Underneath the mask
Има сериен убиец в Беривил. Никой не знае как изглежда, но всеки знае неговото име - Закъри К. Хора изчезват, следователите намират поредния труп. Но той не е сам - има последователи. Журналистите се опитват да намерят следи, а никой не знае кой е следващия.
--------------------------------------------------------------------------------
Регистрирай се, направи си герой и стани част от мистериозния град Беривил.
~ Админите
Underneath the mask
Има сериен убиец в Беривил. Никой не знае как изглежда, но всеки знае неговото име - Закъри К. Хора изчезват, следователите намират поредния труп. Но той не е сам - има последователи. Журналистите се опитват да намерят следи, а никой не знае кой е следващия.
--------------------------------------------------------------------------------
Регистрирай се, направи си герой и стани част от мистериозния град Беривил.
~ Админите
Underneath the mask
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Всеки град си има тайна..някои имат кмет-педофил, други тайни секти, ние си имаме убиец. Сериен убиец.
 
ИндексИндекс  PortalPortal  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Empire state of Hotels
Бар "LaVela" - Page 2 Icon_minitimeПон Окт 01, 2012 12:35 am by Patrick Linn

» Размяна на банери
Бар "LaVela" - Page 2 Icon_minitimeСря Юли 25, 2012 3:43 am by Сам

» Да броим до 1000
Бар "LaVela" - Page 2 Icon_minitimeЧет Дек 08, 2011 5:40 am by Leslie Carson

» Това или онова?
Бар "LaVela" - Page 2 Icon_minitimeЧет Дек 08, 2011 5:40 am by Leslie Carson

» Отговори на въпроса с въпрос
Бар "LaVela" - Page 2 Icon_minitimeЧет Дек 08, 2011 5:38 am by Leslie Carson

» Верижка
Бар "LaVela" - Page 2 Icon_minitimeЧет Дек 08, 2011 5:38 am by Leslie Carson

» Преди да влезеш си намисли съществително
Бар "LaVela" - Page 2 Icon_minitimeЧет Дек 08, 2011 5:37 am by Leslie Carson

» Ако ти дам?
Бар "LaVela" - Page 2 Icon_minitimeЧет Дек 08, 2011 5:36 am by Leslie Carson

» Познай зодията на следващия!
Бар "LaVela" - Page 2 Icon_minitimeЧет Дек 08, 2011 5:35 am by Leslie Carson

Top posters
Сам
Бар "LaVela" - Page 2 Vote_lcapБар "LaVela" - Page 2 Voting_barБар "LaVela" - Page 2 Vote_rcap 
Изабел
Бар "LaVela" - Page 2 Vote_lcapБар "LaVela" - Page 2 Voting_barБар "LaVela" - Page 2 Vote_rcap 
Leslie Carson
Бар "LaVela" - Page 2 Vote_lcapБар "LaVela" - Page 2 Voting_barБар "LaVela" - Page 2 Vote_rcap 
Patrick Linn
Бар "LaVela" - Page 2 Vote_lcapБар "LaVela" - Page 2 Voting_barБар "LaVela" - Page 2 Vote_rcap 
Monna
Бар "LaVela" - Page 2 Vote_lcapБар "LaVela" - Page 2 Voting_barБар "LaVela" - Page 2 Vote_rcap 
Ирма Долкинс
Бар "LaVela" - Page 2 Vote_lcapБар "LaVela" - Page 2 Voting_barБар "LaVela" - Page 2 Vote_rcap 
Ребека Ричардсън
Бар "LaVela" - Page 2 Vote_lcapБар "LaVela" - Page 2 Voting_barБар "LaVela" - Page 2 Vote_rcap 
Джена Браун
Бар "LaVela" - Page 2 Vote_lcapБар "LaVela" - Page 2 Voting_barБар "LaVela" - Page 2 Vote_rcap 
Samanta Scott
Бар "LaVela" - Page 2 Vote_lcapБар "LaVela" - Page 2 Voting_barБар "LaVela" - Page 2 Vote_rcap 
Джъстин Робъртс
Бар "LaVela" - Page 2 Vote_lcapБар "LaVela" - Page 2 Voting_barБар "LaVela" - Page 2 Vote_rcap 
Our E-mail
Имейлът на форума ни: underneath_forum@abv.bg
Админстратори
ИзабелБар "LaVela" - Page 2 Tayloricon МонаБар "LaVela" - Page 2 2819135f

 

 Бар "LaVela"

Go down 
+3
Емили Грейс
Даниел Андерсън
Monna
7 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next
АвторСъобщение
Даниел Андерсън
Обикновен човек
Даниел Андерсън


Пълно име на героя : Даниел Андерсън
Брой мнения : 68
Join date : 17.11.2010

Бар "LaVela" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "LaVela"   Бар "LaVela" - Page 2 Icon_minitimeСря Ное 24, 2010 10:14 pm

[b]Пернах сестра си по главата. Ориентирах се по гласа 'и.Опипах ръката 'и и взех запалката 'и.
-Момичета..искате и да си тръгваме?-Предложих и перех ръката си, за да намеря Емили.[b]
Върнете се в началото Go down
Ашли Андерсън
Следовател
Ашли Андерсън


Брой мнения : 73
Join date : 27.10.2010

Бар "LaVela" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "LaVela"   Бар "LaVela" - Page 2 Icon_minitimeСря Ное 24, 2010 10:22 pm

-Ауч! - казах когато Даниел ме цапардоса. Взе ми запалката.
-Даниел! - почти извиках и си грабнах чантата, като тръгнах пред него, правейки се успешно на обидена. Излязохме от бара. Навън беше по-светло отколкото вътре, а аз се бях нацупила и не поглеждахДаниел. Тръгнах да ровичкам из чантата си и извадих телефона си. Набрах бързо номера на една приятелка. "Здрасти... не, не съм сама... Спокойно, мога да говоря разбира се! В момента ми е по-приятно с теб..." - казах по телефона, но точно тогава батерията ми напълно падна и телефона се изключи. Мамка му!
Върнете се в началото Go down
Даниел Андерсън
Обикновен човек
Даниел Андерсън


Пълно име на героя : Даниел Андерсън
Брой мнения : 68
Join date : 17.11.2010

Бар "LaVela" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "LaVela"   Бар "LaVela" - Page 2 Icon_minitimeСря Ное 24, 2010 10:40 pm

Излязохме на вън и Аш се правеше на много обидена.Завъртях очи.Пак трябваше да я приканвам да ми говори и пак трябваше да оставя Емили за малко.Гушнах сестра си и повдигнах вежди.
-Хмм..Знаеш, че не можеш да ми устоиш!-Бяха единствените ми думи.Изплезих се.
Върнете се в началото Go down
Ашли Андерсън
Следовател
Ашли Андерсън


Брой мнения : 73
Join date : 27.10.2010

Бар "LaVela" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "LaVela"   Бар "LaVela" - Page 2 Icon_minitimeСря Ное 24, 2010 10:48 pm

Погледнах го и се намръщих.
-Мислиш ли? - казах и се врътнах с гръб към него докато още ме държеше.
То беше ясно че не съм сърдита наистина, но се правех на много засегната.
-Е, добре деее.. може и да си прав - обърнах глава към него и се засмях.
Върнете се в началото Go down
Емили Грейс
Обикновен човек
Емили Грейс


Пълно име на героя : Емили Грейс
Брой мнения : 117
Join date : 08.11.2010

Бар "LaVela" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "LaVela"   Бар "LaVela" - Page 2 Icon_minitimeСря Ное 24, 2010 11:20 pm

Отново мълчах и ги гледах. Бяха толкова сладки.
- Аз май е най-добре да ви оставя.
Казах и се усмихнах.
- Маи ще се прибирам. - казах.
Върнете се в началото Go down
Ашли Андерсън
Следовател
Ашли Андерсън


Брой мнения : 73
Join date : 27.10.2010

Бар "LaVela" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "LaVela"   Бар "LaVela" - Page 2 Icon_minitimeЧет Ное 25, 2010 3:44 am

Погледнах Емили и се усмихнах и пристъпих няколко крачки към нея, когато Даниел ме пусна.
-Ами тогова май и ние ще тръгваме - погледнах брат си въпросително и повдигнах вежди.
азахме си чао с Емили и тръгнахме към къщи, а тя.. най-вероятно към своята си къща. Докато се прибрахме все още се правих леко на обидена, от което ми идеше да се засмея между другото.
Върнете се в началото Go down
Адреан Норвън

Адреан Норвън


Пълно име на героя : Адреан Норвън ;
Брой мнения : 30
Join date : 04.12.2010

Бар "LaVela" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "LaVela"   Бар "LaVela" - Page 2 Icon_minitimeНед Дек 05, 2010 12:58 am

Адреан поведе из уличките, чудейки се къде можеха да отидат с Емили. Можеби трябваше тя да помогне с някой бар, тъй като наоколо не се виждаха много кафета, но пък плажа беше доста красив. Щом пристъпиха към бара, сякаш това място беше доста познато на Емили.
- Е, на теб трябва да благодаря, за намирането на някой бар. Сигурно идваш тук често, така че няма да ти е интересно. - засмя се Адреан, като влязоха и огледаха за празно сепаре. Нямаше, затова щяха да седнат направо на бара. Адреан и Емили седнаха, като той поръча за него едно уиски.
- Ами ти? Какво ще пиеш? - попита Адреан.
Върнете се в началото Go down
Емили Грейс
Обикновен човек
Емили Грейс


Пълно име на героя : Емили Грейс
Брой мнения : 117
Join date : 08.11.2010

Бар "LaVela" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "LaVela"   Бар "LaVela" - Page 2 Icon_minitimeНед Дек 05, 2010 1:01 am

- Ами това ми е втория път който идвам тук,така че ми е интересно. - засмях се.
Той попита какво ще си поръчам.
- Амии..нищо,днес не ми е до напиване. - казах след което се засмях.
Барманът му даде уискито а аз се усмихнах.
Върнете се в началото Go down
Адреан Норвън

Адреан Норвън


Пълно име на героя : Адреан Норвън ;
Брой мнения : 30
Join date : 04.12.2010

Бар "LaVela" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "LaVela"   Бар "LaVela" - Page 2 Icon_minitimeНед Дек 05, 2010 1:05 am

- E, aко размислиш .. веднага ще те почерпя. - засмя се Дрей и отпи малка глътка от уискито си. След няколко секунди тишина той огледа мястото с крайчице на окото си, като се беше завртял на 90 градуса спрямо бара и погледна как някакви хора се изнасяха от бара, малко попили, дори доста попрекалили щом се клатеха като шахматни фигури, местени от място на място.
- Та, имаш ли някакви роднини тук, или живееш сама?
Върнете се в началото Go down
Емили Грейс
Обикновен човек
Емили Грейс


Пълно име на героя : Емили Грейс
Брой мнения : 117
Join date : 08.11.2010

Бар "LaVela" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "LaVela"   Бар "LaVela" - Page 2 Icon_minitimeНед Дек 05, 2010 1:10 am

- Та, имаш ли някакви роднини тук, или живееш сама? - попита Адреан.
- Имам сестра. - усмихнах се. - Касандра. - засмях се. - Живея с една приятелка и гаджето и' , нанесоха се у нас.. Това са.. нямам нито родители,нито приятел.. - кимнах и се засмях. - Ами ти ? - усмихнах се.
Върнете се в началото Go down
Адреан Норвън

Адреан Норвън


Пълно име на героя : Адреан Норвън ;
Брой мнения : 30
Join date : 04.12.2010

Бар "LaVela" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "LaVela"   Бар "LaVela" - Page 2 Icon_minitimeНед Дек 05, 2010 1:21 am

- Сестра? Е, супер, аз и това нямам. - засмя се Адреам, а след това когато Емили се допълни кимна в съгласие.
- Живея с една приятелка и гаджето й, нанесоха се у нас.. Това са.. нямам нито родители, нито приятел.. - за малко Емили паузира, а след това попита и за Адреан, какво е неговото положение.
- Е, значи мъжете печелят, щом си нямаш приятел. - засмя се той.
- Ами ти? - с една топла усмивка попита тя.
- Аз съм напълно самотен. Нямам нито брат, сестра, родители, дори и приятелка. Всъщност, бил съм осиновен от както съм се родил, отгледан в някакво семейство. Майка ми, която действително не ми е майка, почина, а това значи ново забавление за баща ми. И затова действително се преместих. - засмя се той, а след това се усмихна. - Имах приятелка, но ми заби нож в гърба, така че съм свикнал. - засмя се той.
Върнете се в началото Go down
Емили Грейс
Обикновен човек
Емили Грейс


Пълно име на героя : Емили Грейс
Брой мнения : 117
Join date : 08.11.2010

Бар "LaVela" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "LaVela"   Бар "LaVela" - Page 2 Icon_minitimeНед Дек 05, 2010 1:28 am

- Е, значи мъжете печелят, щом си нямаш приятел. - засмя се той.
- Какво имаш предвид. - засмях се.
- Аз съм напълно самотен. Нямам нито брат, сестра, родители, дори и приятелка. Всъщност, бил съм осиновен от както съм се родил, отгледан в някакво семейство. Майка ми, която действително не ми е майка, почина, а това значи ново забавление за баща ми. И затова действително се преместих. - засмя се той, а след това се усмихна. - Имах приятелка, но ми заби нож в гърба, така че съм свикнал. - отново се засмя.
- Оо..гадно.. - казах. - И аз имах приятел..но..преди.. - казах.
Върнете се в началото Go down
Адреан Норвън

Адреан Норвън


Пълно име на героя : Адреан Норвън ;
Брой мнения : 30
Join date : 04.12.2010

Бар "LaVela" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "LaVela"   Бар "LaVela" - Page 2 Icon_minitimeНед Дек 05, 2010 1:32 am

- Какво имаш предвид? - засмя се Емили, като скръсти краката си погледна Адреан с заинтересован поглед.
- Винаги ще се намери някой подходящ. - засмя се той в отговор и отпи от уискито, което започваше да свършва.
- Гадно е, но .. шанс. Според думите ти и на теб са ти забивали ножа. Как стана, ако може да попитам? - засмя се Адреан.
Върнете се в началото Go down
Емили Грейс
Обикновен човек
Емили Грейс


Пълно име на героя : Емили Грейс
Брой мнения : 117
Join date : 08.11.2010

Бар "LaVela" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "LaVela"   Бар "LaVela" - Page 2 Icon_minitimeНед Дек 05, 2010 1:34 am

- Амии..бяхме в Италия,когато ме заряза. Не ми обясни защо,просто..ме заряза. - казах. - Това е,нищо повече. Преди това бяхме заедно около година. - замислих се. - Да,точно толкова. - засмях се.
Погледнах го.
Върнете се в началото Go down
Адреан Норвън

Адреан Норвън


Пълно име на героя : Адреан Норвън ;
Брой мнения : 30
Join date : 04.12.2010

Бар "LaVela" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "LaVela"   Бар "LaVela" - Page 2 Icon_minitimeНед Дек 05, 2010 1:47 am

Адреан се усмихна приятелски и изпи цялата чаша, слагайки я малко по навътре към бармана, за да налее още малко и след това да подаде някакъв бакшиш или само сумата.
- Ауч, сигурно боли. При мен бяхме на някакво парти, докато тогава не се разбра, че тайно-тайно са се крили с най-добрия ми приятел. Както и да е, тази тема не мисля, че трябва да я задълбаваме. - засмя се той.
Върнете се в началото Go down
Емили Грейс
Обикновен човек
Емили Грейс


Пълно име на героя : Емили Грейс
Брой мнения : 117
Join date : 08.11.2010

Бар "LaVela" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "LaVela"   Бар "LaVela" - Page 2 Icon_minitimeНед Дек 05, 2010 2:19 am

- О..това е по-лошо. - казах. - Да,нека да говорим за друго. - казах и след това се усмихнах. - Идеи за какво?
Засмях се.
- Днес не ми е ден..с изключение че те срещнах. - засмях се.
Върнете се в началото Go down
Адреан Норвън

Адреан Норвън


Пълно име на героя : Адреан Норвън ;
Брой мнения : 30
Join date : 04.12.2010

Бар "LaVela" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "LaVela"   Бар "LaVela" - Page 2 Icon_minitimeНед Дек 05, 2010 2:32 am

- Днес не ми е ден..с изключение че те срещнах. - засмя се Емили, като се усмихна и обърна към Адреан.
- Е, бих казъл същото. Както и това, че брокерите ме намразиха още от сега. - засмя се той, като се обърна към бармана първоначално, а после към Емили.
- Е, нека отпразнуваме нашия лош ден с една чашка, какво ще кажеш? - попита Адреан, като веднага след това се обърна към бармана, поръчвайки първото, което му падне за него и Емили.
- Н-о. - Емили започна да говори, докато Дрей сложи пръст пред устните й, за да я замълчи.
Върнете се в началото Go down
Емили Грейс
Обикновен човек
Емили Грейс


Пълно име на героя : Емили Грейс
Брой мнения : 117
Join date : 08.11.2010

Бар "LaVela" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "LaVela"   Бар "LaVela" - Page 2 Icon_minitimeНед Дек 05, 2010 2:46 am

- Но..
Започнах да говоря,но той сложи пръст върху устните ми и аз просто спрях. Когато той отдръпна пръста си очите ми гледаха неговите.
Приближих се до него и го целунах,просто го целунах..
Върнете се в началото Go down
Адреан Норвън

Адреан Норвън


Пълно име на героя : Адреан Норвън ;
Брой мнения : 30
Join date : 04.12.2010

Бар "LaVela" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "LaVela"   Бар "LaVela" - Page 2 Icon_minitimeНед Дек 05, 2010 2:52 am

След като Адреан отдръпна пръста си, той погледна Емили право в очите. Просто не можеше да се спре. Бяха невероятни. Дрей усети как Емили се приближаваше, както й той направи същото, а после Адреан усети нейните усни върху неговите, целувайки я небрежно.
- Ъ, извинете. Ето ви питиетата. - със странен поглед бармана ги гледаше, докато Адреан с ръка мина по талията й, а след това той отпусна.
- Из .. Извинявай. - Адреан я погледа със синьо-зелените си пъстри очи, докато тя прехапа устните си. Но .. на него му хареса.
Върнете се в началото Go down
Емили Грейс
Обикновен човек
Емили Грейс


Пълно име на героя : Емили Грейс
Брой мнения : 117
Join date : 08.11.2010

Бар "LaVela" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "LaVela"   Бар "LaVela" - Page 2 Icon_minitimeНед Дек 05, 2010 2:55 am

- Ъ, извинете. Ето ви питиетата. - чух глас до нас.
Рязко се обърнах и видях бармана с невероятно смешен поглед,при който не се сдържах да не се разсмея. Но успях,не се разсмях.
Обърнах се към Дрей.
- Съжалявам.. - прошепнах.
Върнете се в началото Go down
Адреан Норвън

Адреан Норвън


Пълно име на героя : Адреан Норвън ;
Брой мнения : 30
Join date : 04.12.2010

Бар "LaVela" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "LaVela"   Бар "LaVela" - Page 2 Icon_minitimeНед Дек 05, 2010 2:58 am

- Не, не. - промълви той.
Адреан погледна към питиетата, които бяха на барплота пред тях. Той даде едното на Емили, а другото го глътна на екс. Тя го гледаше странно, докато той преглъщаше. Явно беше силно. След това той се обърна към нея, гледайки я как тя тъкмо отпиваше.
- Ъ, виж .. честно казано чакам да го изпиеш, за да те целуна отново. - засмя се той, като остави чашката си пред бара.
Върнете се в началото Go down
Емили Грейс
Обикновен човек
Емили Грейс


Пълно име на героя : Емили Грейс
Брой мнения : 117
Join date : 08.11.2010

Бар "LaVela" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "LaVela"   Бар "LaVela" - Page 2 Icon_minitimeНед Дек 05, 2010 7:17 pm

- Ъ, виж .. честно казано чакам да го изпиеш, за да те целуна отново. - чух да казва Дрей докато пия от чашата си.
Той се засмя и естествено се заразих и се задавих с уискито. Закашлях се но след секунди бях както преди.
Той се приближи до мен и се целунахме.
- Нали искаше целувка..ето ти я.. - засмях се.
Върнете се в началото Go down
Адреан Норвън

Адреан Норвън


Пълно име на героя : Адреан Норвън ;
Брой мнения : 30
Join date : 04.12.2010

Бар "LaVela" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "LaVela"   Бар "LaVela" - Page 2 Icon_minitimeНед Дек 05, 2010 8:04 pm

- Не мислех, че целуването на непознати ще е приятно, но все тая. С удоволствие пък го правя. - усмихна се предизвикателно, като малко се приближи със стола си до Емили.
След като Емили се дръпна от целувката, с една усмивка, Адреан скръсти ръце и посочи на бармана за още две, тъй като това си струваше парите, пък каквото ставаше, ставаше.
- Тази вечер смятам да се напия, а ти ще ме придружиш в алкохола. - засмя се Дрей и прехапа устни, като загледа Емили.
Върнете се в началото Go down
Емили Грейс
Обикновен човек
Емили Грейс


Пълно име на героя : Емили Грейс
Брой мнения : 117
Join date : 08.11.2010

Бар "LaVela" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "LaVela"   Бар "LaVela" - Page 2 Icon_minitimeНед Дек 05, 2010 8:08 pm

- Казах ти че не ми се пие,но все пак ти упорито искаш да ме напиеш. - казах и се засмях.
Адреан се ухили.
- Не ми се хили,после ще залитаме по улиците и най-много да заспя на някоя пейка в парка.. - казах и се замислих. - Това не ми се е случвало всъщност,но не ми пречи да се случи. - засмях се. - Говоря пълни глупости не ми обръщай внимание. - казах.
Върнете се в началото Go down
Адреан Норвън

Адреан Норвън


Пълно име на героя : Адреан Норвън ;
Брой мнения : 30
Join date : 04.12.2010

Бар "LaVela" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "LaVela"   Бар "LaVela" - Page 2 Icon_minitimeНед Дек 05, 2010 8:11 pm

- Aз упорито искам да те напия. Ако не знаеш, жените стават по-привлекателни с 30 % като се напие човек. - засмя се той, като и подаде чашката.
- Не ми се хили, после ще залитаме по улиците и най-много да заспя на някоя пейка в парка.. Това не ми се е случвало всъщност, но не ми пречи да се случи. - засмя се, а след това продължи. - Говоря пълни глупости не ми обръщай внимание. - допълни се Емили.
- Напротив, все пак предполагам живееш наблизо. Пък и пейките са удобни. - засмя се той, като отпи от чашката.
- Но както гледам теб лесно те хваща. А това ме устройва. МНОГО. - засмя се той.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Бар "LaVela" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "LaVela"   Бар "LaVela" - Page 2 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Бар "LaVela"
Върнете се в началото 
Страница 2 от 3Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Underneath the mask :: Berryville :: Ресторанти-
Идете на: