНед Окт 02, 2011 9:52 pm

Повдигнах багажа и тръгнах към него. Качих се на леглото и преметнах крак през неговите, сядайки върху таза му, без дори да си свалям обувките. Знаех какво намекваше, но сега не беше момента за такива глупости.. По дяволите, какво тяло.
- Какво би те накарало да станеш? - попитах сериозно, повдигайки вежда и свалих леко очилата си, за да го погледна.
- Побързай с отговора,захарче, долу ни чакат ! - напомних му и поклатих глава.
Върнете се в началото Go down
Patrick Linn

Patrick Linn


Пълно име на героя : Patrick Linn
Брой мнения : 219
Join date : 13.08.2011

Empire state of Hotels Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Empire state of Hotels   Empire state of Hotels Icon_minitimeНед Окт 02, 2011 10:27 pm

За моя изненада тя се присъедини към мен и ме пришпори с действията.
-Хмм..знам ли-плъзнах ръце по бедрата й, след това по гърба й и рязко я наведох към мен.-Например да си влезем в ролята на двойка.-Дръпнах косата и леко назад и плъзнах език по врата й докато говорех.- Нали знаеш, да закъснеем малко, да се порадваш на тавана, да ти говоря мръсотии..Все неща, които влюбените правят.Или пък може би трябва да го направим пред всички, че да е по-достоверно. Какво мислиш..
Върнете се в началото Go down
Leslie Carson

Leslie Carson


Пълно име на героя : Лесли Карсън
Брой мнения : 224
Join date : 13.08.2011

Empire state of Hotels Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Empire state of Hotels   Empire state of Hotels Icon_minitimeНед Окт 02, 2011 10:52 pm

Заговорническа усмивка се оформи по устните ми, когато той предложи всички тези неща и се засмях.
- Нали не си мислиш, че още с идването ще спя с теб? - попитах с развеселен тон и заплетох пръсти в косата му, стискайки я и се доближих до ухото му.
- Ще трябва да измислиш нещо по- интересно. - посъветвах го и захапах леко меката част на ухото му, след което плъзнах език по врата му и накрая се изпавих.
- Хайде, хубавецо. Чакат ни долу. - напомних му отново, намигайки му и му пратих въздушна целувка, след което станах от него и тръгнах към вратата с бавна, уверена качка и самодоволна усмивка,облизвайки леко устните си..
Върнете се в началото Go down
Patrick Linn

Patrick Linn


Пълно име на героя : Patrick Linn
Брой мнения : 219
Join date : 13.08.2011

Empire state of Hotels Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Empire state of Hotels   Empire state of Hotels Icon_minitimeПон Окт 03, 2011 1:40 am

Съобщи, че няма да спи с мен, още първата секунда, в която сме останали заедно, и отново тръгна към вратата. Естествено, преди това не пропусна да отдели малко мокри целувки по врата ми.
-Е, сега ще те пусна свободно, но мисля, че и на двамата ни е напълно ясно, че ако пожелая и още сега можеш да преспиш с мен.-намигнах и на свой ред, докато затварях вратата и застанахме пред асансьора.-Не се тревожи, и сега няма да те награбя.-съобщих и когато вратите се отвориха и ние влязохме в асансьора.Поставих ръка на кръста й и заговорих.-Много е глупаво, нали го озъснаваш. Да се уговаряме какво да правим пред всички в хотела. Не че всички ще ни гледат подозрително, но все пак. Никога не доизпипвате нещата. Затова сте на този етап..-казах раздразнено и свалих ръката си надолу и я поставих на стегнатото й дупе.-Всеки ще повярва, че сме заедно. Та ние сме като двойка от рая.. Сякаш сме замесени от едно тесто.
Върнете се в началото Go down
Leslie Carson

Leslie Carson


Пълно име на героя : Лесли Карсън
Брой мнения : 224
Join date : 13.08.2011

Empire state of Hotels Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Empire state of Hotels   Empire state of Hotels Icon_minitimeПон Окт 03, 2011 2:52 am

- Млъкни и върви. - подканих го, когато уточни, че може да ме има и на момента. Влязохме в асансьора и той най- накрая заговори за нещо сериозон.
- Както виждаш не раздавам заповедите аз. Тъпия ми шеф е женомразец... - отвърнах, намръщвайки се и го погледнах. След малко той снижи ръката си, а аз се разсмях и я махнах от там.
- Така не приличаме на двойка. Така ти прилчаш на перверзник, гонещ невинни момичета. - усмихнах се самодоволно и излязохме от асансьора, а аз го хванах под ръка и тръгнахме към мокрия бар като една истинска влюбена двойка. Влязохме в басейна, а аз прехапах устна леко, когато тялото му се намокри. Вече имах идеи за вечерта... Той седна на един от щъркелите в басейна, а аз се наместих между краката му, оставайки права. Рон и Чейс ни погледнаха учудени, а аз се подсмихнах.
- Искаше цирк.. - уточних на Рон, който се премести до нас и си поръчах един Космополитан.
- И между моите крака има място...пък после може да сменим местата..и заниманията. - подметна Чейс, а аз извъртях очи.
Върнете се в началото Go down
Patrick Linn

Patrick Linn


Пълно име на героя : Patrick Linn
Брой мнения : 219
Join date : 13.08.2011

Empire state of Hotels Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Empire state of Hotels   Empire state of Hotels Icon_minitimeПон Окт 03, 2011 3:17 am

-Xo..далеч не приличаш на невинна девойка.-казах и се засмях се силно,докато излизахме от асансьора. Докато вървяхме през басейна, тя ме хвана за ръка и напълно влязохме в роля. Седнах на един от щъркелите и тя се настани пред мен между краката ми, а аз поставих ръка на корема й.
-Искаше цирк..-обясни след като получихме учудени погледи от двамцата пред нас.
След като Лесли си получи сваляческата реплика за този час от малчо, се заехме със сериозните неща.
-И къде се намира този нещастник?
-В апартамента на последния етаж, естествено.-заявих и вдигнах очилата си на главата. Поръчах си бира и се подпрях на плота.-Вие като какви се записахте между другото? Гей двойка?
Върнете се в началото Go down
Leslie Carson

Leslie Carson


Пълно име на героя : Лесли Карсън
Брой мнения : 224
Join date : 13.08.2011

Empire state of Hotels Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Empire state of Hotels   Empire state of Hotels Icon_minitimeПон Окт 10, 2011 1:31 am

Патрик ги попита как са се записали, а аз се разсмях.
- Ха, ха. Много смешно!! - оплака се Чейс.
- Братя. - заяви Рон.
- Които спят на двойно легло? - попитах, повдигайки вежда и двамата с "мъжа ми" отново се разсмяхме.
Взех си питието и отпих от него, а след това прокарах пръст по ръба, обирайки захарта и облизах пръста си.
Върнете се в началото Go down
Patrick Linn

Patrick Linn


Пълно име на героя : Patrick Linn
Брой мнения : 219
Join date : 13.08.2011

Empire state of Hotels Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Empire state of Hotels   Empire state of Hotels Icon_minitimeПон Окт 10, 2011 1:56 am

-Можех да го направя за теб, съпруго моя.-отбелязах усмихнато след като тя облиза захарта от пръста си.-Така правят женените.-Бутнах я в скута си и ръката ми слезе от корема й, между краката й.
-Та..за какво точно сме тук, влюбени ми некръвни братя.Имам много по-интересни неща за вършене в този хубав хотел..-За жалост и работа трябваше да се върши и скоро трябваше да се впуснем в действие.. Е, ничий живот не беше перфектен. Скоро и на проклетото копеле нямаше да му е толкова хубаво.
Върнете се в началото Go down
Leslie Carson

Leslie Carson


Пълно име на героя : Лесли Карсън
Брой мнения : 224
Join date : 13.08.2011

Empire state of Hotels Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Empire state of Hotels   Empire state of Hotels Icon_minitimeПон Окт 10, 2011 4:09 am

- Не благодаря, това са си моите пръсти. - отвърнах, нарочно облизвайки си пръстите отново.
Когато обаче ръката му се премести между краката ми хванах китката му и я преместих от там.
- Прекаляваш! - прошепнах му тихо и го погледнах укорително.
- Вие двамата от кога се познавате? - попита Чейс учудено.
- От онази вечер, когато го пипнахме в гробището. - казах най- спокойно, хвърляйки му един поглед.
Върнете се в началото Go down
Patrick Linn

Patrick Linn


Пълно име на героя : Patrick Linn
Брой мнения : 219
Join date : 13.08.2011

Empire state of Hotels Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Empire state of Hotels   Empire state of Hotels Icon_minitimeПон Окт 10, 2011 4:20 am

-Axa.. доста се сближихме докато си киснех в килията.-отвърнах спокойно на погледа й.-Сякаш се познавахме отдавна. -пак върнах ръката си между краката й и й хвърлих един поглед, карайки я да ме предизвика. Никак нямаше да й се отрази добре да го направи.-Сякаш познавам всяка една част от нея.-усмихнах се и пак погледнах към момчетата.
-Та.. Не ми се стои повече тук, така че да обобщим или по-точно да ви кажа какво ще се прави след като вие нямате и идея.Трябва ни някой, който да се впише в обкръжението му. Човека го раздава уж спокойно, има си деца, съпруга.. С моята съпруга много ще се впишем. Трябва ни само някоя изискана вечеря, в която да се намъкнем..-заявих замислено и доизпих питието си.
Върнете се в началото Go down
Leslie Carson

Leslie Carson


Пълно име на героя : Лесли Карсън
Брой мнения : 224
Join date : 13.08.2011

Empire state of Hotels Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Empire state of Hotels   Empire state of Hotels Icon_minitimeПон Окт 10, 2011 4:36 am

- Довечера има официална вечеря в ресторанта по повод някакъв празник на семейството му. Поканени са всички гости на хотела. - казах, изпивайки на екс коктейла си.
- Откъде знаеш ? - попита Дейвис
- Имам си източници. - отвърнах, поглеждайки го. - Сега мисля да се разпръснем, преди да сме привлекли внимание! - предложих и се изправих. Хванах ръката на Патрик и го дръпнах от стола.
- Ти си един голям идиот. - казах му тихо, след като бяхме на достатъчно разстояние, но все пак с усмивка.
- Направо си за лудницата!! - допълних, поглеждайки го.
Върнете се в началото Go down
Patrick Linn

Patrick Linn


Пълно име на героя : Patrick Linn
Брой мнения : 219
Join date : 13.08.2011

Empire state of Hotels Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Empire state of Hotels   Empire state of Hotels Icon_minitimeПон Окт 10, 2011 4:52 am

Аз ли? Че как ще ме навестяваш там?-вървяхме през басейна и плиснах малко вода в лицето й .-Все пак не издадох нашата малка тайна, нали?- След малко влязохме в хотела и зачакахме асансьора.
-О, мило дневниче, дали след десет секунди ще бъде в обятията на този супер привлекателен мъж до мен..Все пак влизаме в мистичния асансьор..-заговорих си под носа, гледайки циферблата над вратите.
Върнете се в началото Go down
Leslie Carson

Leslie Carson


Пълно име на героя : Лесли Карсън
Брой мнения : 224
Join date : 13.08.2011

Empire state of Hotels Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Empire state of Hotels   Empire state of Hotels Icon_minitimeПон Окт 10, 2011 5:40 am

- Точно ти! Ще те натикам там и изобщо няма да помисля за теб. - отвърнах и поклатих глава, тръгвайки напред.
Когато стигнахме пред асансьора той започна да си мърмори нещо, а аз извъртях очи.
- Абсолютен, тотален идиот! - казах накрая и се завъртях в кръгом, запътвайки се към стълбите.
Върнете се в началото Go down
Patrick Linn

Patrick Linn


Пълно име на героя : Patrick Linn
Брой мнения : 219
Join date : 13.08.2011

Empire state of Hotels Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Empire state of Hotels   Empire state of Hotels Icon_minitimeПон Окт 10, 2011 6:22 am

-Ама недей така де, виж колко ни е забавно.-мърморех зад гърба й докато я следвах по стълбите.-Аз и тук мога да те направя много щастлива, асансьора може да почака още малко.-Хванах я за ръката и я накарах да спре между два от етажите.-Като полицай трябва да си наясно със закона нали..-заговорих и пристъпих към нея, карайки я да се приближи до стената.- Писан закон е, че една съпруга трябва да спи с мъжа си, иначе бракът им е невалиден..-Преместих ръцете си на кръста й и притиснах ханша й в моя.-Така и така не сме много облечени..Пък и знаеш как не обичам да нарушавам закона..
Върнете се в началото Go down
Leslie Carson

Leslie Carson


Пълно име на героя : Лесли Карсън
Брой мнения : 224
Join date : 13.08.2011

Empire state of Hotels Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Empire state of Hotels   Empire state of Hotels Icon_minitimeСря Окт 12, 2011 5:38 am

След около 8-9 етажа мърморене и следене той ме сграбчи и ме обърна към себе си. Не разбрах кога се озова толкова близо, докато не го погледнах и не осъзнах, че сме твърде близо. Отстъпих назад, но той пристъпи отново към мен, докато не усетих студената стена зад гърба си, а той просто беше залепен за мен.
- Боже, някога спираш ли да говориш? И изобщо слушаш ли се? Не казваш нищо смислено освен глупости..- казах сериозно, поклащайки глава.
- И си разкарай ръцете от мен не съм в настроение за перверзните ти фантазии..- допълних, скръствайки ръце. Тъпанар!
Върнете се в началото Go down
Patrick Linn

Patrick Linn


Пълно име на героя : Patrick Linn
Брой мнения : 219
Join date : 13.08.2011

Empire state of Hotels Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Empire state of Hotels   Empire state of Hotels Icon_minitimeЧет Окт 13, 2011 3:51 am

-Ако искаш да кажеш, че устата ми не трябва да се използва за приказки, то наистина си права..-заявих всезнаещо след като обяви, че жестоко й е втръснало от бръщолевенето ми.
-Хмм .. много си секси като си лоша..- хванах китките й, когато скръсти ръце, и ги притиснах към стената. Притиснах долната част на крака си към коленете й, за да не мърда, и й се усмихнах отвисоко.
-Само не се прави, че не ме харесваш.-казах и притиснах голото си тяло в нейното.-Или пък, че не ти харесва..-пуснах едната й ръка и я плъзнах по тялото й, а езикът ми започна да се плъзга бавно по шията й.- Това вече е друго нещо..И банският ми харесва.В какво ли още не съм те виждал облечена...-зачудих се на глас и свалих ръката си до стегнатото й дупе.-Супер..
Върнете се в началото Go down
Leslie Carson

Leslie Carson


Пълно име на героя : Лесли Карсън
Брой мнения : 224
Join date : 13.08.2011

Empire state of Hotels Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Empire state of Hotels   Empire state of Hotels Icon_minitimeЧет Окт 13, 2011 4:35 am

Свих устни, заедно с ръцете си, но той ги притисна към стената, обездвижвайки ме.
- Сериозна съм, разкарай се! - предупредих го, опитвайки се да го махна от себе си.
Пиявица!
Каза ми да не се правя, че не го харесвам, или, че не ми харесва това, което той прави.
- Патрик, спри...- заговорих пак, по - тихо, когато усетих езика му по врата си и кожата ми настръхна сама. Що за предател бе тялото ми.
- Човеко.. на стълбите сме!! Ще мине някой и ще ни види. Най - много да ни изхвърлят от хотела. Да не говорим, че може да мине шефа ми или най- важния човек тук..- последното вече го шептях, за да не чуе някой. Но все пак не говорех на стените, а на него...Само, че той не даваше признаци да чува.
- Патрик!! - опитах отново - Може да има камери...недей! - казах, махайки ръката му от дупето си.
Върнете се в началото Go down
Patrick Linn

Patrick Linn


Пълно име на героя : Patrick Linn
Брой мнения : 219
Join date : 13.08.2011

Empire state of Hotels Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Empire state of Hotels   Empire state of Hotels Icon_minitimeЧет Окт 13, 2011 4:59 am

Tя започна да мърмори и да протестира, но аз не и обърнах внимание.
-Mм..мисля, че не си много навита да спирам..-продължих с това, което вършех и поставих ръце на презрамките на банския й.-Не се бой, никой нормален човек не използва стълбите. Доста нависоко ме домъкна.. Ако ме искаше потен, само трябваше да кажеш..-свалих двете презрамки по раменете й, разкривайки малко повече от гърдите й.Езикът ми продължи да се плъзга надолу, докато не стигнах до съблазнителната цепка на гърдите й. -A ако се тревожиш за камери.. е, ще ги съдим за нарушение на личното пространство.-Едната ми ръка се плъзна надолу по ръката й, след това по голата част на кръста й и отново нагоре, стигайки до гърдите й. Притиснах ръка към топлия плат на банския и езикът ми пое към другата й гърда.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Empire state of Hotels Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Empire state of Hotels   Empire state of Hotels Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Empire state of Hotels
Върнете се в началото 
Страница 1 от 12Иди на страница : 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Underneath the mask :: Крайбрежието :: Басейни и Хотели-
Идете на: