Underneath the mask
Има сериен убиец в Беривил. Никой не знае как изглежда, но всеки знае неговото име - Закъри К. Хора изчезват, следователите намират поредния труп. Но той не е сам - има последователи. Журналистите се опитват да намерят следи, а никой не знае кой е следващия.
--------------------------------------------------------------------------------
Регистрирай се, направи си герой и стани част от мистериозния град Беривил.
~ Админите
Underneath the mask
Има сериен убиец в Беривил. Никой не знае как изглежда, но всеки знае неговото име - Закъри К. Хора изчезват, следователите намират поредния труп. Но той не е сам - има последователи. Журналистите се опитват да намерят следи, а никой не знае кой е следващия.
--------------------------------------------------------------------------------
Регистрирай се, направи си герой и стани част от мистериозния град Беривил.
~ Админите
Underneath the mask
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Всеки град си има тайна..някои имат кмет-педофил, други тайни секти, ние си имаме убиец. Сериен убиец.
 
ИндексИндекс  PortalPortal  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Empire state of Hotels
Мъгливата част - Page 2 Icon_minitimeПон Окт 01, 2012 12:35 am by Patrick Linn

» Размяна на банери
Мъгливата част - Page 2 Icon_minitimeСря Юли 25, 2012 3:43 am by Сам

» Да броим до 1000
Мъгливата част - Page 2 Icon_minitimeЧет Дек 08, 2011 5:40 am by Leslie Carson

» Това или онова?
Мъгливата част - Page 2 Icon_minitimeЧет Дек 08, 2011 5:40 am by Leslie Carson

» Отговори на въпроса с въпрос
Мъгливата част - Page 2 Icon_minitimeЧет Дек 08, 2011 5:38 am by Leslie Carson

» Верижка
Мъгливата част - Page 2 Icon_minitimeЧет Дек 08, 2011 5:38 am by Leslie Carson

» Преди да влезеш си намисли съществително
Мъгливата част - Page 2 Icon_minitimeЧет Дек 08, 2011 5:37 am by Leslie Carson

» Ако ти дам?
Мъгливата част - Page 2 Icon_minitimeЧет Дек 08, 2011 5:36 am by Leslie Carson

» Познай зодията на следващия!
Мъгливата част - Page 2 Icon_minitimeЧет Дек 08, 2011 5:35 am by Leslie Carson

Top posters
Сам
Мъгливата част - Page 2 Vote_lcapМъгливата част - Page 2 Voting_barМъгливата част - Page 2 Vote_rcap 
Изабел
Мъгливата част - Page 2 Vote_lcapМъгливата част - Page 2 Voting_barМъгливата част - Page 2 Vote_rcap 
Leslie Carson
Мъгливата част - Page 2 Vote_lcapМъгливата част - Page 2 Voting_barМъгливата част - Page 2 Vote_rcap 
Patrick Linn
Мъгливата част - Page 2 Vote_lcapМъгливата част - Page 2 Voting_barМъгливата част - Page 2 Vote_rcap 
Monna
Мъгливата част - Page 2 Vote_lcapМъгливата част - Page 2 Voting_barМъгливата част - Page 2 Vote_rcap 
Ирма Долкинс
Мъгливата част - Page 2 Vote_lcapМъгливата част - Page 2 Voting_barМъгливата част - Page 2 Vote_rcap 
Ребека Ричардсън
Мъгливата част - Page 2 Vote_lcapМъгливата част - Page 2 Voting_barМъгливата част - Page 2 Vote_rcap 
Джена Браун
Мъгливата част - Page 2 Vote_lcapМъгливата част - Page 2 Voting_barМъгливата част - Page 2 Vote_rcap 
Samanta Scott
Мъгливата част - Page 2 Vote_lcapМъгливата част - Page 2 Voting_barМъгливата част - Page 2 Vote_rcap 
Джъстин Робъртс
Мъгливата част - Page 2 Vote_lcapМъгливата част - Page 2 Voting_barМъгливата част - Page 2 Vote_rcap 
Our E-mail
Имейлът на форума ни: underneath_forum@abv.bg
Админстратори
ИзабелМъгливата част - Page 2 Tayloricon МонаМъгливата част - Page 2 2819135f

 

 Мъгливата част

Go down 
5 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
Сам
Moderator
Сам


Пълно име на героя : Самър Чейс Съни
Брой мнения : 278
Join date : 13.11.2010
Age : 27
Местожителство : Berryville

Мъгливата част - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мъгливата част   Мъгливата част - Page 2 Icon_minitimeВто Ное 16, 2010 12:48 am

Имах чуството, че колкото по-навътре навлизахме в гората, толкова тъмно и студено ставаше. Дори въздухът беше натежал от влага.
- Значи.. - започнах. - Обичаш да се разхождаш на такива мрачни места като това? - заключих. - Ами, психопатите, бродещи нощем? Ако наистина има такива психопати, разбира се.
Върнете се в началото Go down
http://thehost-rpg.bulgarianforum.net/
Тайлър
Последовател
Тайлър


Пълно име на героя : Тайлър Уолкър
Брой мнения : 88
Join date : 12.11.2010
Age : 28

Мъгливата част - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мъгливата част   Мъгливата част - Page 2 Icon_minitimeВто Ное 16, 2010 12:57 am

- Има ги разбира се - казах все едно бе очевидно, което накара Сам очевидно да настръхне - Но... да не мислиш че биха ме нападнали? - възгордях се аз. Но това си беше чистата истина. Все пак работех за психопата... - И да, обожавам мрачните места. Както по-рано ти казах, те са ми слабост. В каквато и да е ситуация - весела или тъжна, аз търся утеха тук... - звучах като баба ми, но все пак казвах всичко както беше. Поне един път да съм искрен... - Ами ти?
Върнете се в началото Go down
Сам
Moderator
Сам


Пълно име на героя : Самър Чейс Съни
Брой мнения : 278
Join date : 13.11.2010
Age : 27
Местожителство : Berryville

Мъгливата част - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мъгливата част   Мъгливата част - Page 2 Icon_minitimeВто Ное 16, 2010 1:15 am

- Все пак са психопати - казах, все още мислейки за предната тема. - Дори и мускулите ти с етикет "Опасно!" - засмях се. -, не се знае какво какво биха си наумили..
Върнете се в началото Go down
http://thehost-rpg.bulgarianforum.net/
Тайлър
Последовател
Тайлър


Пълно име на героя : Тайлър Уолкър
Брой мнения : 88
Join date : 12.11.2010
Age : 28

Мъгливата част - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мъгливата част   Мъгливата част - Page 2 Icon_minitimeВто Ное 16, 2010 1:58 am

- Значи мислиш че съм опасен - засмях се леко ехидно, но със задоволство в смеха. Но, права беше да се страхува а и на всичкото отгоре се държах малко смахнато...
- А не си ли? - повдигна вежда и се засмя сякаш отговорът беше очеваден.
- Мисля че всеки може да си направи извод.. - поклатих глава и леко забавих крачка. Погледнах малко притеснено напред.
- Какво има там - проследи погледа ми, след което отново ме погледна.
Ако продължахме напред щяхме да стигнем до зоната на Закъри, там ходехме само той и последователите му. И определено не беше добра идея да водя Сам там.
- Нека просто да кажем че трябва да сменим посоката....
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Мъгливата част - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мъгливата част   Мъгливата част - Page 2 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Мъгливата част
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Underneath the mask :: Berryville :: Горичката-
Идете на: