Underneath the mask
Има сериен убиец в Беривил. Никой не знае как изглежда, но всеки знае неговото име - Закъри К. Хора изчезват, следователите намират поредния труп. Но той не е сам - има последователи. Журналистите се опитват да намерят следи, а никой не знае кой е следващия.
--------------------------------------------------------------------------------
Регистрирай се, направи си герой и стани част от мистериозния град Беривил.
~ Админите
Underneath the mask
Има сериен убиец в Беривил. Никой не знае как изглежда, но всеки знае неговото име - Закъри К. Хора изчезват, следователите намират поредния труп. Но той не е сам - има последователи. Журналистите се опитват да намерят следи, а никой не знае кой е следващия.
--------------------------------------------------------------------------------
Регистрирай се, направи си герой и стани част от мистериозния град Беривил.
~ Админите
Underneath the mask
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Всеки град си има тайна..някои имат кмет-педофил, други тайни секти, ние си имаме убиец. Сериен убиец.
 
ИндексИндекс  PortalPortal  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Empire state of Hotels
Светлата горичка Icon_minitimeПон Окт 01, 2012 12:35 am by Patrick Linn

» Размяна на банери
Светлата горичка Icon_minitimeСря Юли 25, 2012 3:43 am by Сам

» Да броим до 1000
Светлата горичка Icon_minitimeЧет Дек 08, 2011 5:40 am by Leslie Carson

» Това или онова?
Светлата горичка Icon_minitimeЧет Дек 08, 2011 5:40 am by Leslie Carson

» Отговори на въпроса с въпрос
Светлата горичка Icon_minitimeЧет Дек 08, 2011 5:38 am by Leslie Carson

» Верижка
Светлата горичка Icon_minitimeЧет Дек 08, 2011 5:38 am by Leslie Carson

» Преди да влезеш си намисли съществително
Светлата горичка Icon_minitimeЧет Дек 08, 2011 5:37 am by Leslie Carson

» Ако ти дам?
Светлата горичка Icon_minitimeЧет Дек 08, 2011 5:36 am by Leslie Carson

» Познай зодията на следващия!
Светлата горичка Icon_minitimeЧет Дек 08, 2011 5:35 am by Leslie Carson

Top posters
Сам
Светлата горичка Vote_lcapСветлата горичка Voting_barСветлата горичка Vote_rcap 
Изабел
Светлата горичка Vote_lcapСветлата горичка Voting_barСветлата горичка Vote_rcap 
Leslie Carson
Светлата горичка Vote_lcapСветлата горичка Voting_barСветлата горичка Vote_rcap 
Patrick Linn
Светлата горичка Vote_lcapСветлата горичка Voting_barСветлата горичка Vote_rcap 
Monna
Светлата горичка Vote_lcapСветлата горичка Voting_barСветлата горичка Vote_rcap 
Ирма Долкинс
Светлата горичка Vote_lcapСветлата горичка Voting_barСветлата горичка Vote_rcap 
Ребека Ричардсън
Светлата горичка Vote_lcapСветлата горичка Voting_barСветлата горичка Vote_rcap 
Джена Браун
Светлата горичка Vote_lcapСветлата горичка Voting_barСветлата горичка Vote_rcap 
Samanta Scott
Светлата горичка Vote_lcapСветлата горичка Voting_barСветлата горичка Vote_rcap 
Джъстин Робъртс
Светлата горичка Vote_lcapСветлата горичка Voting_barСветлата горичка Vote_rcap 
Our E-mail
Имейлът на форума ни: underneath_forum@abv.bg
Админстратори
ИзабелСветлата горичка Tayloricon МонаСветлата горичка 2819135f

 

 Светлата горичка

Go down 
+4
Ребека Ричардсън
Джена Браун
Иван Гибсън
Изабел
8 posters
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
Изабел
Admin
Изабел


Пълно име на героя : Изабел Салваторе
Брой мнения : 249
Join date : 26.10.2010
Местожителство : Berryville

Светлата горичка Empty
ПисанеЗаглавие: Светлата горичка   Светлата горичка Icon_minitimeВто Окт 26, 2010 6:14 am

Светлата горичка 21-forest-fire
Върнете се в началото Go down
http://www.crazytaless.clicboard.com
Иван Гибсън
Обикновен човек
Иван Гибсън


Брой мнения : 6
Join date : 28.10.2010
Местожителство : Беривил

Светлата горичка Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Светлата горичка   Светлата горичка Icon_minitimeПет Окт 29, 2010 2:15 am

Гибсън се разкарваше в горичката извън шумният град надяваики се да срещне някой .Иван седна до едно дърво и започна да си таника някаква песен.Гибсън си рисуваше в земята с една пръчка.Той стана отърси се и започна да се скита из гората ."Е ето какво е то спокойствието " - каза си той на ум .
Върнете се в началото Go down
Джена Браун
Последовател
Джена Браун


Брой мнения : 136
Join date : 27.10.2010

Светлата горичка Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Светлата горичка   Светлата горичка Icon_minitimeПет Окт 29, 2010 2:36 am

Явно Закъри набеляза новата си играчка и ми направи знак че трябва да си тръгна незабавно.. Нямах никакво намерение да му се противопоставям и веднага се изнесох от онова ужасно и претъпкане с народ място. Запътих се в покрайнините на града и най - после се озовах в горичката..
" Какяво търся пък тук?" казах си на ум, но вече бях дошла и нямаше смисъл да се връщам.
Имаше малка и тясна пътечка покрай която беше пълно с голями и стари дървета.. Стъпвах по пръстта и на няколко места токчетата ми затънаха - явно все още беше влажно, вероятно от падналият наскоро дъждец.
"Мамка му" изрогах няколко ъти на ум и най - накрая се озовах на сухо място покрито от дебелите корони на дърветата.
Облегнах се на стъблото на едно дебело дърво и въздъхнах..
- Хей! - чух някаъв мъжки глас зад себе си..
Обърнах се и видях един висок мъж..
- Ъм.. хей.. - възкликнах и се изптавих..
Върнете се в началото Go down
http://worldofmagicrpg.bulgarianforum.net/forum
Иван Гибсън
Обикновен човек
Иван Гибсън


Брой мнения : 6
Join date : 28.10.2010
Местожителство : Беривил

Светлата горичка Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Светлата горичка   Светлата горичка Icon_minitimeПет Окт 29, 2010 5:52 pm

Видях някакво момиче да се седии облекнато на дърво.
- Хей ! - беше първото което ми доиде
- Здравей казвам се Иван Гибсън а може да ме наричате и само Гибсън но както вие искате. Как така може да се скитате не ве лие стра от Закъри . Разбирам да сте мъж но не сте.
Върнете се в началото Go down
Джена Браун
Последовател
Джена Браун


Брой мнения : 136
Join date : 27.10.2010

Светлата горичка Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Светлата горичка   Светлата горичка Icon_minitimeСъб Окт 30, 2010 2:49 am

Някаъв мъж изникна зад мен и ме заговори.
- Да..страх ме е, но това не значи че ще се крия в къщи.. Ако трябва да ми се случи нещо - ще се случи. - казах, макар че наистина много се страхувах от Закъри, и повдигнах поглед на горе за да видя как изглежда.
Щеше да е грубо от моя страна да не се представя, затова след около минута мълчание измрънках..
- Аз съм Джена, приятно ми е.. Смея ли да попитам какво правиш ти, тук сам? - погледнах го и зачаках отговорът му, а той прокара ръка по темето си.
Погледнах го по - настоятелно, очаквайки че ще разбере че няма да го чакам вечно..
- Ами... - започна.
Върнете се в началото Go down
http://worldofmagicrpg.bulgarianforum.net/forum
Ребека Ричардсън
Обикновен човек
Ребека Ричардсън


Пълно име на героя : Ребека Ричардсън
Брой мнения : 181
Join date : 30.10.2010
Age : 27

Светлата горичка Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Светлата горичка   Светлата горичка Icon_minitimeНед Окт 31, 2010 1:06 am

Беше влажно и мъгливо. Обичах това време. Затова облакох блузка с ръкави и тесни дънки. Обух си кецовете. Запътих се към гората. Обичах това място. Действаше ми релаксиращо.
Там беше кално, затова много внимавах къде стъпвам. Както си вървях, чух шум встрани от мен. Много се уплаших. Вгледах се натам, но беше твърде мъгливо. Успях да различа само два силуета.
-Еххо... Има ли някой... там?-казах, а гласът ми издаде, че изпитвам страх.
Върнете се в началото Go down
Джена Браун
Последовател
Джена Браун


Брой мнения : 136
Join date : 27.10.2010

Светлата горичка Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Светлата горичка   Светлата горичка Icon_minitimeНед Окт 31, 2010 1:15 am

Докато чаках Гибсън да ми отговори чух викове в далечината, но мъглата беше толкова гъста че през нея не се виждаше нищо.
Опитах се да отговоря, но ужасното мъгливо перде спускащо се над цялата гора ме накара силно да се разкашлям и само да издам нечленораделен звук.
- Хей.. - чух след малко глас на момиче, обърнах се и само кимнах понеже все още ми беше задушливо..
- Здравей.. - казах и лепнах на лицето си широка и приятелски насторена усмивка. - Аз съм Джена..
- Аз съм Ребека. - усмихна се тя. - Какво правите тук.. при полужение, че.. - започна, но не довърши мисълта си..
Веднага ми стана ясно, че вероятно я е страх от Закъри.
- Ами.. И ние се срещнахме така както ти ни намери.. Ами ти?
Върнете се в началото Go down
http://worldofmagicrpg.bulgarianforum.net/forum
Ребека Ричардсън
Обикновен човек
Ребека Ричардсън


Пълно име на героя : Ребека Ричардсън
Брой мнения : 181
Join date : 30.10.2010
Age : 27

Светлата горичка Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Светлата горичка   Светлата горичка Icon_minitimeНед Окт 31, 2010 1:24 am

-Аз... просто се разхождах.-обясних , като се стараех да не показвам страха си. Джена ме погледна, като наклони леко глава. После отново се закашля. След като се поуспокои, отново ме погледна. На лицето и беше изписана усмивка. Постарах се да докарам същато изражение, но сякаш не се получи. Защото въпреки всичко тя усети големият ми страх.
Върнете се в началото Go down
Джена Браун
Последовател
Джена Браун


Брой мнения : 136
Join date : 27.10.2010

Светлата горичка Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Светлата горичка   Светлата горичка Icon_minitimeНед Окт 31, 2010 1:36 am

Нормално беше да се страхува и все пак не знаех дали не е следовател или журналист за това трябваше да съм много предпазлива.
Усмихнах и се още веднъж и най - после успокоих кашлицата си. Поех си дълобоко дъх и започнах да се чудя как да завържа нормална тема на разговор..
- Работиш ли нещо или си ученичка? - исках да се уверя че няма да разбере че съм последовател.
Върнете се в началото Go down
http://worldofmagicrpg.bulgarianforum.net/forum
Ребека Ричардсън
Обикновен човек
Ребека Ричардсън


Пълно име на героя : Ребека Ричардсън
Брой мнения : 181
Join date : 30.10.2010
Age : 27

Светлата горичка Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Светлата горичка   Светлата горичка Icon_minitimeНед Окт 31, 2010 1:45 am

От устата ми излезе само едно "Уча". Бях притеснена. В приветливата и усмивка имаше нещо... Сякаш и тя беше малко уплашена. Започнах да се чудя какво да кажа. Разкашлях се. След като се успокоих я попитох:
-Ами ти?
След това погледнах човекът до нея и я погледнах въпросително.
Върнете се в началото Go down
Джена Браун
Последовател
Джена Браун


Брой мнения : 136
Join date : 27.10.2010

Светлата горичка Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Светлата горичка   Светлата горичка Icon_minitimeНед Окт 31, 2010 1:49 am

И сега какво щах да измисля? Естесвено пак трябваше да смотавам някакви лъжи и да се оплитам, но просто не можех да кажа истината. Ако Закъри разбереше, че съм се раздрънкала щах хубаво да го отнеса..
- Ами.. - замислих се и отново лепнах усмивка за да не изглеждам толкова объркана и за да замажа полужението.. - Студентка съм. - изтърсих и се направих на едва ли уплашена до смърт опитваща се да го прикрия.
Никак не ми се искаше да я лъжа, струваше ми се толкова мила и добра, но просто не можех за това продължавах да лъжа..
Върнете се в началото Go down
http://worldofmagicrpg.bulgarianforum.net/forum
Ребека Ричардсън
Обикновен човек
Ребека Ричардсън


Пълно име на героя : Ребека Ричардсън
Брой мнения : 181
Join date : 30.10.2010
Age : 27

Светлата горичка Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Светлата горичка   Светлата горичка Icon_minitimeНед Окт 31, 2010 1:53 am

Момичето ми се струваше добро. Аз нямах това шесто чувство, но все пак.
-Къде учиш?-попитах, като я погледнах право в очите. Вече владеех, по-добре чувствата си.
Върнете се в началото Go down
Джена Браун
Последовател
Джена Браун


Брой мнения : 136
Join date : 27.10.2010

Светлата горичка Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Светлата горичка   Светлата горичка Icon_minitimeНед Окт 31, 2010 2:03 am

Сега вече я втасах..
- Ъм.. не я знаеш.. - замазах,а тя видя че не ми е приятно и реши да не разпитва за това повече. - Виж.. просто не те познавам още и не искам да разгласявам на всички непознати всичко за себе си..
Не исках да изглеждам чак толкова подозрително затова си намерих практично извинение.
Доволна от себе си се изправих и изтупах панталонът си от сухите листа покрай ствола на дървото..
- Ъм.. предлагам да се махнем оттук и да отидем някъде другаде защото не мога да дишам тук.. - погледнах въпросително
Върнете се в началото Go down
http://worldofmagicrpg.bulgarianforum.net/forum
Ребека Ричардсън
Обикновен човек
Ребека Ричардсън


Пълно име на героя : Ребека Ричардсън
Брой мнения : 181
Join date : 30.10.2010
Age : 27

Светлата горичка Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Светлата горичка   Светлата горичка Icon_minitimeНед Окт 31, 2010 2:10 am

-Съгласна съм.-отново ме обзе страха. Сбърках. Не трябваше да любопитсвам толкова. Засрамих се. За щастие в тази мъгла не се забелязваха чак такива подробности.-След теб.-усмехнах се виновно и тръгнах, подритвайки едно камъче след нея.
-Насам.-каза тя, а после отново се закашля.
Върнете се в началото Go down
Алесандра Амброзио
Обикновен човек
Алесандра Амброзио


Брой мнения : 13
Join date : 14.11.2010

Светлата горичка Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Светлата горичка   Светлата горичка Icon_minitimeЧет Ное 18, 2010 12:01 am

Реших да се разходя.Беше ми скучно вкъщи за това реших да тръгна на някаде.Взех Чантата ми и излезнах.Тръгнах към гората.Беше много красиво , дърветата ,звукът от пеещи птички .Определено беше успокояващо .Разхождах се доста дълго време ,докато не стигнах до малко езерце .Там имаше пейки и реших да поседна малко . Седнах и се замислих как ще се развие живота ми в този град . Изведнъж усетих стъпки зад мен и се обърнах...
Върнете се в началото Go down
Даниел Андерсън
Обикновен човек
Даниел Андерсън


Пълно име на героя : Даниел Андерсън
Брой мнения : 68
Join date : 17.11.2010

Светлата горичка Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Светлата горичка   Светлата горичка Icon_minitimeЧет Ное 18, 2010 12:11 am

Даниел дойде в града и веднага тръгна на някъде.Мина през някакъв бар за малко после тръгна на някъде другаде.Стигна до някаква гора.Изглеждаше му приятно.Доколкото можеше да му харесва гора.Вървеше и блееше когато чу нещо и се запъти на там.Беше момиче.Усмивка грейна на лицето му, а точно тогав тя се обърна.
-Здравей!-Поздрави и направи две крачки на пред.
-Може ли да седна до теб?-Както винаги беше нахален и без да дочака отговора и, седна до нея.Щеше да стане много неловко ако тя си тръгнеше сега..
Върнете се в началото Go down
Алесандра Амброзио
Обикновен човек
Алесандра Амброзио


Брой мнения : 13
Join date : 14.11.2010

Светлата горичка Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Светлата горичка   Светлата горичка Icon_minitimeЧет Ное 18, 2010 12:14 am

-Здравей - отвърнах му
- Разбирасе заповядай - казах и се усмихнах - Аз съм Алесандра .. накратко Али - приятно ми е - подадох ръка
Момчето симпатично,появисе от никаде но ми беше приятно , поне не бях сама.
В този град нямах особенно много приятели ,и мисля ,че това няма да продължава така вече
Върнете се в началото Go down
Даниел Андерсън
Обикновен човек
Даниел Андерсън


Пълно име на героя : Даниел Андерсън
Брой мнения : 68
Join date : 17.11.2010

Светлата горичка Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Светлата горичка   Светлата горичка Icon_minitimeЧет Ное 18, 2010 12:20 am

Момичето му се представи.
-Хубаво име имаш Али!-Намигна и хвана ръката 'и и се сдрависаха.
-Аз съм Даниел..На кратко можеш да ми казваш както искаш!-Даниел продължи да се усмихва.Момичето изглеждаше забавно което му подсказваше, че няма да му е скучно.
-Е...какво те води тук..сама?
Върнете се в началото Go down
Алесандра Амброзио
Обикновен човек
Алесандра Амброзио


Брой мнения : 13
Join date : 14.11.2010

Светлата горичка Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Светлата горичка   Светлата горичка Icon_minitimeЧет Ное 18, 2010 12:24 am

- -Аз съм Даниел..На кратко можеш да ми казваш както искаш!- каза той и се усмихна.
- ти също имаш хубаво име Дан - казах и се засмях
Беше забавен явно и на него му беше скучно както и на мен
- Какво те води тук.. сама - попита ме той
- Ами исках да се разходя и нямаше желаещи кой да ме придружи - казах и се засмях- За това реших да изляза сама - усмихнах се
- ами теб? - попитах го с усмивка
Върнете се в началото Go down
Даниел Андерсън
Обикновен човек
Даниел Андерсън


Пълно име на героя : Даниел Андерсън
Брой мнения : 68
Join date : 17.11.2010

Светлата горичка Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Светлата горичка   Светлата горичка Icon_minitimeЧет Ное 18, 2010 12:28 am

Е.. явно момичето не беше случило на човек който да се разходи с нея.
-Еми..аз току що дойдох и реших да видя какво представлява Бервил.-Загледа се в някакво дърво.За момент се сети за детството си, но бързо се върна на земята и отново погледна Али.
-Искаш ли да се поразходиш с мен..или искаш да си седиш тук?-Даниел не беше от хората които се задържаха на едно място и вече не издържаше да стои тук.
Върнете се в началото Go down
Алесандра Амброзио
Обикновен човек
Алесандра Амброзио


Брой мнения : 13
Join date : 14.11.2010

Светлата горичка Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Светлата горичка   Светлата горичка Icon_minitimeЧет Ное 18, 2010 12:38 am

- Искаш ли да се порасходиш с мен - попита ме той
- Да с удоволствие - казах аз и станах
Двамата тръгнахме на някаде и аз го попитах
- На каде ще ходим - и се усимхнах
Погледнах го в очите ,,, беше с много хубави очи.
Върнете се в началото Go down
Даниел Андерсън
Обикновен човек
Даниел Андерсън


Пълно име на героя : Даниел Андерсън
Брой мнения : 68
Join date : 17.11.2010

Светлата горичка Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Светлата горичка   Светлата горичка Icon_minitimeЧет Ное 18, 2010 1:11 am

След като момичето се съгласи двамата се изправиха и започнаха да вървят бавно.После Али попита къде ще отидат.
-Както казах съм нов в града.Оставям се в твоите ръце.-Засмя се и намигна.Наистина той не познаваше града и ако той водеше, със сигурност щяха да се изгубят.
Върнете се в началото Go down
Алесандра Амброзио
Обикновен човек
Алесандра Амброзио


Брой мнения : 13
Join date : 14.11.2010

Светлата горичка Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Светлата горичка   Светлата горичка Icon_minitimeЧет Ное 18, 2010 1:17 am

- Ами всъщност и аз съм нова ,но мисля че може да се разходим по тази пътека - посочих му една малка пътека отклонена от пътя..
- Но незнам каде ще излезнем - казах и се засмях
Около 10 минути се чудихме на каде да тръгнем и накрая завихме към пътеката която показах вървяхме и си говорихме
- А ти на колко си всъщност - попитах го и се усмихнах
Върнете се в началото Go down
Даниел Андерсън
Обикновен човек
Даниел Андерсън


Пълно име на героя : Даниел Андерсън
Брой мнения : 68
Join date : 17.11.2010

Светлата горичка Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Светлата горичка   Светлата горичка Icon_minitimeЧет Ное 18, 2010 1:31 am

Даниел и Али решиха да тръгнат по някаква пътека. Той се опитваше да не върви прекалено бързо или бавно,вървеше с нейното темпо.Не беше трудно защото момичето не беше мудно, даже беше пъргаво.По едно време тя попита на колко години е той.Даниел се усмихна.
-На 20-Намугна също.Имаше чувството,че беше по-голям от нея.Това му вдъхваше увереност.
-А ти?На колко години си?
Върнете се в началото Go down
Алесандра Амброзио
Обикновен човек
Алесандра Амброзио


Брой мнения : 13
Join date : 14.11.2010

Светлата горичка Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Светлата горичка   Светлата горичка Icon_minitimeЧет Ное 18, 2010 1:37 am

- Аз съм на 18 - засмях се
- а занимаваш ли се нещо - попитах го и му намигнах.
Момчето ми изглеждаше много свясно., а също така и симпатично
- а имаш ли си приятелка - попитах го ..
Усетих се ,че прекалявам с въпросите и за това изведнъж млъкнах
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Светлата горичка Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Светлата горичка   Светлата горичка Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Светлата горичка
Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Underneath the mask :: Berryville :: Горичката-
Идете на: