Underneath the mask
Има сериен убиец в Беривил. Никой не знае как изглежда, но всеки знае неговото име - Закъри К. Хора изчезват, следователите намират поредния труп. Но той не е сам - има последователи. Журналистите се опитват да намерят следи, а никой не знае кой е следващия.
--------------------------------------------------------------------------------
Регистрирай се, направи си герой и стани част от мистериозния град Беривил.
~ Админите
Underneath the mask
Има сериен убиец в Беривил. Никой не знае как изглежда, но всеки знае неговото име - Закъри К. Хора изчезват, следователите намират поредния труп. Но той не е сам - има последователи. Журналистите се опитват да намерят следи, а никой не знае кой е следващия.
--------------------------------------------------------------------------------
Регистрирай се, направи си герой и стани част от мистериозния град Беривил.
~ Админите
Underneath the mask
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Всеки град си има тайна..някои имат кмет-педофил, други тайни секти, ние си имаме убиец. Сериен убиец.
 
ИндексИндекс  PortalPortal  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Empire state of Hotels
Empire state of Hotels - Page 3 Icon_minitimeПон Окт 01, 2012 12:35 am by Patrick Linn

» Размяна на банери
Empire state of Hotels - Page 3 Icon_minitimeСря Юли 25, 2012 3:43 am by Сам

» Да броим до 1000
Empire state of Hotels - Page 3 Icon_minitimeЧет Дек 08, 2011 5:40 am by Leslie Carson

» Това или онова?
Empire state of Hotels - Page 3 Icon_minitimeЧет Дек 08, 2011 5:40 am by Leslie Carson

» Отговори на въпроса с въпрос
Empire state of Hotels - Page 3 Icon_minitimeЧет Дек 08, 2011 5:38 am by Leslie Carson

» Верижка
Empire state of Hotels - Page 3 Icon_minitimeЧет Дек 08, 2011 5:38 am by Leslie Carson

» Преди да влезеш си намисли съществително
Empire state of Hotels - Page 3 Icon_minitimeЧет Дек 08, 2011 5:37 am by Leslie Carson

» Ако ти дам?
Empire state of Hotels - Page 3 Icon_minitimeЧет Дек 08, 2011 5:36 am by Leslie Carson

» Познай зодията на следващия!
Empire state of Hotels - Page 3 Icon_minitimeЧет Дек 08, 2011 5:35 am by Leslie Carson

Top posters
Сам
Empire state of Hotels - Page 3 Vote_lcapEmpire state of Hotels - Page 3 Voting_barEmpire state of Hotels - Page 3 Vote_rcap 
Изабел
Empire state of Hotels - Page 3 Vote_lcapEmpire state of Hotels - Page 3 Voting_barEmpire state of Hotels - Page 3 Vote_rcap 
Leslie Carson
Empire state of Hotels - Page 3 Vote_lcapEmpire state of Hotels - Page 3 Voting_barEmpire state of Hotels - Page 3 Vote_rcap 
Patrick Linn
Empire state of Hotels - Page 3 Vote_lcapEmpire state of Hotels - Page 3 Voting_barEmpire state of Hotels - Page 3 Vote_rcap 
Monna
Empire state of Hotels - Page 3 Vote_lcapEmpire state of Hotels - Page 3 Voting_barEmpire state of Hotels - Page 3 Vote_rcap 
Ирма Долкинс
Empire state of Hotels - Page 3 Vote_lcapEmpire state of Hotels - Page 3 Voting_barEmpire state of Hotels - Page 3 Vote_rcap 
Ребека Ричардсън
Empire state of Hotels - Page 3 Vote_lcapEmpire state of Hotels - Page 3 Voting_barEmpire state of Hotels - Page 3 Vote_rcap 
Джена Браун
Empire state of Hotels - Page 3 Vote_lcapEmpire state of Hotels - Page 3 Voting_barEmpire state of Hotels - Page 3 Vote_rcap 
Samanta Scott
Empire state of Hotels - Page 3 Vote_lcapEmpire state of Hotels - Page 3 Voting_barEmpire state of Hotels - Page 3 Vote_rcap 
Джъстин Робъртс
Empire state of Hotels - Page 3 Vote_lcapEmpire state of Hotels - Page 3 Voting_barEmpire state of Hotels - Page 3 Vote_rcap 
Our E-mail
Имейлът на форума ни: underneath_forum@abv.bg
Админстратори
ИзабелEmpire state of Hotels - Page 3 Tayloricon МонаEmpire state of Hotels - Page 3 2819135f

 

 Empire state of Hotels

Go down 
3 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4 ... 10, 11, 12  Next
АвторСъобщение
Patrick Linn

Patrick Linn


Пълно име на героя : Patrick Linn
Брой мнения : 219
Join date : 13.08.2011

Empire state of Hotels - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Empire state of Hotels   Empire state of Hotels - Page 3 Icon_minitimeПон Ное 07, 2011 6:19 am

Заяви, че не и се слушат приказките ми и сполучливо ми затвори устата с целувка, след което се измъкна от банята, без да пропусне да отбележи, че е много добра в работата си. След още няколко минути под струята на водата излязох от кабината и увих кърпа около хълбоците си. Влязох в стаята и я видях излегнала се пред телевизора.
-Така е.. почивката е заслужена.-усмихнах се доволно и махнах кърпата, попивайки капките вода по тялото си, след което обух едни тъмни шорти и седнах на леглото.
-Е, като моя приятелка, ще е много неуместно да обясняваме на камериерката защо аз спя на дивана.-казах и се намъкнах при нея.-Нали знаеш..като си добър в работата си, понякога се правят и жертви, а пък ти нали си много добра..
Върнете се в началото Go down
Leslie Carson

Leslie Carson


Пълно име на героя : Лесли Карсън
Брой мнения : 224
Join date : 13.08.2011

Empire state of Hotels - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Empire state of Hotels   Empire state of Hotels - Page 3 Icon_minitimeПон Ное 07, 2011 6:26 am

След малко и той излезе от банята, докато аз се бях вторачила в някаква комедия и усърдно се опитвах да игнорирам голото му тяло. За щастие си облече поне шорти, но ето го следващото нещастие - седна на леглото.
Извъртях очи и прегърнах една възглавница, дърпайки се в единия край на леглото.
- Има как - скарани сме и толкова. - обясних просто и свих рамене, без да го поглеждам, макар, че той вече беше зад мен на леглото.
- Но ако си толкова изнежен, че не можеш да спиш на диван ще го направя аз. Нямам проблеми. - допълних и свих рамене, отвивайки се и се изправих в седнало положение. Измъкнах му възглавницата под него, макар да бях прегърнала вече една и се огледах, в търсене на завивки.
Върнете се в началото Go down
Patrick Linn

Patrick Linn


Пълно име на героя : Patrick Linn
Брой мнения : 219
Join date : 13.08.2011

Empire state of Hotels - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Empire state of Hotels   Empire state of Hotels - Page 3 Icon_minitimeПон Ное 07, 2011 6:47 am

Тя се направи на важна и каза, че ако не спя аз там, те ще го направи. Издърпа брутално възглавницата под главата ми и се огледа за още нещо, което да повлече със себе си. Поизправих се и хванах лакътя й.
-Ако отидеш на дивана и аз ще дойда при теб. Представи си цялото това дълго тяло, как ще се побере на дивана до теб. Съвсем ще сме прилепнали..Като се замисля наистина по-добре да отидем там.-погледнах я с усмивка и вдигнах вежда.-Къде избираш да отидеш?-много добре знаеше, че ще я последвам. Не ми трябваше въобще много мислене..
Върнете се в началото Go down
Leslie Carson

Leslie Carson


Пълно име на героя : Лесли Карсън
Брой мнения : 224
Join date : 13.08.2011

Empire state of Hotels - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Empire state of Hotels   Empire state of Hotels - Page 3 Icon_minitimeПон Ное 07, 2011 6:59 am

Той ме спря и ме заплаши, че ще дойде при мен отново, а аз извъртях очи и го ударих и със двете възглавници, след което отново се излегнах на леглото, с гръб към него.
- Що за извратен ум си? Не ти стигна всичко, ами и ще ме измъчваш 24 часа на ден. Какво още искаш от мен? - попитах ядосано и пак му издърпах възглавниците. Върху едната легнах, а втората отново прегърнах и се завих. Определено широкото легло беше за предпочитане пред тесния диван. Сексът свърши, какво още искаше? Щях да имам нужда от сън вечерта, не от перверзното му мислене.
Върнете се в началото Go down
Patrick Linn

Patrick Linn


Пълно име на героя : Patrick Linn
Брой мнения : 219
Join date : 13.08.2011

Empire state of Hotels - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Empire state of Hotels   Empire state of Hotels - Page 3 Icon_minitimeПон Ное 07, 2011 7:04 am

За щастие тя пак се излегна до мен, но не и преди да ме поудря малко с възглавниците. О, беше толкова забавна.
-Нищо.. какво да искам. Стига ми, че те радвам с присъствието си.Довечера да облечеш нещо много секси. Трябва и ти да ме радваш все пак..-застанах на лакът и свалих едната презрамка на потничето й.-Спокойно, ще те оставя да си починеш.-казах и пак се излегнах назад.-Хубави гащички между другото..
Върнете се в началото Go down
Leslie Carson

Leslie Carson


Пълно име на героя : Лесли Карсън
Брой мнения : 224
Join date : 13.08.2011

Empire state of Hotels - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Empire state of Hotels   Empire state of Hotels - Page 3 Icon_minitimeСря Ное 09, 2011 5:32 am

Той отново се заприказва и аз се обърнах с лице към него.
- Какво не е наред с теб, по дяволите? - изтърсих директно, гледайки го любопитно.
- Не спираш със това държание тип " не- ми-пука-за-никого-и-нищо ", но все някъде зад тези мусколи бие сърце, колкото и каменно и малко да е. - обясних небрежно и плъзнах пръсти по корема и гърдите му.
Върнете се в началото Go down
Patrick Linn

Patrick Linn


Пълно име на героя : Patrick Linn
Брой мнения : 219
Join date : 13.08.2011

Empire state of Hotels - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Empire state of Hotels   Empire state of Hotels - Page 3 Icon_minitimeСря Ное 09, 2011 5:43 am

-Това ли искаш да чуеш? Че всъщност съм едно малко изплашено момченце, молещо за обич?-попитах с лека усмивка, когато се обърна към мен.- И да, бие сърце, не се бой, не съм киборг.-хванах пръста и, плъзгащ се по гърдите ми и го плъзнах надолу и после пак нагоре.- И не се бой, както виждаш всичко си ми е наред. Ти какво разбираш под нормално? Изливане на емоции и гледане на Опра?-попитах саркастично и се засмях. Всичко си ми беше относително наред. Животът ми беше уреден.Нищо повече не исках от него. Не ми трябваше нищо.Нямах висши цели за идеален живот..Щях да умра или в битка или зад решетките и всичко щеше да е наред.Нямаше да изгубя нищо. Явно..да май наистина имаше право до някъде.
Върнете се в началото Go down
Leslie Carson

Leslie Carson


Пълно име на героя : Лесли Карсън
Брой мнения : 224
Join date : 13.08.2011

Empire state of Hotels - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Empire state of Hotels   Empire state of Hotels - Page 3 Icon_minitimeСря Ное 09, 2011 6:10 am

Той отново започна със сърказма, а аз извъртях очи. Когато той хвана пръстите ми и ги свали надолу леко впих пръсти, галейки го по- скоро с нокти, но не силно както преди малко в банята.
- Ето пак. Започне ли някой да навлиза в личното ти пространство и веднага започваш със сарказмът на високи обороти, отклонявайки темата! Не знам нищо освен фамилията ти, а ти знаеш какво работя, дори участваш в наш случай. Не мисля, че е чесно. - отбелязах и свих рамене.
- И откъде да знам, може да си всичко. - допълних. - Знаеш ли, когато учиш за полицай учиш и психология. И можеш да разбереш доста неща от поведението. - продължих.
- Например лицето - започнах и пръстите ми се плъзнаха по челюстта му. - Мускулите на лицето образуват около 10 000 мимики. Научиш ли ги, можеш да четеш хората като отворена книга. - отбелязах и свих рамене.
- Е, проблеми с бивша? Някоя, която е разбила сърцето ти? Или пък си бил проблемното дете и родителите ти са предпочитали брат ти или сестра ти? Все трябва да има нещо? - направих няколко предположения.
- Не може да нямаш никаква цел в живота. Иначе той е просто съществуване...
Върнете се в началото Go down
Patrick Linn

Patrick Linn


Пълно име на героя : Patrick Linn
Брой мнения : 219
Join date : 13.08.2011

Empire state of Hotels - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Empire state of Hotels   Empire state of Hotels - Page 3 Icon_minitimeЧет Ное 10, 2011 4:29 am

-Виж разбирам, че искаш да ме опознаеш и така нататък, та съвсем да се влюбиш в мен и да промениш безцелното ми съществуване.. Но наистина няма да откриеш нещо много очарователно.
Допълни, че не било честно да не знае нищо и аз пак се засмях.
-Оу..пак ли за баланс ще си говорим..Ако бях опасен досега да беше забелязала. Имах си предостатъчно възможности да ти видя сметката, но не, аз съм мил и грижовен, така че не се бой.
Премести пръстите си на лицето ми и заяви, че добре четяла хората.
-Е, радвам се, че поне на нещо ви учат..-продължи с предположенията и аз я слушах с интерес как изброяваше най-различни сценарии за живота ми.-Съжалявам, красавице, но жена не може да ме осъкати. И съм само дете.. не си ли личи, че цялото внимание на семейството е било за мен?-Е, ако му се викаше семейство на последователното унищожение на родителите ми, но за това нямаше да се говори.-Ами, съществуване да е. Въобще не ме интересува как се нарича. Защо са ми слабости, защо са ти на теб слабости с такава професия? Защо ти е някой, чрез който само ще могат да те нараняват?Не си струва красавице.-заявих и й намигнах всезнаещо.
Върнете се в началото Go down
Leslie Carson

Leslie Carson


Пълно име на героя : Лесли Карсън
Брой мнения : 224
Join date : 13.08.2011

Empire state of Hotels - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Empire state of Hotels   Empire state of Hotels - Page 3 Icon_minitimeЧет Ное 10, 2011 5:02 am

Той продължи да остроумничи и да отбягва темите и накрая аз се уморих.
- Добре, писна ми. Не ставаш за нищо. - казах накрая и го блъснах недоволно, след което отидох в единия край на леглото, обръщайки му гръб. Естествено, че не исках и нямаше да се влюбя в него и подобни лигавщини. Просто... Прото исках да знам нещо повече от името му.
- Знаеш ли, може би трябва да отида при Чейс. Или направо ще си наема отделна стая. Предпочитам да съм самотница, или двойка със по- нисък, отколкото с непознат. - констатирах и се изправих и отидох до куфара, откъдето измъкнах едни къси панталонки. Нахлузих ги, вързах косата си и влязох в банята, за да си взема четката за зъби и другите неща и отново се върнах в стаята, слагайки ги в куфара.
- И за твоя информация последното, което искам е да чувствам каквото и да било, така че можеше да бъдеш спокоен. И като бонус няма как да не отбележа, че ти нито си мил, нито грижовен. - допълних, без да го поглеждам и продължих да събирам другите си неща.
Върнете се в началото Go down
Patrick Linn

Patrick Linn


Пълно име на героя : Patrick Linn
Брой мнения : 219
Join date : 13.08.2011

Empire state of Hotels - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Empire state of Hotels   Empire state of Hotels - Page 3 Icon_minitimeЧет Ное 10, 2011 5:16 am

-Е, чак пък за нищо..В доста неща съм компетентен, както знаеш.-Все пак тя се изправи и взе да си събира багажа.
-Недей така. Не съм непознат, познаваш ме целия, ако трябва да сме точни.-заявих с усмивка и седнах в леглото.Тя продължи да се инати и аз започнах по-сериозно.-Просто няма какво да знаеш за мен. Какво толкова те интересува?-отидох до нея и пак върнах куфара на земята.-Довечера е официалната вечеря, ще провалиш всичко.-казах съвсем сериозно и повдигнах вежда.Това щеше да върви по план, независимо дали искаше или не.-Пък и доста грешиш, изключително грижовен съм! И защо ме съдиш, щом също не ти е до чувства? Да не би някои да играе по двойни стандарти?-попитах любопитно и седнах отново на леглото пред нея.
Върнете се в началото Go down
Leslie Carson

Leslie Carson


Пълно име на героя : Лесли Карсън
Брой мнения : 224
Join date : 13.08.2011

Empire state of Hotels - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Empire state of Hotels   Empire state of Hotels - Page 3 Icon_minitimeЧет Ное 10, 2011 5:41 am

Той ме обвини, че играя по двойни стандарти, а аз пуснах куфара си и го изгледах невярващо. Изгледах го убийствено и тръгнах към него с целта да го удуша вече, но се спрях пред него, въздъхнах тежко и отпуснах ръцете си.
- Това, че се интересувам от персоната ти, освен физически, и все пак не желая подобни глупости като любов не е двоен стандарт, а обикновенно познанство, или го наречи приятелство...Ако не си забелязал не съм от най - мълчаливите момичета, а в представите ми за разговор не влиза само заяждане. Така че си спести глупостите. - обясних, обръщайки му гръб и седнах на дивана, скръствайки ръце и крака.
Върнете се в началото Go down
Patrick Linn

Patrick Linn


Пълно име на героя : Patrick Linn
Брой мнения : 219
Join date : 13.08.2011

Empire state of Hotels - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Empire state of Hotels   Empire state of Hotels - Page 3 Icon_minitimeЧет Ное 10, 2011 6:08 am

-Мисля пък, че мистерията е чист магнит за мацките.. защо да я развалям..
Тя се спусна смъртоносно към мен, но се спря и взе да разсъждава трезво.
-Е, добре, приятелко моя, питай каквото пожелаеш, извини невежеството ми, но мислех, че не ме харесваш.-попитах и зачаках въпроси и нови предположения.-Не че ти противореча, но не трябва ли аз да съм на дивана? Нали знаеш..да се излегна да споделям чувства, ти да пишеш в някоя тетрадчица..Добре де млъквам.-излегнах се пак назад и я погледнах любопитно.
Върнете се в началото Go down
Leslie Carson

Leslie Carson


Пълно име на героя : Лесли Карсън
Брой мнения : 224
Join date : 13.08.2011

Empire state of Hotels - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Empire state of Hotels   Empire state of Hotels - Page 3 Icon_minitimeПет Ное 11, 2011 3:47 am

Той помислил, че не го харесвам, а аз извъртях очи.
- И аз така си мислех, но както сам каза, познавам всяка част от теб, а ако наистина не те понасях това нямаше да се случи. Не се ласкай, все още ме дразниш! - обясних намусено.
- Съжалявам, късно е! Мина ми желанието за споделяне и разпит. - смъмрих го и вирнах носа си. Майната му пък!
Върнете се в началото Go down
Patrick Linn

Patrick Linn


Пълно име на героя : Patrick Linn
Брой мнения : 219
Join date : 13.08.2011

Empire state of Hotels - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Empire state of Hotels   Empire state of Hotels - Page 3 Icon_minitimeПет Ное 11, 2011 4:05 am

Тя заяви, че не и се занимава вече с мен и аз пак се засмях
-О, сърдита ли си ми сега?Мога да те умилостивя нали знаеш..-погледнах към часовника и видях, че имаше предостатъчно време до вечерята.Ох.. там нямаше да е купон.-И как така не ти се разпитва. Нали само това правите..-на онзи, който ме разпитваше онази вечер, след гробището, още ми се щеше да го намеря и да му хвърля един бой.-Аз мога да те поразпитам обаче..Чувствай се свободна да споделиш всичко.. Аз съм много дискретен човек..
Върнете се в началото Go down
Leslie Carson

Leslie Carson


Пълно име на героя : Лесли Карсън
Брой мнения : 224
Join date : 13.08.2011

Empire state of Hotels - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Empire state of Hotels   Empire state of Hotels - Page 3 Icon_minitimeПет Ное 11, 2011 6:31 am

Включих климатика и отново скръстих ръце.
- Гледай си работата пък! - сервирах му и въздъхнах, отпускайки се назад на дивана и го огледах. О, стига. Какво не беше наред с мен? Защо всеки път като се карахме започваха да ми идват неприлични мисли, свързани с него. Да, определено трите месеца на сухо си казваха думата. Чувствах се като нимфоманка, но нямаше да издам никакъв признак. Поне не днес... Не сега!
- Леко се съмнявам за твоята дискретност, мъжете са по- големи клюкарки и от жените. - констатирах и се излегнах на дивана.
Върнете се в началото Go down
Patrick Linn

Patrick Linn


Пълно име на героя : Patrick Linn
Брой мнения : 219
Join date : 13.08.2011

Empire state of Hotels - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Empire state of Hotels   Empire state of Hotels - Page 3 Icon_minitimeСъб Ное 12, 2011 4:49 am

-Е, сега пък вече нищо не каза.Абсолютно всичко си остава тайна при нас.. вие си разправяте постоянно подробности..-изправих се и седнах пред нея, на земята.-Нямам против да разказваш в подробности за мен, сигурен съм, че си го правила, и аз бих.. - заявих с усмивка и тя пак взе да се отекчава от бърборенето ми.- Имам чувството, че въобще не обичаш да си говориш с мен, само ме използваш, засягаш ме..Без късите панталонки повече ми харесваше между другото.-усмихнах се и плъзнах ръка по дългите й крака.-Хайде де, сподели ми нещо.-помолих мило и плъзнах ръката си по-нагоре, от вътрешната страна на бедрото й.-Освен ако не те разсейва нещо де..-усмихнах се леко и доближих лицето си по-близо до нейното.
Върнете се в началото Go down
Leslie Carson

Leslie Carson


Пълно име на героя : Лесли Карсън
Брой мнения : 224
Join date : 13.08.2011

Empire state of Hotels - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Empire state of Hotels   Empire state of Hotels - Page 3 Icon_minitimeСъб Ное 12, 2011 5:17 am

Той продължи да говори, сядайки на земята до дивана и дори заяви, че бил наранен, защото съм се възползвала от него. Не е истина просто..!!
- Аз ли се възползвам от теб? Аз? - попитах учудено, поглеждайки го. Той плъзна ръка по крака ми и аз се обърнах на една страна към него, прехапвайки устни. Беше толкова близо и с тези мили очички, които ми правеше, опитвайки се да ме убеди да му кажа нещо. Като прибавим и ръката му, която вече отиваше все по- нагоре и вече дори климатика не ми помагаше.
- Добре, какво искаш да ти кажа? - попитах накрая и въздъхнах, втренчвайки се в тези зелени очи, решена, че е по- добре да говоря отколкото да се оставям в ръцете му, защото бях сигурна, че дрехите ми нямаше да се задържат много върху тялото ми. Притиснах бедрата си едно към друго, спирайки пътя му за по- нагоре, защото не знам дали щях да бъда в състояние да отговарям.
Върнете се в началото Go down
Patrick Linn

Patrick Linn


Пълно име на героя : Patrick Linn
Брой мнения : 219
Join date : 13.08.2011

Empire state of Hotels - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Empire state of Hotels   Empire state of Hotels - Page 3 Icon_minitimeСъб Ное 12, 2011 5:33 am

Видях как се успокои под допира ми и попита какво искам да знам. Притисна бедра едно в друго и препречи пътя на ръката ми. Преместих я от там, слагайки на нейно място лявата си ръка, и я плъзнах по кръста й.
-Ами някои прости неща.. например откъде си? И кой те накара да станеш полицай?-попитах и плъзнах ръката си под потника й- Или защо ти си го искала..-продължих и приближих още лицето си към нейното, без да напускам очите й. Беше толкова забавна и сладка. В единия момент можеше да ми прекърши врата, в другия беше съвсем спокойна, да ми позволява да плъзгам ръце по тялото й.
Върнете се в началото Go down
Leslie Carson

Leslie Carson


Пълно име на героя : Лесли Карсън
Брой мнения : 224
Join date : 13.08.2011

Empire state of Hotels - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Empire state of Hotels   Empire state of Hotels - Page 3 Icon_minitimeСъб Ное 12, 2011 5:51 am

Той ме попита откъде съм и защо съм станала полицай, като през това време не спираше да разхожда ръцете си по тялото ми.
- Прекаляваш! - смъмрих го, хващайки ръката му, когато влезе под потника ми и я избутах.
- Добре...откъде съм.. Ню Йорк. Манхатън... - отвърнах кратко. - Нищо интересно няма в живота ми. Същата история за разглезеното момиче. Бях дори капитан на мажоретките. - подсмихнах се, спомняйки си що за безмозъчно създание бях.
- Просто перфектният свят се разтресе от земетресение и когато видях реалността реших да стана полицай. И ето ме тук. - обясних накратко и свих рамене. Изключително силно се съпротивлявах на желанието да го придърпам при себе си на диванчето и да се съсредоточа върху мислите си и стана.
Върнете се в началото Go down
Patrick Linn

Patrick Linn


Пълно име на героя : Patrick Linn
Брой мнения : 219
Join date : 13.08.2011

Empire state of Hotels - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Empire state of Hotels   Empire state of Hotels - Page 3 Icon_minitimeСъб Ное 12, 2011 6:08 am

Тя избута ръката ми, заявявайки че прекалявам, но отговори на всичките ми въпроси.
-Хм..значи си била момичето на татко, принцесата на мама, златното момиче..-плъзнах ръката си по шията й и след това по края на деколтето й
-Аха..мога да си те представя като мажоретка..пазиш ли униформата? Нямам против да ми я облечеш някой път.-тя продължи да говори и аз зададох на свой ред следващия си въпрос. .-Какво разтресе света ти?-попитах и пак преместих ръката си на кръста й и подпирях глава на облегалката за ръце на дивана.
Върнете се в началото Go down
Leslie Carson

Leslie Carson


Пълно име на героя : Лесли Карсън
Брой мнения : 224
Join date : 13.08.2011

Empire state of Hotels - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Empire state of Hotels   Empire state of Hotels - Page 3 Icon_minitimeСъб Ное 12, 2011 6:40 am

Засмях се, когато започна да ме определя като принцеса.
- Не, точно. Да, бях момичето на татко, но мама си имаше принц - Брат ми. - обясних, поклащайки глава.
- Той е на 27 вече и работи във ФБР. Яко, а? - подсмихнах се. - Винаги е бил нейната гордост, както и аз на баща ми. Но и брат ми и баща ми са наистина ревниви личностти, щом ставаше дума за гаджетата ми. Затова и напук обичах живота без задръжки. - продължих с разказа си и се дръпнах по- назад, в случай че той реши, че се е изкривил достатъчно и просто може да легне до мен, или да отиде на леглото.
Когато обаче попита за "земетресението" отклоних поглед.
- Това не е нещо, за което искам да говоря точно сега. - отклоних темата и пак върнах погледа си на него.
- Защо ти не ми разкажеш нещо за себе си? Какво работиш? Откъде си? - зададох набързо въпросите.
Върнете се в началото Go down
Patrick Linn

Patrick Linn


Пълно име на героя : Patrick Linn
Брой мнения : 219
Join date : 13.08.2011

Empire state of Hotels - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Empire state of Hotels   Empire state of Hotels - Page 3 Icon_minitimeСъб Ное 12, 2011 7:03 am

Тя спомена за по-големия си брат,за който всъщност бях прочел в досието й, и за страстта й към живота без задръжки и аз драматично посочих себе си като чисто олицетворение.
-Ахам..забелязах, че си падаш по това. Затова толкова ме харесваш..-Твърдо каза, че не й се обсъжда частта от живота й, която е разтърсила всичко. Вероятно беше смъртта на майка й... и вероятно доста щеше да се ядоса, че вече го знаех..Отклони темата и пожела да научи нещо за мен и ми направи място на дивана. Подсмихнах се и се излегнах до нея на ненормално късия диван. Боже, що за дивотия.. Кой се побираше нормално тук!?
-Ами аз съм от Детройт. Занимавам се с нещо като.. лични разследвания .. Да кажем, че не вярвам много в системата ви за правосъдие.
Върнете се в началото Go down
Leslie Carson

Leslie Carson


Пълно име на героя : Лесли Карсън
Брой мнения : 224
Join date : 13.08.2011

Empire state of Hotels - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Empire state of Hotels   Empire state of Hotels - Page 3 Icon_minitimeСъб Ное 12, 2011 7:15 am

- Понякога ме изненадваш със перверзните си фантазии... Чудя се как има място за нещо сериозно в главата ти, от толкова идеи за разврат..- изкоментирах, относно униформата ми на мажоретка.
Засмях се, когато той посочи себе си, като олицетворение за живота без задръжки и поклатих глава.
- Не беше само това. Обичам колите, моторите и боищата. Това може би допринесе и за избора ми на професия. Това беше нещо като тайната ми самоличност. Нали знаеш? Момчетата в гимназията не биха си паднали по теб чак толкова, ако знаеш за колата им повече от тях самите и можеш да им я поправиш, докато те просто стоят и гледат "умно" . - обясних и се засмях отново. Той се излегна и цялото това горещо голямо тяло, пълно със секси релефи и мусколи беше на милиметри от мен. Не можех да устоя на изкушението и протегнах ръка, плъзгайки я по корема му, прехапвайки неволно устна, но когато спомена професията си го погледнах объркано.
- Тоест? Сериен убиец? - попитах сериозно, гледайки го преценяващо няколко секунди, но накрая се подсмихнах и поклатих глава.
- Откачена личност си, казвала съм ти, нали? - попитах и въздъхнах - Добре, тогава следващ въпрос - защо не си избра някоя по- нормална професия. Повечето момчета искат да станат полицаи, пожарникари, супермени... знам ли. - поклатих глава и се подсмихнах.
Върнете се в началото Go down
Patrick Linn

Patrick Linn


Пълно име на героя : Patrick Linn
Брой мнения : 219
Join date : 13.08.2011

Empire state of Hotels - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Empire state of Hotels   Empire state of Hotels - Page 3 Icon_minitimeСъб Ное 12, 2011 8:16 am

-Е, спокойно аз съм точният човек.Разбирам достатъчно от коли! Имам жесток мотор, само кажи и ще претупам някой и..общо взето това е. Не се бой да си лошата си личност с мен. Даже много ми харесва.-намигнах и и се засмях.-О, да не би да не Ви се говори вече, мис Карсън?-попитах, когато ръката й се плъзна по гърдите ми.Тя обаче продължи с въпросите и коментарите и аз пъхнах пръст под края на потника й, повдигайки го нагоре.-Ами че аз си обичам професията.-заявих съвсем искрено, като вдигнах потника й още нагоре и започнах да плъзгам пръсти по плоския и корем.-Сритвам задниците на престъпниците, които вие обичате да слагате зад решетките, само за да се измъкват от там.-плъзнах пръсти нагоре по кожата й, а след това надолу до късите и панталонки и ги пъхнах под ластика им, плъзгайки го надолу.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Empire state of Hotels - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Empire state of Hotels   Empire state of Hotels - Page 3 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Empire state of Hotels
Върнете се в началото 
Страница 3 от 12Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4 ... 10, 11, 12  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Underneath the mask :: Крайбрежието :: Басейни и Хотели-
Идете на: