Underneath the mask
Има сериен убиец в Беривил. Никой не знае как изглежда, но всеки знае неговото име - Закъри К. Хора изчезват, следователите намират поредния труп. Но той не е сам - има последователи. Журналистите се опитват да намерят следи, а никой не знае кой е следващия.
--------------------------------------------------------------------------------
Регистрирай се, направи си герой и стани част от мистериозния град Беривил.
~ Админите
Underneath the mask
Има сериен убиец в Беривил. Никой не знае как изглежда, но всеки знае неговото име - Закъри К. Хора изчезват, следователите намират поредния труп. Но той не е сам - има последователи. Журналистите се опитват да намерят следи, а никой не знае кой е следващия.
--------------------------------------------------------------------------------
Регистрирай се, направи си герой и стани част от мистериозния град Беривил.
~ Админите
Underneath the mask
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Всеки град си има тайна..някои имат кмет-педофил, други тайни секти, ние си имаме убиец. Сериен убиец.
 
ИндексИндекс  PortalPortal  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Empire state of Hotels
Мон Реал           Icon_minitimeПон Окт 01, 2012 12:35 am by Patrick Linn

» Размяна на банери
Мон Реал           Icon_minitimeСря Юли 25, 2012 3:43 am by Сам

» Да броим до 1000
Мон Реал           Icon_minitimeЧет Дек 08, 2011 5:40 am by Leslie Carson

» Това или онова?
Мон Реал           Icon_minitimeЧет Дек 08, 2011 5:40 am by Leslie Carson

» Отговори на въпроса с въпрос
Мон Реал           Icon_minitimeЧет Дек 08, 2011 5:38 am by Leslie Carson

» Верижка
Мон Реал           Icon_minitimeЧет Дек 08, 2011 5:38 am by Leslie Carson

» Преди да влезеш си намисли съществително
Мон Реал           Icon_minitimeЧет Дек 08, 2011 5:37 am by Leslie Carson

» Ако ти дам?
Мон Реал           Icon_minitimeЧет Дек 08, 2011 5:36 am by Leslie Carson

» Познай зодията на следващия!
Мон Реал           Icon_minitimeЧет Дек 08, 2011 5:35 am by Leslie Carson

Top posters
Сам
Мон Реал           Vote_lcapМон Реал           Voting_barМон Реал           Vote_rcap 
Изабел
Мон Реал           Vote_lcapМон Реал           Voting_barМон Реал           Vote_rcap 
Leslie Carson
Мон Реал           Vote_lcapМон Реал           Voting_barМон Реал           Vote_rcap 
Patrick Linn
Мон Реал           Vote_lcapМон Реал           Voting_barМон Реал           Vote_rcap 
Monna
Мон Реал           Vote_lcapМон Реал           Voting_barМон Реал           Vote_rcap 
Ирма Долкинс
Мон Реал           Vote_lcapМон Реал           Voting_barМон Реал           Vote_rcap 
Ребека Ричардсън
Мон Реал           Vote_lcapМон Реал           Voting_barМон Реал           Vote_rcap 
Джена Браун
Мон Реал           Vote_lcapМон Реал           Voting_barМон Реал           Vote_rcap 
Samanta Scott
Мон Реал           Vote_lcapМон Реал           Voting_barМон Реал           Vote_rcap 
Джъстин Робъртс
Мон Реал           Vote_lcapМон Реал           Voting_barМон Реал           Vote_rcap 
Our E-mail
Имейлът на форума ни: underneath_forum@abv.bg
Админстратори
ИзабелМон Реал           Tayloricon МонаМон Реал           2819135f

 

 Мон Реал

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Изабел
Admin
Изабел


Пълно име на героя : Изабел Салваторе
Брой мнения : 249
Join date : 26.10.2010
Местожителство : Berryville

Мон Реал           Empty
ПисанеЗаглавие: Мон Реал    Мон Реал           Icon_minitimeВто Окт 26, 2010 5:37 am

Мон Реал           Best_restaurants-MONTREAL
Върнете се в началото Go down
http://www.crazytaless.clicboard.com
Джена Браун
Последовател
Джена Браун


Брой мнения : 136
Join date : 27.10.2010

Мон Реал           Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мон Реал    Мон Реал           Icon_minitimeНед Окт 31, 2010 2:50 am

Иван ни каза, че не иска да ни придружи и ни остави да се разхиждаме сами.
Независимо от всички лъжи, които наговорих ми беше много приятно с момичето и имах чувството че ще станем много добри приятелки.
Влязохме в един скъп и луксозен ресторант и веднага ни упътиха до една маса до прозореца.
Сервитьорът ни поздрави с усмивка и зачака поръчката ни..
- Е, какво ще си поръчаш? - попитах я
Върнете се в началото Go down
http://worldofmagicrpg.bulgarianforum.net/forum
Ребека Ричардсън
Обикновен човек
Ребека Ричардсън


Пълно име на героя : Ребека Ричардсън
Брой мнения : 181
Join date : 30.10.2010
Age : 27

Мон Реал           Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мон Реал    Мон Реал           Icon_minitimeНед Окт 31, 2010 2:59 am

-Топъл шоколад. Обожавам го. Мога да го пия дори и да е ужасно горещо.
Джена се засмя. Чак сега забелязах колко беше красива. Сега, когато нямаше мъгла.
Косата ми беше вързана, защото се дразнех колко се къдри от влагата, но вътре нямаше такава опасност. Затова я пуснах. Обичах да усещам леките къдрици върху раменете си.
Джена ме загледа. За да бъда очтива я попитах:
-А, ти какво ще поръчаш.
Върнете се в началото Go down
Джена Браун
Последовател
Джена Браун


Брой мнения : 136
Join date : 27.10.2010

Мон Реал           Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мон Реал    Мон Реал           Icon_minitimeНед Окт 31, 2010 3:10 am

Косата ми се бе накъдрила доста стабилно от влагата, но все пак изглеждаше добре.
Засмях се на поръчкатай, но реших че ще изглежда неучтиво за това отговорих на зададеният към мен въпрос..
- Ами, засега само чаша вино. - усмихнах се, а сервитьорът се стрелна към кухнята..
Тя спусна косата си и тя се рапусна по ръменете й нежно като коприна, а очите й бяха дълбоки и зелени..
- Е, разкажи ми нещо повече за себе си? - усмихнах се учтиво.. - На колко си? Как да ти викам на галено? - осъзнах че стрелкам въпрсите толкова бързо че тя не може да ми отговори..
Върнете се в началото Go down
http://worldofmagicrpg.bulgarianforum.net/forum
Ребека Ричардсън
Обикновен човек
Ребека Ричардсън


Пълно име на героя : Ребека Ричардсън
Брой мнения : 181
Join date : 30.10.2010
Age : 27

Мон Реал           Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мон Реал    Мон Реал           Icon_minitimeНед Окт 31, 2010 3:20 am

-Е, все някой трябва да започне с това.засмях се аз.- Аз съм Ребека Ричардсън. Казват ми Беки или Бекс-както прецениш.- На лицето ѝ се изписа още по-голяма усмивка. Много се колебаех дали да и кажа истинските си години, но доброто надделя и си признах, така да се каже.- На 17 съм. Хммм... нещо друго? Ами обичам шоколад.-това, което казах излезе от устата ми ме накара да направя странна гримаса. Та как може да и кажа "обичам шоколад"?!? Тя едва не падна от стола си, като го чу. Или може би беше заради изражението ми. Почувствах се малко глупаво.-Е, кажи ми нещо за теб.-опитах се да замажа ситуацията.
Върнете се в началото Go down
Джена Браун
Последовател
Джена Браун


Брой мнения : 136
Join date : 27.10.2010

Мон Реал           Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мон Реал    Мон Реал           Icon_minitimeНед Окт 31, 2010 3:31 am

- Ами на деветнадесет съм.. уча в местната гимназия и ми казват Джена или Джен, пак както решиш. - усмихнах се и я погледнах въпросително, да не би да съм пропуснала някоя подробност.
Сервитьорът ни донесе питиетата и се отдалечи..
Върнете се в началото Go down
http://worldofmagicrpg.bulgarianforum.net/forum
Ребека Ричардсън
Обикновен човек
Ребека Ричардсън


Пълно име на героя : Ребека Ричардсън
Брой мнения : 181
Join date : 30.10.2010
Age : 27

Мон Реал           Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мон Реал    Мон Реал           Icon_minitimeНед Окт 31, 2010 3:38 am

Зарадвах се при появата на сервитьора, защото можехме да прекратим разговоря за малко.
Отпих глътка от шоколада. Беше много вкусен, с божествена пяна. Когато вдигнах поглед, запелязах че Джен се смееше, но се опитваше да го прикрие. И веднага разбрах защо- сигурно пак имах мустак от шоколада. Да. Усетих го.
-Това и е недостатъка на пяната.-заявих шеговито. Това предизвика всеобщ смях.- Междодругото какво учиш? Надявам се, не съм прекалено любопитна...-предпазливо отбелязах този път.
Върнете се в началото Go down
Джена Браун
Последовател
Джена Браун


Брой мнения : 136
Join date : 27.10.2010

Мон Реал           Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мон Реал    Мон Реал           Icon_minitimeНед Окт 31, 2010 8:34 pm

Тя всячески се опитваше да разбере повече за мен.. и не я виня, просто ми е гадно и неприятно да я лъжа..
- Ами.. икономика.. - лека усмивка се появи на лицето ми и отпих от чашата с вино. - Ами, ти? - исках тя да се почувства по - добре и да не смята, че единствено тя е любопитна.
Докато чаках отговорът й сервитьорът се появи.
- Вече ще поръчате ли нещо за ядене? - извади тефтерчето си и взе набързо една химикалка от джоба на изкрящо бялата си и изгладена до съвършенство риза.
Погледнах към Ребека и зачаках да си избере.
Двете разтворихме менютата и започнахме да разлистваме страниците им..
Върнете се в началото Go down
http://worldofmagicrpg.bulgarianforum.net/forum
Ребека Ричардсън
Обикновен човек
Ребека Ричардсън


Пълно име на героя : Ребека Ричардсън
Брой мнения : 181
Join date : 30.10.2010
Age : 27

Мон Реал           Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мон Реал    Мон Реал           Icon_minitimeНед Окт 31, 2010 8:43 pm

-Хммм, аз съм изключително гладна!-отбелязах.- Да видим... една салата "Цезар". Порция спагети болонезе и една голяма чаша кола. Това е наистина вкусно или поне се нядявам!-казах и връчих менюто на сервитьора. После погледнах въпросително Джена.
Върнете се в началото Go down
Джена Браун
Последовател
Джена Браун


Брой мнения : 136
Join date : 27.10.2010

Мон Реал           Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мон Реал    Мон Реал           Icon_minitimeНед Окт 31, 2010 8:51 pm

- Идеята за спагетите много ми харесва! - засмях се и след това се обърнах към сервитьора. - За мен една Италианска салата, спагети болонезе и още една чаша вино. - усмихнах му се и след секунди той изчезна.
- Наблизко ли живееш? - попитах.
Върнете се в началото Go down
http://worldofmagicrpg.bulgarianforum.net/forum
Ребека Ричардсън
Обикновен човек
Ребека Ричардсън


Пълно име на героя : Ребека Ричардсън
Брой мнения : 181
Join date : 30.10.2010
Age : 27

Мон Реал           Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мон Реал    Мон Реал           Icon_minitimeПон Ное 01, 2010 12:01 am

В първия моминт се замислих сериозно. Да! Аз живееех... но къде?!? Беше ми изскочило от главата. Хмммм....
-А да!-възкликнах.-Всъщност не.-поправих се- Живея в другия край на града. На Сайръс Стрийт, но точен адрес не помня.
Както си обяснявах до масата застана един мъж и започна да свири на цигулка. Музиката беше приятна, но не му обърнахме показно внимание и той се премести до дрга маса.
-Ами ти къде жевееш? Имам впредвид, наоколо ли?
Върнете се в началото Go down
Джена Браун
Последовател
Джена Браун


Брой мнения : 136
Join date : 27.10.2010

Мон Реал           Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мон Реал    Мон Реал           Icon_minitimeПон Ное 01, 2010 1:19 am

- Ами да.. може да се каже! Ако искаш може да минеш през вас за да се оправиш и ще отидем до нас, а после ще излезем да се позабавляваме някъде.. - замислих се, че тя е непълнолетна и се поправих.. - Няма да е незаконно - засмях се и зачаках отговорът й.
Преждевременно дойде някакъв мъж, наведе се към нас и ни подаде по една червена роза.
Благодарихме му учтиво и той си тръгна. Доближих цветът до носът си и задушливият и сиелн аромат, макар и много приятен направо замая главата ми.
Върнете се в началото Go down
http://worldofmagicrpg.bulgarianforum.net/forum
Ребека Ричардсън
Обикновен човек
Ребека Ричардсън


Пълно име на героя : Ребека Ричардсън
Брой мнения : 181
Join date : 30.10.2010
Age : 27

Мон Реал           Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мон Реал    Мон Реал           Icon_minitimeПон Ное 01, 2010 1:29 am

-Всъщност точно това си мислех и аз!-отбелязах, като подпрях глава с ръката си и се вгледах во розата. След това я доближих до носа си. Ароматът и беше божествен. Накара ме да се замечтая. След това продържих- Само да погледнем сметката.-казах шеговито.
Върнете се в началото Go down
Джена Браун
Последовател
Джена Браун


Брой мнения : 136
Join date : 27.10.2010

Мон Реал           Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мон Реал    Мон Реал           Icon_minitimeПон Ное 01, 2010 2:16 am

След като свършихме с вечерята взехме сметката и започна обичайният спор, когато двама души искат да бъдат учтиви и се припират кой да плати сметката.
Най - накрая решихме, че ще си я разделим.
- Най - после се разбрахме! - засмях се и се изправих от масата. - Е, на къде сме сега?
Върнете се в началото Go down
http://worldofmagicrpg.bulgarianforum.net/forum
Ребека Ричардсън
Обикновен човек
Ребека Ричардсън


Пълно име на героя : Ребека Ричардсън
Брой мнения : 181
Join date : 30.10.2010
Age : 27

Мон Реал           Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мон Реал    Мон Реал           Icon_minitimeПон Ное 01, 2010 2:21 am

-Ами ако искаш, първо ела вкъщи. Трябва спешно да се преоблека, не издържам повече в тези дрехи, а и прическата ми... не ми с говори.-Джен се засмя.
-Аз също, аз също.
След като излязохме от решихме да повикаме такси, но се сетих, че не си спомням точния адрес.
Върнете се в началото Go down
Джена Браун
Последовател
Джена Браун


Брой мнения : 136
Join date : 27.10.2010

Мон Реал           Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мон Реал    Мон Реал           Icon_minitimeПон Ное 01, 2010 2:32 am

- Какво има? - попитах след като точно пред шофьора тя мълчеше като риба и не издаваше нито свук. - Ребека? Добре ли си? - попитах още веднъж.
- Нищо ми няма.. Просто не се сещам за адреса.. - каза тя и се засмя неловко.
- Ами.. ако искаш направо в нас, не се притеснявай случва се. Въпросът е само, че рано или късно трябва да се прибереш. - ухилих се..
Върнете се в началото Go down
http://worldofmagicrpg.bulgarianforum.net/forum
Ребека Ричардсън
Обикновен човек
Ребека Ричардсън


Пълно име на героя : Ребека Ричардсън
Брой мнения : 181
Join date : 30.10.2010
Age : 27

Мон Реал           Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мон Реал    Мон Реал           Icon_minitimeПон Ное 01, 2010 2:38 am

-Ами да. Хммм... почакай, ще се сетя. Ей сега.-тогава се ударих по челото.-Ами да имам адреса в портейла си.-заявих сякаш бях открила Америка. След извесно ровичкане в чантата изадих дебелото кожено портмоне и от него извадих една бележка, на която пишеше:
"Адреса е Сайръс Стрийт 54. Не го забравяй!"
-Хах, леля е предвидлива!
Отворих вратата на таксито и казах на шофьора към Сайръс Стрийт 54, моля!
Върнете се в началото Go down
Джена Браун
Последовател
Джена Браун


Брой мнения : 136
Join date : 27.10.2010

Мон Реал           Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мон Реал    Мон Реал           Icon_minitimeПон Ное 01, 2010 2:40 am

- Сети сее! - възкликнах радостно.
Качхме се в таксито, а аз се наметнах с якоте си. Изгарях от нежелание да видя къщата й, знам че е малко нетактчно, но просто бях любопитна.
Върнете се в началото Go down
http://worldofmagicrpg.bulgarianforum.net/forum
Sponsored content





Мон Реал           Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мон Реал    Мон Реал           Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Мон Реал
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Underneath the mask :: Berryville :: Ресторанти-
Идете на: