Underneath the mask
Има сериен убиец в Беривил. Никой не знае как изглежда, но всеки знае неговото име - Закъри К. Хора изчезват, следователите намират поредния труп. Но той не е сам - има последователи. Журналистите се опитват да намерят следи, а никой не знае кой е следващия.
--------------------------------------------------------------------------------
Регистрирай се, направи си герой и стани част от мистериозния град Беривил.
~ Админите
Underneath the mask
Има сериен убиец в Беривил. Никой не знае как изглежда, но всеки знае неговото име - Закъри К. Хора изчезват, следователите намират поредния труп. Но той не е сам - има последователи. Журналистите се опитват да намерят следи, а никой не знае кой е следващия.
--------------------------------------------------------------------------------
Регистрирай се, направи си герой и стани част от мистериозния град Беривил.
~ Админите
Underneath the mask
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Всеки град си има тайна..някои имат кмет-педофил, други тайни секти, ние си имаме убиец. Сериен убиец.
 
ИндексИндекс  PortalPortal  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Empire state of Hotels
Empire state of Hotels - Page 4 Icon_minitimeПон Окт 01, 2012 12:35 am by Patrick Linn

» Размяна на банери
Empire state of Hotels - Page 4 Icon_minitimeСря Юли 25, 2012 3:43 am by Сам

» Да броим до 1000
Empire state of Hotels - Page 4 Icon_minitimeЧет Дек 08, 2011 5:40 am by Leslie Carson

» Това или онова?
Empire state of Hotels - Page 4 Icon_minitimeЧет Дек 08, 2011 5:40 am by Leslie Carson

» Отговори на въпроса с въпрос
Empire state of Hotels - Page 4 Icon_minitimeЧет Дек 08, 2011 5:38 am by Leslie Carson

» Верижка
Empire state of Hotels - Page 4 Icon_minitimeЧет Дек 08, 2011 5:38 am by Leslie Carson

» Преди да влезеш си намисли съществително
Empire state of Hotels - Page 4 Icon_minitimeЧет Дек 08, 2011 5:37 am by Leslie Carson

» Ако ти дам?
Empire state of Hotels - Page 4 Icon_minitimeЧет Дек 08, 2011 5:36 am by Leslie Carson

» Познай зодията на следващия!
Empire state of Hotels - Page 4 Icon_minitimeЧет Дек 08, 2011 5:35 am by Leslie Carson

Top posters
Сам
Empire state of Hotels - Page 4 Vote_lcapEmpire state of Hotels - Page 4 Voting_barEmpire state of Hotels - Page 4 Vote_rcap 
Изабел
Empire state of Hotels - Page 4 Vote_lcapEmpire state of Hotels - Page 4 Voting_barEmpire state of Hotels - Page 4 Vote_rcap 
Leslie Carson
Empire state of Hotels - Page 4 Vote_lcapEmpire state of Hotels - Page 4 Voting_barEmpire state of Hotels - Page 4 Vote_rcap 
Patrick Linn
Empire state of Hotels - Page 4 Vote_lcapEmpire state of Hotels - Page 4 Voting_barEmpire state of Hotels - Page 4 Vote_rcap 
Monna
Empire state of Hotels - Page 4 Vote_lcapEmpire state of Hotels - Page 4 Voting_barEmpire state of Hotels - Page 4 Vote_rcap 
Ирма Долкинс
Empire state of Hotels - Page 4 Vote_lcapEmpire state of Hotels - Page 4 Voting_barEmpire state of Hotels - Page 4 Vote_rcap 
Ребека Ричардсън
Empire state of Hotels - Page 4 Vote_lcapEmpire state of Hotels - Page 4 Voting_barEmpire state of Hotels - Page 4 Vote_rcap 
Джена Браун
Empire state of Hotels - Page 4 Vote_lcapEmpire state of Hotels - Page 4 Voting_barEmpire state of Hotels - Page 4 Vote_rcap 
Samanta Scott
Empire state of Hotels - Page 4 Vote_lcapEmpire state of Hotels - Page 4 Voting_barEmpire state of Hotels - Page 4 Vote_rcap 
Джъстин Робъртс
Empire state of Hotels - Page 4 Vote_lcapEmpire state of Hotels - Page 4 Voting_barEmpire state of Hotels - Page 4 Vote_rcap 
Our E-mail
Имейлът на форума ни: underneath_forum@abv.bg
Админстратори
ИзабелEmpire state of Hotels - Page 4 Tayloricon МонаEmpire state of Hotels - Page 4 2819135f

 

 Empire state of Hotels

Go down 
3 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 10, 11, 12  Next
АвторСъобщение
Leslie Carson

Leslie Carson


Пълно име на героя : Лесли Карсън
Брой мнения : 224
Join date : 13.08.2011

Empire state of Hotels - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Empire state of Hotels   Empire state of Hotels - Page 4 Icon_minitimeСъб Ное 12, 2011 8:38 am

- Радвам се, не ми трябва повече. - констатирах, проследявайки с пръсти контурите на плочките му. Той предположи, че не ми се говори вече с него, но аз просто зададох следващите въпроси, макар наистина да не ми се говореше толкова много, особено след като той започна отново да разхожда устни по тялото ми - под потника ми и късите панталонки. Наистина нечестно!
- Знаеш, че това е незаконно, нали? Може би трябва да се поразровя.. - промърморих, въздишайки тихо. По дяволите, климатика не действаше особено.
- Всъщност от една страна те разбирам.. има един случаи, по който работя откакто съм тук... Знам, че когато заловиш престъпник трябва да го предадеш на съда и властите, но докопам ли го аз няма да остане жив и ще им го поднеса на парчета.. - констатирах и извъртях очи. Плъзнах ръка нагоре по гърдите и врата му и се надигнах, решена да вкуся от примамливите му устни, и го направих, но тъкмо когато целувката се задълбочаваше някой почука на вратата. Изругах на ум и се отпуснах назад за секунда, след което станах в право положение и го прескочих, тръгвайки към вратата. Когато отворих беше камериерката. Връчи ми едно листче и си замина без да каже нищо. Отворих листа и го огледах.
- От Дейвис е.. Казва, че няма да дойдат на вечерята, защото ще използват времето за оглед и претърсване, ако има възможност, така че трябва да сме там задължително и да го държим под око, за да не се качи горе. - съобщих и въздъхнах, след което погледнах часовника. По дяволите, имах само час и половина, за да се оправя.
- Обличай се, скоро е вечерята! - съобщих му и си взех гримовете, дрехите и всичко, което ми беше нужно, за да се подготвя и влязох в банята, заключвайки вратата.
Върнете се в началото Go down
Patrick Linn

Patrick Linn


Пълно име на героя : Patrick Linn
Брой мнения : 219
Join date : 13.08.2011

Empire state of Hotels - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Empire state of Hotels   Empire state of Hotels - Page 4 Icon_minitimeСъб Ное 12, 2011 9:00 am

-Мхм..може би трябва да ме провериш..-казах бавно и продължих с обиколката си.Tя отново спомена работата си, а аз смъкнах панталоните й още по-надолу и плъзнах език по врата й. Изведнъж тя ме целуна и аз се притиснах по-плътно към нея, но на вратата се почука точно когато нещата започнаха да стават интересни. Тя профуча до вратата и след малко ми съобщи плана за вечерта. Обра всякакви неща от стаята и се пъхна в банята, подканвайки ме да се оправя.След още малко мързелуване на дивана се изправих и облякох бяла риза, черен костюм и сребриста вратовръзка и се облегнах на възглавниците на голямото легло, чакайки я да се оправи. Цялата работа беше започнала на шега, но вече вървях по тънък лед. Винаги нещо можеше да изскочи и да разберат кой всъщност съм, но какво да се прави. Животът имаше извратено чувство за хумор понякога..
Върнете се в началото Go down
Leslie Carson

Leslie Carson


Пълно име на героя : Лесли Карсън
Брой мнения : 224
Join date : 13.08.2011

Empire state of Hotels - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Empire state of Hotels   Empire state of Hotels - Page 4 Icon_minitimeСъб Ное 12, 2011 9:09 am

Доста време прекарах в банята, но мисля, че накрая изглеждах добре. Облякох сребристата рокля, която позволяваше единствено оскъдно бельо, а за сутиен и дума не ставаше, но както и да е. Пуснах машата и навих косата си на меки и небрежни вълни, след което се заех със грима си, наблягайки на сивите тонове. Накрая за завърек сложих обувки на висок ток, които си подхождаха с роклята, сложих обеци и гривна и прибрах всичко останало. После щях да го подреждам. 10 минути преди да започне вечерята аз излязох от банята, осъзнаваща, че закъснявахме малко...
- Е, достатъчно ли те "Радва" или да се преобличам? - попитах, подсмихвайки се и го огледах. Боже, беше с костюм! Честно казано ми липсваше предишното му облекло, но в костюм изглеждаше изключително секси!! Стараех се да не се разконцентрирвам, затова взех телефона и чантичката си и тръгнах към вратата.
Върнете се в началото Go down
Patrick Linn

Patrick Linn


Пълно име на героя : Patrick Linn
Брой мнения : 219
Join date : 13.08.2011

Empire state of Hotels - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Empire state of Hotels   Empire state of Hotels - Page 4 Icon_minitimeСъб Ное 12, 2011 9:20 am

Оставаха около 10минути до вечерята и бях готов да протестирам след още 5, но тя се появи и поиска удобрението ми.
-Определено радва!-казах с усмивка и се изправих.-Направо си трепач.Може ти само да се появиш и достатъчно ще го разсеяш, аз не ти трябвам..
Излязохме от стаята и се запътихме към асансьора, за който не бях забравил обещанието си, и след това се запътихме нагоре.
-Може би навръщане..-казах докато пътувахме нагоре. Сега закъсняваме..
Върнете се в началото Go down
Leslie Carson

Leslie Carson


Пълно име на героя : Лесли Карсън
Брой мнения : 224
Join date : 13.08.2011

Empire state of Hotels - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Empire state of Hotels   Empire state of Hotels - Page 4 Icon_minitimeНед Ное 13, 2011 5:08 am

Той предложи да отида сама и ме убеди, че ще съм напълно достатъчна, за да го разсея, а аз се подсмихнах.
- И какво? Ще ме оставиш сам самичка сред толкова мъже? - попитах и го хванах под ръка, когато излязохме в коридора.
- Няма да се появя без мъжа си... Какво ще кажем на камериерката? - Засмях се, поглеждайки го, и влязохме в асансьора. Той спомена нещо за навръщане и аз веднага се сетих за обещанието му за асансьора.
- Трябва да се науча да летя...- констатирах и поклатих глава.
- Време е за шоу... - съобщих и вратите се отвориха, а ние се оказахме директно в ресторанта. Излязохме от там и се огледахме. Забелязах, че привлякохме няколко погледа. Май наистина беше прав - бяхме перфектната двойка, с изключение на факта, че не сме двойка всъщност. Все пак видяхме главната ни цел. С най- голямо удоволствие щях да използвам ножа, който беше закрепен за началото на бедрото ми, за да изкормя този идиот, но правилата не бяха такива. Отидохме до масата с питиета и си взехме по чаша с шампанско и уж случайно си намерихме обща тема с главният герой в тази мисия и жена му.
Върнете се в началото Go down
Patrick Linn

Patrick Linn


Пълно име на героя : Patrick Linn
Брой мнения : 219
Join date : 13.08.2011

Empire state of Hotels - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Empire state of Hotels   Empire state of Hotels - Page 4 Icon_minitimeНед Ное 13, 2011 5:42 am

-Не, разбира се, че няма да те оставя в море от загорели мъже.-отговговорих на шегата й и вратите се отвориха. Тя ме хвана под ръка и пристъпихме в ресторанта, където почти всички започнаха да ни гледат.
-Е, не сме ли направо за списание!-попитах в ухото й с усмивка и забелязах мръсника и жена му до най-голямата от всички маси. Запътихме се натам, като по пътя взех две чаши шампанско от един келнер. Подадох едната на Лесли и се озовахме до мишената ни и жена му.
-Ето. Точно за това организирам такива партита, Мириам!-каза негодникът и ни погледна, а ние му отвърнахме с мил неразбиращ поглед.- Жена ми тъкмо се възмущаваше от всички помпозни щуротии, които ми хрумват на главата. Но..ето защо са нужни. Къде другаде бихме срещнали толкова възхитителна млада дама с такъв изискан джентълмен.-Оо..я го духай!
-И ние за това сме тук-отвърнах с усмивка и отпих от шампанското си.-И мисля, че мисията ни вече е изпълнена.
Върнете се в началото Go down
Leslie Carson

Leslie Carson


Пълно име на героя : Лесли Карсън
Брой мнения : 224
Join date : 13.08.2011

Empire state of Hotels - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Empire state of Hotels   Empire state of Hotels - Page 4 Icon_minitimeНед Ное 13, 2011 6:26 am

Усмихнах се широко, когато Патрик каза, че сме за корица и кимнах леко.
- Прав си, скъпи. - признах тихо и му хвърлих един "влюбен" поглед. Взех шампанското и отпих глътка от него, след което се приближихме към главната ни мишена и той заговори по наш адрес.
- Абсолютно. - съгласих се с Патрик и се усмихнах широко и чаровно на Флеч.
- Поздравления, партито изглежда чудесно. - допълних.
- Аз бих ви поздравила за външният ви вид. Определено знаете как да привличате внимание. - отвърна жената до него със усмивка, но нещо ми подсказа, че не беше много искрена. Явно не беше много доволна, че мъжа й точеше лиги по мен. От друга страна кретена на средна възраст бе лепнал мазна лицемерна усмивка и в този момент бях благодарна, че не можех да чета мисли, защото определено не исках да знам какво би правил с мен. Виж за мислите на Патрик бях по- любопитна. Асансьора...
Съсредоточи се Лесли!!
- Не съм ви виждала преди, нови ли сте в града? - продължи тази дърта усойница.
- Всъщност сме тук на почивка. Но по принцип живеем в Атланта. - обясних мило.
- Толкова далеч? - очевидно идеята, че скоро ще се махна от тук й се понрави - Е, как ви се струва хотела? - попита по- спокойна.
- О, невероятен е. С ръка на сърцето мога да кажа, че всичко е перфектно. От обслужването до стаите... Дизайнерът ви е имал отличен вкус. Макар да пристигнахме тук днес вече се чувстваме толкова уютно. - продължих. Нямаше човек, който да не ме хареса просто.
- Радвам се да го чуя. Карате ме да се чувствам горда, че съм била дизайнер на това място. - подсмихна се самодоволно. - Между другото не разбрах името ви? - попита заинтересовано. Ах тиии, падна ли ми.
- Кристина... Кристина Колинс. - представих се.
- Женени ли сте? - попита Флеч, а аз погледнах Патрик и се подсмихнах, давайки му думата. Нека и той да поизлъже.
Върнете се в началото Go down
Patrick Linn

Patrick Linn


Пълно име на героя : Patrick Linn
Брой мнения : 219
Join date : 13.08.2011

Empire state of Hotels - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Empire state of Hotels   Empire state of Hotels - Page 4 Icon_minitimeНед Ное 13, 2011 7:51 am

Лесли и тази Мириам водеха успешен отегчителен разговор, а аз огледах Флеч, който точеше лиги по партньорката ми, внимателно. Дърт, извратен,лъжлив измамник! Щях да му пръсна черепа и да оставя кръвта му да се лее в пунша! След малко усетих, че е мой ред да говоря и се усмихнах влюбено на Лесли.
-Да, всъщност сме на меден месец тук! Удивително място! - казах с престорено възхищение и се усмихнах.- Къде са ми обноските.. Аз съм Лиам Колинс.-взех първо ръката на Мириам, а след това здрависах и копелето.
-Уейн Флеч.-направо ще ти разкатая фамилията!-Приятно ми е.
-Е, къде се оженихте-започна Мириам, хем успокоена, че Лесли е заета, хем разочарована, че и аз съм.
-О..огромно празненство в имението на родителите ми. Може би беше прекалено грандиозно, но..единствено щастието на съпругите е важно, нали така?-попитах и се засмях, отново слагайки ръка на кръста на Лесли.
-Разбира се.-подсмихна се Флеч, но жена му се загледа в Лесли и се намръщи.
-А няма ли пръстен..?-попита неразбиращо и аз я изпсувах на ум.
-О..вероятно сме го забравили в банята..-погледнах извинително към тях и преместих смутения си поглед към Лесли-Малко бяхме развълнувани от ваната и хубавия душ..-върнах отново погледа си на тях двамата и се усмихнах.-Наистина прелестна работа с хотела.
Върнете се в началото Go down
Leslie Carson

Leslie Carson


Пълно име на героя : Лесли Карсън
Брой мнения : 224
Join date : 13.08.2011

Empire state of Hotels - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Empire state of Hotels   Empire state of Hotels - Page 4 Icon_minitimeНед Ное 13, 2011 8:09 am

Що за семейство бяха тези двамата...и двамата извратени и кретени...Ужас..
Патрик започна с лъжите толкова умело, че ако не бях негов съучастник сигурно щях да повярвам. Когато обаче стана въпрос за сватбата се намесих. Сложих ръка на рамото му и се засмях.
- Затова и те обичам. - заявих, когато каза, че щастието на жената е на първо място.
- Няма по- романтичен човек от него. Грижи се за мен като за принцеса..- похвалих го, потупвайки го леко по гърдите, но когато спомена за онова в банята ми отне доста самоконтрол, за да не сваля токчето и да не го пребия с него! Даже по вестниците щяха да ме пишат - жена пребива мъжа си до смърт със 13 сантиметров ток на обувки Джими Чу.
Погледнах надолу леко смутено и се усмихнах невинно на двойката престъпници пред нас.
- Е, кажете ми, Уейн...ако може така да ви наричам, разбира се...Трудно ли се управлява такъв голям и успешен хотел, и същевременно грижейки се за красивата си съпруга? - попитах го с мил тон и крива усмивка, отпивайки от шампанското си. Тайно му намигнах и май панталоните му станаха тесни. Бъди подготвен, дядка. Има доста до края на вечерта, а ти трябва да ми даваш отговори.
Върнете се в началото Go down
Patrick Linn

Patrick Linn


Пълно име на героя : Patrick Linn
Брой мнения : 219
Join date : 13.08.2011

Empire state of Hotels - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Empire state of Hotels   Empire state of Hotels - Page 4 Icon_minitimeНед Ное 13, 2011 8:26 am

-О, ами аз обожавам да се грижа за бизнеса си, а колкото до съпругата ми.. Това ме разтоварва след дългия ден.-Опа, май си върнах шампанското.Флеч се опита да последва примера ни и прегърна жена си през кръста, а тя май беше точно толкова отвратена, колкото и аз. Естествено си лепна една усмивка и зададе следващия си клюкарски въпрос.
-А вие с какво се занимавате?- В момента ли? С разрушаването на цялата ви мафиотска империя.
-Баща ми е собственик на прилично заможна компания и за мен е огромна чест да работя с него рамо до рамо.-започнах със смирен и щастлив тон и чак си се възхитих колко добър лъжец съм.- А прекрасната ми съпруга..Е, тя е нежна като цвете.. Занимава се с най-различни благотворителни дейности .. и е доста навътре в модния бизнес-казах с усмивка и погледнах ''съпругата'' си.- Тя също е моят извор на спокойствие след дълъг ден в компанията.
Върнете се в началото Go down
Leslie Carson

Leslie Carson


Пълно име на героя : Лесли Карсън
Брой мнения : 224
Join date : 13.08.2011

Empire state of Hotels - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Empire state of Hotels   Empire state of Hotels - Page 4 Icon_minitimeНед Ное 13, 2011 8:17 pm

Стоях с усмивка на лице и ръка на рамото на "мъжа ми". Боже, лъжехме като за световно, но го правехме наистина качествено. Когато обаче ме определи с цвете едва се сдържах да не се засмея. Въпреки това останах усмихната и когато накрая каза, че съм извор на спокойствието му наклоних глава.
- Не е ли очарователен. - хвърлих им един поглед и го целунах закратко, но чух гласа на Уейн, подканващ ни да седнем на масата, защото е време за вечеря. Предложи ни да седнем до него, като не пропусна да ми хвърли един жаден поглед. Направихме го, като пуснах бърз СМС на Дейвис, че всичко е наред. Флеч седна на централното място и от едната страна седна съпругата му, аз от другата, а Патрик до мен. Копелето се изправи и вдигна тост, след което пожела добър апетит и надигна чашата си, като не пропусна да ми намигне, а аз се усмихнах леко и забих поглед в чинията си, макар да ми се гадеше от него.
Върнете се в началото Go down
Patrick Linn

Patrick Linn


Пълно име на героя : Patrick Linn
Брой мнения : 219
Join date : 13.08.2011

Empire state of Hotels - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Empire state of Hotels   Empire state of Hotels - Page 4 Icon_minitimeНед Ное 13, 2011 9:19 pm

-Такъв съм си..-засмях се на свой ред и отвърнах на целувката на Лесли. Флеч заяви, че е време за вечеря и всички седнахме на огромната маса, като на нас се паднаха най-почетните места. Боже, какво правеше видът..Забелязах, че Лесли осведоми останалите, че всичко е наред и след дълъг и отегчителен тост, акомпаниран от престорени усмивки от всички присъстващи, всички се захванахме с вечерята. Имаше какво ли не. Един плюс на целия този цирк. Умирах от глад.. Все пак започнах да си служа изискано с приборите, вместо да се нахвърля на всичко и заговорих тихо Лесли, докато Флеч разговаряше с един плешив малоумник за бейзбол. Бейзболът не ме интересува, дядка!
-Сигурно си много гладна. Изтощителен ден си беше..-подсмихнах й се и сложих една скарида в устата си.-Трябваше да си поръчаме рум-сървис.. Защо не се сетихме по-рано.
Върнете се в началото Go down
Leslie Carson

Leslie Carson


Пълно име на героя : Лесли Карсън
Брой мнения : 224
Join date : 13.08.2011

Empire state of Hotels - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Empire state of Hotels   Empire state of Hotels - Page 4 Icon_minitimeНед Ное 13, 2011 9:56 pm

След малко "мъжа ми" ми проговори.
- Да, всъщност наистина съм гладна. - кимнах, поглеждайки го и пъхнах в устата си една пилешка хапка.
- Трябваше да се сетим... - подсмихнах се и му хвърлих един перверзен поглед. Мм вечерта не беше свършила още... Шоколад, сметана, ягоди, сладолед...с удоволствие бих опитала всичко това върху мускулите му, гърдите му... Върнах погледа си отново на храната си и продължих да ям, опитвайки се да се отърва от натрапчивите мисли за Патрик.
- Надявам се тази мисия скоро да приключи, скоро ще вляза доброволно в лудницата, само и само да избягам от теб.
Върнете се в началото Go down
Patrick Linn

Patrick Linn


Пълно име на героя : Patrick Linn
Брой мнения : 219
Join date : 13.08.2011

Empire state of Hotels - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Empire state of Hotels   Empire state of Hotels - Page 4 Icon_minitimeПон Ное 14, 2011 3:04 am

-Спокойно, скъпа, нощта далеч не е свършила. И.. не забравяй асансьора.-намигнах и и й върнах мръсния поглед.-Приятно е да те гледа човек как се храниш-заявих и насочих вниманието си към хапката, която пъхаше между устните си.
-О, дълбоко се съмнявам. Дори.. смятам, че ще се поболееш без мен и още не следващата вечер ще си пред вратата ми. Добре е, че знаеш къде живея.. - заявих на свой ред и се усмихнах. - Ще те разведа из апартамента.Имам една много хубава италианска маса..мисля, че ще ти хареса.-подсмихнах се и пак се върнах към храната си.
След малко вниманието на Флеч се насочи отново към нас.
-Е, с какво точно се занимава компанията ви, Лиам?
-Недвижими имоти.. Това ли е най-голямата ви гордост.. -запитах на свой ред и се огледах наоколо-Или може би имате хотели из цялата страна. Нещо такова не се постига с малко труд, разбира се..
Върнете се в началото Go down
Leslie Carson

Leslie Carson


Пълно име на героя : Лесли Карсън
Брой мнения : 224
Join date : 13.08.2011

Empire state of Hotels - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Empire state of Hotels   Empire state of Hotels - Page 4 Icon_minitimeПон Ное 14, 2011 3:33 am

Той спомена асансьора, а аз настръхнах неволно. По дяволите, що за човек беше. Исках трети път само за един ден?
Когато отбеляза, че било интересно да ме гледа как се храня го погледнах и облизах пръста си.
- Сигурна съм... Но после искам някакъв десерт...мисля си за нещо по- сладко. - отвърнах, свивайки рамене. - Шоколад...сметана...сладолед...Трябва да разгледам менюто. - допълних и отпих от шампанското си.
- Не, всъщност това е цяла верига хотели из цялата страна. Всеки е в различен мотив. Имам един в стил 1001 нощи, един в индийски стил. Обичам всички култури. И имам доста голям успех със всеки от тях, макар, че е наистина трудно да балансирам между семейството и работата. Но мисля, че се справям добре, нали скъпа? - отвърна Флеч на въпроса на Патрик.
- А вие как омаяхте това прекрасно свободно цвете, че да ви позволи да я имате само за себе си? - попита той директно Патрик, а аз свих устни в права линия. Дразнеше ме факта, че говореше за мен като за предмет.
Върнете се в началото Go down
Patrick Linn

Patrick Linn


Пълно име на героя : Patrick Linn
Брой мнения : 219
Join date : 13.08.2011

Empire state of Hotels - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Empire state of Hotels   Empire state of Hotels - Page 4 Icon_minitimeПон Ное 14, 2011 4:17 am

-О..не го мисли. Направо ще ти поръчам от всичко. Нямам търпение.
Флеч обясни колко е заможен и мило попита как съм спечелил сърцето на Лесли.
-Е.. знаеш ги жените. Обсипвай ги с любов и разбиране и всичко ще е наред. Имат нужда от подкрепа и нежност.-погледнах усмихнато Лесли и ми идеше да и се изсмея в лицето.-Нали така, мила моя.-попитах с усмивка и сложих ръка на коляното й. -В крайна сметка нали това е най-важното..не всичките хотели и пари-убийства и жени, копеле мръсно!-А в края на деня да има кой да те дарява с обич.Предполагам, прекарвате доста време в командировки..трябва да ви е трудно. .
-Така е..ходил съм на доста места. Но у дома е най-хубаво..-каза с глупавата си усмивка и погледна жена си.
-Сигурно правите бизнес с много влиятелни хора.От опит знам, че е трудно е да се доверявате на всички.. Имали ли сте проблеми-хайде, копеле, кажи защо имаш зъб на моите хора.
-Да.. работил съм с много хора. Прав сте, не на всички може да се вярва.-заяви с малко по-вкиснато настроение и отпи от шампанското си- не всички са с добри намерения.
-Разбира се..-усмихнах се и също отпих от шампанското си-Човек никога не знае кой всъщност е до него.
И колкото и жалко да беше, той не беше най-прецакания в цялата ситуация. Не само той не знаеше кой стои до него. Всъщност..никой не знаеше.И слава богу.
Върнете се в началото Go down
Leslie Carson

Leslie Carson


Пълно име на героя : Лесли Карсън
Брой мнения : 224
Join date : 13.08.2011

Empire state of Hotels - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Empire state of Hotels   Empire state of Hotels - Page 4 Icon_minitimeПон Ное 14, 2011 5:01 am

Той каза, че ще поръча от всичко и аз се подсмихнах тихо, гледайки надолу. Когато Пати започна да обяснява как ме е пленил ми идеше да се изсмея с глас, затова погледнах към него и прехапах устна, позволявайки се да се посмея без глас, без Флеч да види.
- Да, любими. Точно така е. - казах накрая и кимнах смирено. Изгледах го неодобрително, когато сложи ръка на крака ми и се заговорих със жената на Флеч за мода. Останалата част от вечерта мина също толкова нормално. Заангажирахме нацяло вниманието им и когато Дейвис ми прати съобщение, че са готови го препратих на телефона на Патрик, тъй като не исках да будим подозрение със скришни разговори.
По това време сервитьора дойде да ме попита какъв да е сладоледа във мелбата, която си бях поръчала.
- Шоколад, със шоколадова заливка. - казах с широка усмивка и когато ми го донесе очите ми се разшириха от перфектната картинка на сладоледа ми с много заливка, бисквити, банани и ягоди по края за аранжировка. Взех едно парченце банан със вилицата и след като обрах малко заливка го пъхнах в устата си със доволна усмивка, поглеждайки за секунда към Флеч, след това и към Патрик и не пропуснах да забележа как Флеч преглъщаше шумно. След като приключих набързо с банана се заех със сладоледа. Това си беше по - голяма наслада и от секса.
Върнете се в началото Go down
Patrick Linn

Patrick Linn


Пълно име на героя : Patrick Linn
Брой мнения : 219
Join date : 13.08.2011

Empire state of Hotels - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Empire state of Hotels   Empire state of Hotels - Page 4 Icon_minitimeСря Ное 16, 2011 3:44 am

След няколко минути получих съобщение от Лесли, че всичко е готово, и ми се прииска да изхвърчим веднага, но не можеше така..Тя си поръча десерт, което беше добър намек, че няма да се задържим още много и аз започнах да броя минутите. Преместих ръката си от коляното й и започнах да плъзгам леко края на пръстите си по крака й, съвсем леко докосвайки кожата й на места. Когато десертът й дойде, напълно махнах ръка от кожата й и я оставих на стола й, точно до бедрото й. Тя взе един резен банан и го пъхна съблазнително в устата си и аз се подсмихнах, мислейки за всичко, което щях да й направя. Всички се бяха заговорили отново и аз реших, че няма да е голям проблем да се включа в играта на Лесли. Взех една от ягодите и я поднесох към устата й, без да я докосвам по какъвто и да е начин.
Когато приключи с десерта заявихме, че й се е замаяла главата от виното, и трябва да си вървим. Бяхме официално поканени на всички следващи изискани простотии и след малко най-сетне се измъкнахме.
-Ох-казах, докато вървяхме, и разхлабих вратовръзката си.-На това му викам кошмарна помпозна повърня!
Върнете се в началото Go down
Leslie Carson

Leslie Carson


Пълно име на героя : Лесли Карсън
Брой мнения : 224
Join date : 13.08.2011

Empire state of Hotels - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Empire state of Hotels   Empire state of Hotels - Page 4 Icon_minitimeСря Ное 16, 2011 4:13 am

Продължих си със десерта, като дадох на Патрик да си куса, а след малко той се включи в играта ми, подавайки ми една ягода, а лекото докосване на пръстите му по крака ми ме караше само да желая да се изнесем от тук по- бързо. Асансьора!!!
Изядох й останалата част от сладоледа, след което се извинихме, под предтекст на виното и се оттеглихме спокойно, хванати за ръка, но когато се скрихме от погледа им набързо го пуснах и освободих косата си от излишните фиби, разтърсвайки я леко.
- Абсолютно. Можеш да получиш диабет от всичките захарни лицермерни приказки. - изкоментирах, прокарвайки пръсти през косата си и влязохме в асансьора. Натиснах бутона на нашия етаж и се загледах в циферблата, без да го поглеждам, но не можах да сдържа една малка усмивка.
Върнете се в началото Go down
Patrick Linn

Patrick Linn


Пълно име на героя : Patrick Linn
Брой мнения : 219
Join date : 13.08.2011

Empire state of Hotels - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Empire state of Hotels   Empire state of Hotels - Page 4 Icon_minitimeСря Ное 16, 2011 5:45 am

След постигнато съгласие, че току що присъствахме на нещо изключително изтормозващо, влязохме в асансьора и аз се подсмихнах. Тя натисна нашия етаж и видях усмивка и на нейното лице. Останах в същото положение без да помръдвам и след два етажа вратите се отвориха. Отстъпихме назад, за да направим място на още две двойки и две издокарани жени на средна възраст и аз се усмихнах още по-широко. Очевидно хората се познаваха и започнаха да обсъждат нещо, а аз се наведох и започнах да завързвам обувката си, която уж току що се беше развързала. Когато приключих, поставих ръката си на глезена на Лесли и започнах да се изправям, плъзгайки ръка по крака й. Бяхме съвсем в края на асансьора и ако някой не решеше да се обърне към нас всичко щеше да е наред. Ако не.. е щях да имам забито токче в задника. Застанах зад Лесли и поставих свободната си ръка на корема й. Другата ми ръка се плъзна под роклята й и започна да се плъзга по линиите на бикините й. Усмихнах се самодоволно на изненадания й поглед и продължих с обиколката си. Пъхнах ръка под бельото й и плъзнах пръсти между краката й, хапейки устни с мръсен поглед.
-Някой е готов доста бързо..-прошепнах й с усмивка и притиснах пръсти плътно и настоятелно към нежната й кожа.-Само, моля те, бъди тиха..Надявам се, разбираш, колко е важно..
Върнете се в началото Go down
Leslie Carson

Leslie Carson


Пълно име на героя : Лесли Карсън
Брой мнения : 224
Join date : 13.08.2011

Empire state of Hotels - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Empire state of Hotels   Empire state of Hotels - Page 4 Icon_minitimeСря Ное 16, 2011 6:24 pm

Той не направи нищо, което ме учуди малко и реших, че се е отказал, което на половина ме разочарова, наполовина ме ощастливи, но забравих за това, когато в асансьора влязоха още две двойки и две жени на средна възраст, които започнаха да си говорят. Ние от своя страна се изместихме в края на асансьора и потеглихме нагоре. По някое време Патрик се наведе. Учудих се, но не му обърнах нвнимание, докато не сложи ръка на глезена ми. Започна да се изправя, но ръката му не пропускаше и сантиметър от краката ми, докато не стигна до горе. Застана зад мен и сложи една ръка на корема ми, а другата плъзна под роклята ми. Погледнах го изненадано, готова да изпадна в паника, а той просто ме изпиваше с този мръсен поглед, хапейки устни.
- Патрик!!! - прошепнах само с устни, но с доза паника, когато пръстите му се спуснаха под бельото ми. Предупреди ме да бъда много тиха, а аз кимнах отрицателно.Притиснах се към него и го настъпах с токчето силно. Той изохка тихо и аз веднага избутах ръката му от дантелените ми бикини, дърпайки я на корема ми при другата му, точно когато една от жените се обръщаше. Издишах тежко, но веднага лепнах усмивката на лицето си, опитвайки да се съвзема от действията му. Кучи син!
- Вие сте семейство Колинс, нали? - попита жената на средна възраст.
- Да - кимнах и се облегнах на него, притискайки дупето си към таза му незабелязано. Мръсник такъв.
- Семейство Флеч са впечатлени от вас. Поздравления. - похвали ни тя и аз поклатих глава с усмивка.
- Благодаря, факта може само да ме радва. - отвърнах и на петия етаж вратите се отвориха отново и те в купом излязоха. Когато асансьора се изпразни от всички други, освен от нас и вратите се затвриха, тръгвайки към осмия етаж, където бяхме ние го изблъсках от себе си и отидох чак в другия край.
- Що за ненормално копеле си ти!?! - повиших глас, гледайки го гневно. На косъм бях от това да го ударя отново. Никой нямаше право да ме излага така!
Върнете се в началото Go down
Patrick Linn

Patrick Linn


Пълно име на героя : Patrick Linn
Брой мнения : 219
Join date : 13.08.2011

Empire state of Hotels - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Empire state of Hotels   Empire state of Hotels - Page 4 Icon_minitimeПет Ное 18, 2011 6:31 am

След малко тя прекрати забавата, като заби токчето си в крака ми и измъкна ръката ми от бельото й. Изохках тихо и я проклех наум и в същия миг една от жените пред нас се обърна. Лесли вече беше преместила ръката ми на корема й и разговора мина по-приятно от колкото ако жената се беше обърнала малко по-рано. На следващия етаж вратите се отвориха и всички слязоха.Лесли ме избута от себе си и се закова в края на асансьора.
-Въобще не се чуваш-казах с усмивка и се облегнах на противоположната стена.-Ти само прекратяваш забавата. Не съм аз виновен.
Тя продължи да ми се инати насреща и точно до нашия етаж ръката ми удари бутона за спиране и асансьора се закова на място. Бързо отидох до нея и поставих ръцете си на стената до тялото й.
-Знаеш ли, колкото й да си ядосана, аз съм човек, който държи на мъжката си дума, и определено имам обещание да спазвам. - Притиснах тялото си в нейното й разбих устните ни, а ръцете ми се върнаха на бедрата й. Едното то тях скоро се озова на кръста ми и ръцете ми отново се върнаха под роклята й, стискайки стегнатото й дупе.-Като си ми ядосана, изкарай си го по по-приятен начин
Върнете се в началото Go down
Leslie Carson

Leslie Carson


Пълно име на героя : Лесли Карсън
Брой мнения : 224
Join date : 13.08.2011

Empire state of Hotels - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Empire state of Hotels   Empire state of Hotels - Page 4 Icon_minitimeПет Ное 18, 2011 6:44 am

Той се подсмихна и обяви, че аз съм била виновната.
- Моля? Аз ли не се чувам? Ти си психара тук! отвърнах гневно. Скоро предстоеше вратата да се отвори, но той натисна стоп бутона и каза, че има да си изпълнява обещанието. Намусих се и свих устни, гледайки го с присвити очи в неговите. Устните му се разбиха в моите и отнесох една продължителна целувка, а ръцете му отново запълзяха по тялото ми.
- Честно? В момента най- приятния начин да си изкарам гнева върху теб е да ти разбия физиономията. Може ли? - промърморих саркастично и извъртях очи.
Върнете се в началото Go down
Patrick Linn

Patrick Linn


Пълно име на героя : Patrick Linn
Брой мнения : 219
Join date : 13.08.2011

Empire state of Hotels - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Empire state of Hotels   Empire state of Hotels - Page 4 Icon_minitimeПет Ное 18, 2011 6:56 am

-Хмм.. не, не може. Дори няма да получиш възможност да го направиш отново. Веднъж ти стига.-заявих най-спокойно и хванах брадичката й, притискайки главата й към стената.-Виж, други неща далеч не стигат само по веднъж.-плъзнах език по шията й и ръката ми се качи на кръста й, притискайки я към ханша си.-Или пък три пъти..-подсмихнах се и плъзнах език още надолу, по деколтето й.-Колко подходяща рокля само..- Едната ми ръка хвана нейните зад гърба й, а другата се плъзна по роклята й, освобождавайки повече плът от гърдите й.-На масата изглеждаше доста по-нетърпелива да ме натикаш тук.. а сега пак се правиш на важна..
Върнете се в началото Go down
Leslie Carson

Leslie Carson


Пълно име на героя : Лесли Карсън
Брой мнения : 224
Join date : 13.08.2011

Empire state of Hotels - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Empire state of Hotels   Empire state of Hotels - Page 4 Icon_minitimeПет Ное 18, 2011 7:05 am

- Гледай си работата пък - отбелязах сърдито. Той ме притисна към стената още повече и приклещи дори ръцете ми зад гърба ми, а езика му се заразхожда по кожата ми. Спомена, че се правя на важна, а на масата исках повече неща.
- Така е, като ядосваш жена си. - изтъкнах и освободих едната си ръка от неговата хватка и я заплетох в косата му и прехапах устна.
- Значи съм нежна като цвете, а? Твоя извор на спокойствие? - попитах и се засмях леко, вече позабравяйки случката от преди малко и ръката ми се плъзна по ризата му, откопчавайки всяко копче по пътя си. След като привърших я плъзнах по корема и гърдите му, забивайки леко нокти.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Empire state of Hotels - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Empire state of Hotels   Empire state of Hotels - Page 4 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Empire state of Hotels
Върнете се в началото 
Страница 4 от 12Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 10, 11, 12  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Underneath the mask :: Крайбрежието :: Басейни и Хотели-
Идете на: