Underneath the mask
Има сериен убиец в Беривил. Никой не знае как изглежда, но всеки знае неговото име - Закъри К. Хора изчезват, следователите намират поредния труп. Но той не е сам - има последователи. Журналистите се опитват да намерят следи, а никой не знае кой е следващия.
--------------------------------------------------------------------------------
Регистрирай се, направи си герой и стани част от мистериозния град Беривил.
~ Админите
Underneath the mask
Има сериен убиец в Беривил. Никой не знае как изглежда, но всеки знае неговото име - Закъри К. Хора изчезват, следователите намират поредния труп. Но той не е сам - има последователи. Журналистите се опитват да намерят следи, а никой не знае кой е следващия.
--------------------------------------------------------------------------------
Регистрирай се, направи си герой и стани част от мистериозния град Беривил.
~ Админите
Underneath the mask
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Всеки град си има тайна..някои имат кмет-педофил, други тайни секти, ние си имаме убиец. Сериен убиец.
 
ИндексИндекс  PortalPortal  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Empire state of Hotels
Empire state of Hotels - Page 12 Icon_minitimeПон Окт 01, 2012 12:35 am by Patrick Linn

» Размяна на банери
Empire state of Hotels - Page 12 Icon_minitimeСря Юли 25, 2012 3:43 am by Сам

» Да броим до 1000
Empire state of Hotels - Page 12 Icon_minitimeЧет Дек 08, 2011 5:40 am by Leslie Carson

» Това или онова?
Empire state of Hotels - Page 12 Icon_minitimeЧет Дек 08, 2011 5:40 am by Leslie Carson

» Отговори на въпроса с въпрос
Empire state of Hotels - Page 12 Icon_minitimeЧет Дек 08, 2011 5:38 am by Leslie Carson

» Верижка
Empire state of Hotels - Page 12 Icon_minitimeЧет Дек 08, 2011 5:38 am by Leslie Carson

» Преди да влезеш си намисли съществително
Empire state of Hotels - Page 12 Icon_minitimeЧет Дек 08, 2011 5:37 am by Leslie Carson

» Ако ти дам?
Empire state of Hotels - Page 12 Icon_minitimeЧет Дек 08, 2011 5:36 am by Leslie Carson

» Познай зодията на следващия!
Empire state of Hotels - Page 12 Icon_minitimeЧет Дек 08, 2011 5:35 am by Leslie Carson

Top posters
Сам
Empire state of Hotels - Page 12 Vote_lcapEmpire state of Hotels - Page 12 Voting_barEmpire state of Hotels - Page 12 Vote_rcap 
Изабел
Empire state of Hotels - Page 12 Vote_lcapEmpire state of Hotels - Page 12 Voting_barEmpire state of Hotels - Page 12 Vote_rcap 
Leslie Carson
Empire state of Hotels - Page 12 Vote_lcapEmpire state of Hotels - Page 12 Voting_barEmpire state of Hotels - Page 12 Vote_rcap 
Patrick Linn
Empire state of Hotels - Page 12 Vote_lcapEmpire state of Hotels - Page 12 Voting_barEmpire state of Hotels - Page 12 Vote_rcap 
Monna
Empire state of Hotels - Page 12 Vote_lcapEmpire state of Hotels - Page 12 Voting_barEmpire state of Hotels - Page 12 Vote_rcap 
Ирма Долкинс
Empire state of Hotels - Page 12 Vote_lcapEmpire state of Hotels - Page 12 Voting_barEmpire state of Hotels - Page 12 Vote_rcap 
Ребека Ричардсън
Empire state of Hotels - Page 12 Vote_lcapEmpire state of Hotels - Page 12 Voting_barEmpire state of Hotels - Page 12 Vote_rcap 
Джена Браун
Empire state of Hotels - Page 12 Vote_lcapEmpire state of Hotels - Page 12 Voting_barEmpire state of Hotels - Page 12 Vote_rcap 
Samanta Scott
Empire state of Hotels - Page 12 Vote_lcapEmpire state of Hotels - Page 12 Voting_barEmpire state of Hotels - Page 12 Vote_rcap 
Джъстин Робъртс
Empire state of Hotels - Page 12 Vote_lcapEmpire state of Hotels - Page 12 Voting_barEmpire state of Hotels - Page 12 Vote_rcap 
Our E-mail
Имейлът на форума ни: underneath_forum@abv.bg
Админстратори
ИзабелEmpire state of Hotels - Page 12 Tayloricon МонаEmpire state of Hotels - Page 12 2819135f

 

 Empire state of Hotels

Go down 
3 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3 ... 10, 11, 12
АвторСъобщение
Leslie Carson

Leslie Carson


Пълно име на героя : Лесли Карсън
Брой мнения : 224
Join date : 13.08.2011

Empire state of Hotels - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Empire state of Hotels   Empire state of Hotels - Page 12 Icon_minitimeПет Авг 03, 2012 7:25 pm

Той ме задърпа надолу и в началото не знаех къде отиваме, но когато се озовахме в залата за тържеството се скрих зад него.
- Ти имаш ли ум в главата си??- попитах невярващо и веднага го дръпнах към задния изход.
- Не се дърпай! Идваш с мен да се преоблечем, защото обещавам ще използвам белезниците си и няма да е с перверзна цел! - заплаших го, докато стигнахме асансьора и натиснах копчето.
Празната метална кутия се отвори няколко минути по- късно и аз го бутнах вътре, преди да е дошъл още някой и натиснах бутона за бързо затваряне на вратиие.
- Ти си толкова лош... и после искаш от мен да съм добра съпруга..- обвиних го, скръствайки ръце и се облегнах на стената.
Върнете се в началото Go down
Patrick Linn

Patrick Linn


Пълно име на героя : Patrick Linn
Брой мнения : 219
Join date : 13.08.2011

Empire state of Hotels - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Empire state of Hotels   Empire state of Hotels - Page 12 Icon_minitimeСъб Авг 04, 2012 2:20 am

-Хубавото на това да си лош, е че на мацките им харесва.-намигнах и докато тя ми се караше.-Направо се не траеш!Тъкмо си избирах какво да пия!-намусих се в асансьора, след като тя ме набута там.В стаята ни се облякахме като хора и я погледнах замислено.-След тази мисия определено трябва да ходим след други престъпници.-хм, може би близо до полицията не беше толкова лошо. Напротив, можеше да е полезно. Явно и други се бяха сетили щом имаше хора като Ник. А ако аз бях от хората,на които не може да се вярва, то той беше милион пъти по-лош избор.Ако някой трябваше да кръжи около Лесли, предпочитах да съм аз -Да те попитам за другия ти по-малко-любим съпруг.. Как се запознахте?
Върнете се в началото Go down
Leslie Carson

Leslie Carson


Пълно име на героя : Лесли Карсън
Брой мнения : 224
Join date : 13.08.2011

Empire state of Hotels - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Empire state of Hotels   Empire state of Hotels - Page 12 Icon_minitimeСъб Авг 04, 2012 6:02 am

След като се качихме в апартамента набързо облякох синя рокля, с цвета на очите ми и черни обувки с платформа. Сложих си малко грим, а косата си я вдигнах на стегнат кръгъл кок, слагайки му една черна панделка отгоре и след малко излязох от банята, връщайки се при него.
Той ме попита за Ник, а аз се намусих и седнах на леглото, чакайки го да се приготви.
- Той работи за баща ми... Баща ми е доста властен характер... и не можах да изляза на глава с него, когато той ми каза да се оженя за него, но затова пък му бях вярна точно месец .. - обясних, намръщвайки се. Не обичах да говоря за Ник...особено с човека, с който му изневерявах така да се каже.. И отново щях да го направя, ако той не приемаше всичко толкова буквално.. Можех дори да не си правя труда да се обличам...
Мъжка му работа..
Върнете се в началото Go down
Patrick Linn

Patrick Linn


Пълно име на героя : Patrick Linn
Брой мнения : 219
Join date : 13.08.2011

Empire state of Hotels - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Empire state of Hotels   Empire state of Hotels - Page 12 Icon_minitimeСъб Авг 04, 2012 6:24 am

-За къде се наконти така? Три часа е..-Не трябваше ли да спим всъщност..- Много си хубава междудругото.-казах с усмивка, плъзгайки очи по нея.
Тя обясни за Ник и очевидно не й беше приятно.
-А с какво всъщност се занимава?-попитах отново на свой ред.
След като облякох синя блуза и дънки запалих една пура, която бях свил от тези на Флеч.
А щом Лесли недоволстваше толкова,сега тя можеше да реши какво да правим.
- И сега какви са заповедите Ви, Красавице?
Върнете се в началото Go down
Leslie Carson

Leslie Carson


Пълно име на героя : Лесли Карсън
Брой мнения : 224
Join date : 13.08.2011

Empire state of Hotels - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Empire state of Hotels   Empire state of Hotels - Page 12 Icon_minitimeСъб Авг 04, 2012 7:21 am

Погледнах го за момент и после свих рамене и се изправих пред огледалото, оглеждайки се.
- Реших да пробвам тоалета си за тържеството. - обясних и след още малко оглеждане взех други обувки, които повече се съчетаваха със роклята.
След малко свалих обувките си и роклята, оставайки по дантелени бикини и си нахлузих едно потниче, отказвайки да сложа доли сутиен и седнах до него, качайки крака върху неговите и взех пурата му, дърпайки си от нея.
- Не знам... Нямам настроение за нищо..- казах тъжно и се облегнах на дивана, прегръщайки една възглавничка... След няколко дръпки му върнах пурата и започнах да масажирам с пръсти слепоочията си. Вече получих и главоболие...
Върнете се в началото Go down
Patrick Linn

Patrick Linn


Пълно име на героя : Patrick Linn
Брой мнения : 219
Join date : 13.08.2011

Empire state of Hotels - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Empire state of Hotels   Empire state of Hotels - Page 12 Icon_minitimeСъб Авг 11, 2012 4:32 am

-Сега и аз трябва да се постарая да съм много хубав, за да не те излагам. Но какви пък ги говоря, не ми трябва старание..-споделях размишленията си докато се наслаждавах на преобличащото й тяло.
След малко тя седна до мен, слагайки крака в скута ми, и пак ми отмъкна пурата.
-Разбирам желанието ти да слагаш устата си навсякъде, където е била и моята, но поне ме остави веднъж да си изпуша пурата като бял човек!!
Тя ми я върна след малко и аз пак се отпуснах спокойно.
-Защо си се напрегнала?-попитах любопитно и започнах да плъзгам ръце нагоре надолу по дългите й крака.-Да не би да се тревожиш за утре вечер? Обещавам всичко да мине по план.-уверих я с усмивка и пак й подадох пурата.
Върнете се в началото Go down
Leslie Carson

Leslie Carson


Пълно име на героя : Лесли Карсън
Брой мнения : 224
Join date : 13.08.2011

Empire state of Hotels - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Empire state of Hotels   Empire state of Hotels - Page 12 Icon_minitimeСъб Авг 11, 2012 4:50 am

Усмихнах се леко и кимнах.
- Да... всичко ще мине по план. - повторих думите му и се приближих към него, облягайки се на гърдите му и го гушнах, въздишайки.
- Ами... просто.. толкова сме близо... всичко е толкова странно... Флеч е пряката следа към този, когото преследвам откакто започнах да уча за полицай. Просто...цялата ми кариера премина в търсене на Закъри, в търсене на следи около него, или на онези охлюви, които работят за него... Що за болни мозъци. Както и да е. Ако го хванем...Това значи, че сме толкова близо до края. Толкова близо, че може би този път ще успея. Толкова пъти съм се проваляла в хващането му, възлагайки пресилени надежди на възможностите си... Че вече ме е страх дори да го помисля. А го искам повече от всичко друго! - заговорих, дърпайки си няколко пъти от пурата и му я върнах отново.
Върнете се в началото Go down
Patrick Linn

Patrick Linn


Пълно име на героя : Patrick Linn
Брой мнения : 219
Join date : 13.08.2011

Empire state of Hotels - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Empire state of Hotels   Empire state of Hotels - Page 12 Icon_minitimeСъб Авг 11, 2012 5:20 am

Тя се гушна в мен и започна да споделя всичко, което мислеше за Закъри. Беше някак тъжно, понеже нямаше нищо да се случи. Колкото й да го искаше, нямаше представа, че Флеч беше нищожество. Той не можеше да предложи нищо. Нищо, което аз не можех да спра. Нищо, което щеше да ги отведе някъде. А и вярванията й за цялата ситуация бяха някак интересни.
-Защо го искаш толкова много всъщност?
Ако в крайна сметка тя се добереше до нещо, нямаше да е късмет, а чисто проклятие. Щеше да е обречена. Полицията трябваше отдавна да спре да си рови носа, но е, поне тази част от работата си бяха решили да вършат съвестно. Без успех, разбира се.
-Не знам. Вероятно има неща, които твоят 'изряден' отряд не може да им предложи. А и нека не говорим колко непродажни и съвестни са твоите шефове.. Понякога си мислим, че сме на много по-добро място от други, но е чиста илюзия.Заблуда, че вършим нещо добро, правилно.. Но накрая всичко води до смърт. Пътят до ада е осеян с добри намерения нали знаеш. Така че, е по-добре най-големите ти мечти да са свързани с нещо по-позитивно. Нещо така черно и тъмно, не бива да обзема света ти.-знаех, че тези неща те поглъщат и накрая нищо друго не ти остава. А за нея още не беше късно.-Хубаво е да си отдаден на работата си, но не трябва да се забравя, че и други неща има на света.-намигнах й и се облегнах назад. Понякога забравях колко черен беше живота ми. Или просто бях невъзможно свикнал вече.
Върнете се в началото Go down
Leslie Carson

Leslie Carson


Пълно име на героя : Лесли Карсън
Брой мнения : 224
Join date : 13.08.2011

Empire state of Hotels - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Empire state of Hotels   Empire state of Hotels - Page 12 Icon_minitimeСъб Авг 11, 2012 5:48 am

Подсмихнах се печално и поклатих глава. Махнах възглавничката от скута си и прехвърлих единия си крак през неговите, настанявайки се в скута му и го погледнах в очите.
- Напротив...Живота е точно толкова гаден, мрачен и ужасен колкото изглежда, просто ти решаваш дали ще го гледаш през розови очила или ще си реалист.- казах, разхождайки поглед по лицето му и се заиграх с няколко кичура от косата му, прокарвайки пръсти през нея.
- Или поне аз не виждам добра страна... Никога не съм виждала нищо друго ... - констатирах замислено, свивайки рамене.
- И много добре знам, че полицията не струва. Полицията в държавата ни...а и навсякъде по света е най- корумпираната организация като цяло. Но...виждаш ли. Колкото и да ги мразиш... не можеш да се стремиш да им отмъщаваш, оставяйки трупове след себе си. За да убиеш...аз съм тренирана да го правя, но само при самозащита при това само "лоши" хора. И въпреки това го преживявам тежко след това. А Закари... той убива невинни. Толкова момичета, момчета, мъже... хора, които имат близки и семейства и колкото и да са грешни той не е човека, който трябва да решава дали заслужават да живеят или не. - продължих с размишленията си, докато пръстите ми се разхождаха по врата, по раменете му и надолу по гърдите му.
- А тези, които работят за него...са просто едни бездушни зомбита. Той е болен мозък, който се мисли за господ. А те какво правят? Просто извършват работата си, знаейки че във всеки момент могат да ги хванат и трябва да изтърпят всякакви изтезания, както и да са готови да умрат без колебание. Защо? Заради един психопат и прищявките му... Дори мисля, че той има само няколко убийства, всички останали са от последователите му. Хора, които се отказват от личния и всякакъв друг живот заради него. А какво прави той за тях? Не мисля, че каквито и да е пари могат да купят това. - продължих да говоря, връщайки погледа си отново на очите му.
- Как може да виждаш нещо красиво в свят, в който всичко това е реалност? - казах накрая, свивайки устни в права линия, а ръцете ми се отпуснаха на раменете му, спирайки движенията си.
Върнете се в началото Go down
Patrick Linn

Patrick Linn


Пълно име на героя : Patrick Linn
Брой мнения : 219
Join date : 13.08.2011

Empire state of Hotels - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Empire state of Hotels   Empire state of Hotels - Page 12 Icon_minitimeСъб Авг 11, 2012 6:15 am

Трябваха невинни, за да се учисти и този, който трябва. А и никой не беше невинен изцяло. Всичко беше ясно. Плячка и хищник, няма значение, кой трябва да пометеш със себе си.. Но разбира се това беше мнение на хладнокръвен убиец.
-Явно нещо, което друг не може да им предложи.-свих рамене, когато тя спомена нас, последователите на Зак. Работата беше там, че всички от нас нямаха нищо, всичко, към което се стремяха беше отмъщение, за тези, които бяха взели нещо от теб. Разбира се до това отмъщение имаше дълъг път, който крайно не беше от най-светлите.
-Предполагам нямат нищо друго.
- Как може да виждаш нещо красиво в свят, в който всичко това е реалност? - попита тя накрая и аз се усмихнах, опитвайки се да сменя коренно темата.
-Теб!! - усмихнах се до ушите и й предложих чаша скоч, от масичката до мен.
Върнете се в началото Go down
Leslie Carson

Leslie Carson


Пълно име на героя : Лесли Карсън
Брой мнения : 224
Join date : 13.08.2011

Empire state of Hotels - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Empire state of Hotels   Empire state of Hotels - Page 12 Icon_minitimeСъб Авг 11, 2012 6:29 am

Повдигнах вежди, когато чух отговора му и се засмях, поклащайки глава.
- Определено знаеш как да свалиш едно момиче, а? - констатирах, приближавайки се към него и след малко устните ми бяха върху неговите, докато ръката му все още държеше чашата с уискито.
Нарадвах се на няколко секунди, изучавайки устните му, които не оставаха безучастни, но след малко се отдръпнах на сантиметри и взех уискито, отпивайки една голяма глътка и усмихвайки се очарователно.
- Е, да оставим на страна работата... най- много да се скараме за нея. - предложих, облягайки се на коленете му и свих устни отново - Какво ти се прави? - попитах любопитно.
Върнете се в началото Go down
Patrick Linn

Patrick Linn


Пълно име на героя : Patrick Linn
Брой мнения : 219
Join date : 13.08.2011

Empire state of Hotels - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Empire state of Hotels   Empire state of Hotels - Page 12 Icon_minitimeСря Авг 29, 2012 9:30 pm

-Ама разбира се, че да! - отговорих, когато тя се засмя и похвали сваляческите ми умения, които след това ми спечелиха дълга и страстна целувка.
Отвърнах на любовните и изблици също толкова пламенно, но след малко тя прекъсна целувката, вече взимайки чашата от ръцете ми.
-Ами не знам, нормалните хора сега спят, или правят други забавни работи в кревата, но аз няма да ти се дам да се възползваш от мен, след всичките ти недоволства днес.-обявих, когато тя се облегна на коленете ми, и пак се върнах към пурите.
След малко ми хрумна идея и пак е изправих, повличайки и нея със себе си, но изчаках да облече нещо, за да не се кара, че обикаля полугола, отново.
-Хайде, среднощната ни обиколка на хотела продължава.
Отидохме до една от билярдните зали и се обърнах към Лесли с усмивка.
-Виж.Законно е! Но ми дължиш една игра насаме..така че..-топките вече бяха подредени, затова само махнах триъгълника и й подадох щека.
-Разбивай, кукло.
Върнете се в началото Go down
Leslie Carson

Leslie Carson


Пълно име на героя : Лесли Карсън
Брой мнения : 224
Join date : 13.08.2011

Empire state of Hotels - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Empire state of Hotels   Empire state of Hotels - Page 12 Icon_minitimeНед Сеп 30, 2012 3:24 am

Погледнах го изненадана. Нима искаше да играем билярд?
Е, нямах против. Кимнах и взех щеката, след което го бутнах с ханша си леко и се наведох напред, прицелвайки се в импровизирания триъгълник от топки и ударих силно бялата си цел.
- Учудваш ме... За първи път нещо не-перверзно да излезе от теб. - констатирах, оглеждайки коя топка в кой джоб влиза. Перфектно. Две от един вид бяха вътре. Наведох се отново и вкарах трета топка, но тогава вкарах и неговата...
- Ти си наред, секси.. - подсетих го, намигайки му и скръстих ръце, подпирайки се на щеката си.
Върнете се в началото Go down
Patrick Linn

Patrick Linn


Пълно име на героя : Patrick Linn
Брой мнения : 219
Join date : 13.08.2011

Empire state of Hotels - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Empire state of Hotels   Empire state of Hotels - Page 12 Icon_minitimeНед Сеп 30, 2012 4:16 am

-Разбира се.. Перверзни неща не се очакват от мен.. - поклатих глава и поставих ръка на кръста й, след като тя се зае с удара си.
След втория й удар пак се наведох над масата и се прицелих, след което рязко ударих бялата топка, и се усмихнах на резултата.
-От това твое тяло ми става горещо!-обявих и разкопчах ризата си, което ме наведе на друга идея. Днес бях изключително креативен.
-Слушай сега,-заговорих и пак се наведох над масата за втория си удар.- за всеки несполучлив удар, сваляш по една дрешка!-намигнах й и се прицелих, след което ударих топката, но за нейн огромен късмет пропуснах.-Просто си такава късметлийка..-казах, цъкайки с език и свалих ризата си, оставайки по потник.
-Ти си, секси.
Върнете се в началото Go down
Leslie Carson

Leslie Carson


Пълно име на героя : Лесли Карсън
Брой мнения : 224
Join date : 13.08.2011

Empire state of Hotels - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Empire state of Hotels   Empire state of Hotels - Page 12 Icon_minitimeНед Сеп 30, 2012 7:04 am

- Какво имаш предвид? Няма да оставам чисто гола по средата на хотела! - обявих категорично, наблюдавайки го как съблича ризата си копче по копче.
- Ти също...- отвърнах без да се замислям от последствията. Добре че си имах много неща... жилетка,потниче, поличка, сутиен, бельо,обувки...че и ластичка. Трябваше да ги използвам!
И все пак не трябваше да му го признавам. Сега нямаше да се трае от самочувствие.
- Без да ме докосваш обаче ! Ако само се опиташ да ми попречиш сваляш всичките си дрехи и се прибираш нагоре и заспиваме като нормални хора! - заявих твърдо и отново се наведох над масата, но този път успях да вкарам само една... Огледах се и свалих ластичката си, слагайки я на масата.
- Ти си наред, самочувствие. - подсетих го и се подсмихнах, облягайки се на една от каменните колонии на помещението.
Върнете се в началото Go down
Patrick Linn

Patrick Linn


Пълно име на героя : Patrick Linn
Брой мнения : 219
Join date : 13.08.2011

Empire state of Hotels - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Empire state of Hotels   Empire state of Hotels - Page 12 Icon_minitimeПон Окт 01, 2012 12:35 am

-Следователно и ти не можеш да пипаш..казах,клатейки глава, след като тя обяви, че не може да я пипам.-Спокойно, аз играя честно!!
Тя пак се наведе над масата, но вторият й удар не беше толкова сполучлив като първия.
-За жена, която спа с мен още преди да ми знае името, се правиш на много недостъпна.-казах неодобрително, след като тя свали само ластичката си.
Отново беше мой ред и се наведох над масата, бързо удряйки бялата топка. Усмихнах се на двете вкарани мои, но вторият ми удар не бе така сполучлив и въздъхнах, оставяйки щеката на масата.
-На бас, че ти е много жалко, че не може да пипаш..-казах,, докато разкопчавах колана си, след което го пуснах на земята и пак взех щеката си.-Твой ред.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Empire state of Hotels - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Empire state of Hotels   Empire state of Hotels - Page 12 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Empire state of Hotels
Върнете се в началото 
Страница 12 от 12Иди на страница : Previous  1, 2, 3 ... 10, 11, 12

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Underneath the mask :: Крайбрежието :: Басейни и Хотели-
Идете на: