Underneath the mask
Има сериен убиец в Беривил. Никой не знае как изглежда, но всеки знае неговото име - Закъри К. Хора изчезват, следователите намират поредния труп. Но той не е сам - има последователи. Журналистите се опитват да намерят следи, а никой не знае кой е следващия.
--------------------------------------------------------------------------------
Регистрирай се, направи си герой и стани част от мистериозния град Беривил.
~ Админите
Underneath the mask
Има сериен убиец в Беривил. Никой не знае как изглежда, но всеки знае неговото име - Закъри К. Хора изчезват, следователите намират поредния труп. Но той не е сам - има последователи. Журналистите се опитват да намерят следи, а никой не знае кой е следващия.
--------------------------------------------------------------------------------
Регистрирай се, направи си герой и стани част от мистериозния град Беривил.
~ Админите
Underneath the mask
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Всеки град си има тайна..някои имат кмет-педофил, други тайни секти, ние си имаме убиец. Сериен убиец.
 
ИндексИндекс  PortalPortal  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Empire state of Hotels
Плажната ивица Icon_minitimeПон Окт 01, 2012 12:35 am by Patrick Linn

» Размяна на банери
Плажната ивица Icon_minitimeСря Юли 25, 2012 3:43 am by Сам

» Да броим до 1000
Плажната ивица Icon_minitimeЧет Дек 08, 2011 5:40 am by Leslie Carson

» Това или онова?
Плажната ивица Icon_minitimeЧет Дек 08, 2011 5:40 am by Leslie Carson

» Отговори на въпроса с въпрос
Плажната ивица Icon_minitimeЧет Дек 08, 2011 5:38 am by Leslie Carson

» Верижка
Плажната ивица Icon_minitimeЧет Дек 08, 2011 5:38 am by Leslie Carson

» Преди да влезеш си намисли съществително
Плажната ивица Icon_minitimeЧет Дек 08, 2011 5:37 am by Leslie Carson

» Ако ти дам?
Плажната ивица Icon_minitimeЧет Дек 08, 2011 5:36 am by Leslie Carson

» Познай зодията на следващия!
Плажната ивица Icon_minitimeЧет Дек 08, 2011 5:35 am by Leslie Carson

Top posters
Сам
Плажната ивица Vote_lcapПлажната ивица Voting_barПлажната ивица Vote_rcap 
Изабел
Плажната ивица Vote_lcapПлажната ивица Voting_barПлажната ивица Vote_rcap 
Leslie Carson
Плажната ивица Vote_lcapПлажната ивица Voting_barПлажната ивица Vote_rcap 
Patrick Linn
Плажната ивица Vote_lcapПлажната ивица Voting_barПлажната ивица Vote_rcap 
Monna
Плажната ивица Vote_lcapПлажната ивица Voting_barПлажната ивица Vote_rcap 
Ирма Долкинс
Плажната ивица Vote_lcapПлажната ивица Voting_barПлажната ивица Vote_rcap 
Ребека Ричардсън
Плажната ивица Vote_lcapПлажната ивица Voting_barПлажната ивица Vote_rcap 
Джена Браун
Плажната ивица Vote_lcapПлажната ивица Voting_barПлажната ивица Vote_rcap 
Samanta Scott
Плажната ивица Vote_lcapПлажната ивица Voting_barПлажната ивица Vote_rcap 
Джъстин Робъртс
Плажната ивица Vote_lcapПлажната ивица Voting_barПлажната ивица Vote_rcap 
Our E-mail
Имейлът на форума ни: underneath_forum@abv.bg
Админстратори
ИзабелПлажната ивица Tayloricon МонаПлажната ивица 2819135f

 

 Плажната ивица

Go down 
+5
Катерина Петрова
Ребека Ричардсън
Джеймс Краун
Джена Браун
Изабел
9 posters
Иди на страница : 1, 2, 3, 4  Next
АвторСъобщение
Изабел
Admin
Изабел


Пълно име на героя : Изабел Салваторе
Брой мнения : 249
Join date : 26.10.2010
Местожителство : Berryville

Плажната ивица Empty
ПисанеЗаглавие: Плажната ивица   Плажната ивица Icon_minitimeСъб Ное 06, 2010 8:40 pm

Плажната ивица Beach-sky
Върнете се в началото Go down
http://www.crazytaless.clicboard.com
Джена Браун
Последовател
Джена Браун


Брой мнения : 136
Join date : 27.10.2010

Плажната ивица Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажната ивица   Плажната ивица Icon_minitimeНед Ное 07, 2010 7:28 pm

През целият път двете с Ребека бяхме хванали Джеймс под ръка и му говорехме какво ли не за да го разведрим.
Най - после пристигнахме на плажа. Вече беше към един вечерта и само няколко лампи осветяха навсякъде, но независимо от всичко бяха достатъчно за да създадат перфектна и някак си успокояваща обстановка..
Пригладих роклята си и без да му мисля много седнах на пясъка, а Джеймс седна до мен.
- Чакайте и мен! - засмя се Бека и се настани от другата ми страна.
Бризът беше доста силен и ни удряше право в лицата и развяваше косата ми свободно.
- Какво ще правим сега? - попитах усмихнато.
Върнете се в началото Go down
http://worldofmagicrpg.bulgarianforum.net/forum
Джеймс Краун
Последовател
Джеймс Краун


Брой мнения : 55
Join date : 31.10.2010

Плажната ивица Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажната ивица   Плажната ивица Icon_minitimeНед Ное 07, 2010 7:33 pm

Малко се бях ядосал и прекалих,но онзи тип беше доста нахален...или пък може би беше прави,защитаваше племенницата си...май вече съжалявам за това което стана.Момичетата ме държаха под ръка по пътя и си говореха.Стигнахме на плажа.Беше късно вечерта и нямаше никой.Само няколко лампи светеха,но те бяха напълно достатъчни.Седнахме близо до водата и аз се загледах в морето.Беше толкова успокояващо.Вълните монотонно се разбиваха на прибоя и създаваше една успокояваща обстановка...
-Ребека,може ли да се извиниш на чичо си от мое име, понеже се бях ядосал и сега ми тъпа заради това което направих без причина!-казах тихо аз и се усмихнах леко..
- Какво ще правим сега?-попита Джен и се усмихна.На мен ми се плуваше и казах:
-Ами...искате ли да поплуваме?
Върнете се в началото Go down
Ребека Ричардсън
Обикновен човек
Ребека Ричардсън


Пълно име на героя : Ребека Ричардсън
Брой мнения : 181
Join date : 30.10.2010
Age : 27

Плажната ивица Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажната ивица   Плажната ивица Icon_minitimeНед Ное 07, 2010 8:20 pm

Джейм, прдложи доста странна идея, всъщнос... Водата сега бе топла-това можех да кажа и без да влизам. Но вълнението беше твърде силно.
-Предпочитам да изчакаме още малко... След около половин час слънцето ще започне да изгрява. Тогава няма да има такава опастост да се удавим!
-Ама ти си била много разумна...-каза Джен.- Но ако някой от нас омее да плува...
-О, но разбира се. Ако някой тръгне да се дави- аз ще го спася!-каза Джеймс и се ухили.
-Добре тогава! Влизаме!
Върнете се в началото Go down
Джена Браун
Последовател
Джена Браун


Брой мнения : 136
Join date : 27.10.2010

Плажната ивица Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажната ивица   Плажната ивица Icon_minitimeНед Ное 07, 2010 8:27 pm

Определено на Ребека не й се влизаше особенно щом успя да сътвори нещо като това:
"След около половин час слънцето ще започне да изгрява" при полужение, че беше един часа вечерта..
- Бека ако не ти се влиза недей! - усмихнах й се и набързо изхлузих черната си къса рокля и останах смао по бельо. Наведох се и разкопчах кашчките на обувките си. Хванах ги с ръце и тръгнах към водата.
- Не, искам! - засмя се и тръгна към нас с Джеймс, а аз захвърлих токчетата на пясъка.
За момент кожата ми настръхна, но в следващият вече бях във водата и се плициках. Тя беше топла и приятна и имах чувството че мога да стоя в нея с часове.
- Идвам! - изсмя се Джеймс и се хвърли, разпръсквайки хиляди капчици вода.
- Ей! - изписка Ребека, която все още беше на брега и се опитваше да влезе.
Засмях се и започнахме да я пръскаме..
Върнете се в началото Go down
http://worldofmagicrpg.bulgarianforum.net/forum
Джеймс Краун
Последовател
Джеймс Краун


Брой мнения : 55
Join date : 31.10.2010

Плажната ивица Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажната ивица   Плажната ивица Icon_minitimeНед Ное 07, 2010 8:33 pm

-Предпочитам да изчакаме още малко... След около половин час слънцето ще започне да изгрява. Тогава няма да има такава опастост да се удавим!-слънцето...в един часа през нощта,тя или беше силно дезориентирана във времето или наистина не и' се влизаше много.Аз махнах ризата и потника си,както и дънките...останах само по боксерки.Събух маратонките и скръстих ръце...
-Е...ще влезеш ли с нас или...?-погледнах Бека...Тя се опасяваше,че може да се удави,а аз я успокоих:
-Ако някой не може да плува и започне да се дави,аз ще го спася,така че спокойно!Тръгнах към водата и скочих,като разплисках много вода на около...
Върнете се в началото Go down
Ребека Ричардсън
Обикновен човек
Ребека Ричардсън


Пълно име на героя : Ребека Ричардсън
Брой мнения : 181
Join date : 30.10.2010
Age : 27

Плажната ивица Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажната ивица   Плажната ивица Icon_minitimeНед Ное 07, 2010 8:43 pm

Ама защо всички ме питаха дали ще вляза? Разбира се! Та какво? Да не би да се бърках във времето... Сигурно... Докато се замислих, видях че те са във водата.
-Ей, идвам.-изписках и хукнах след тях, махайки ненужната част от облеклото и дрънкулките.
ЦОП!!! Пльоснах се във водата. Започнахме да се пръскаме. Морето беше топло, както и очаквах... Миришеше хубаво. Всъщност бях добър плувец, дори превъзходен. И въпреки това само аз се бях съобразил с вълнението на проклетата вода.... А защо ми пукаше изобщо.Нали се бяхме съпрали, за да ни е забавно?!?
Беше плитко зотова се засилих и скочих върху Джеймс и той седна на дъното. Но си отмъсти- започна здравата да ме пръска. Джена се засмя гръмко. Тогава с Джеймс пренасочихме силите си да я пръскаме, а тя започна да пищи и да се опита да отвърне.
И тогава се сетих... Тя беше момиче... Хммм тогава съм на нейна стръна! И се обърнах, като започнах да пръскам Джеймс....
Върнете се в началото Go down
Джена Браун
Последовател
Джена Браун


Брой мнения : 136
Join date : 27.10.2010

Плажната ивица Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажната ивица   Плажната ивица Icon_minitimeНед Ное 07, 2010 8:47 pm

Най - после Бека влезе и минута след това с Джеймс ме пръскаха с цяла сила, а аз започнах да пищя.
- Сега ще видите вие! - засмях се и се хвърлих върху Джеймс, но той беше доста по силен от мен и за миг ме потопи във водата. Явно приятелката ми се усети, че трябва да ми помогне и започна да го пръска и да го бута.
Забавлявахме се прекрасно, а вълните бяха доста силни и големи и постоянно ни заливаха заради което беше още по - забавно.
Върнете се в началото Go down
http://worldofmagicrpg.bulgarianforum.net/forum
Джеймс Краун
Последовател
Джеймс Краун


Брой мнения : 55
Join date : 31.10.2010

Плажната ивица Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажната ивица   Плажната ивица Icon_minitimeНед Ное 07, 2010 11:18 pm

Аз се засмях и продължих да пръскам двете момичета.Беше много забавно.След малко Джен ми се хвърли на врата за втори път.Този път я хванах и я задържах в себе си.Тя преглътна леко и ме погледна в стил "Не ме пускай",аз се усмихнах мило и изведнъж я пуснах.Тя полетя надолу и се цопна във водата.Аз започнах да се смея,но се спънах и паднах.Седнах на дъното и се засмях.
-Аз излизам малко на брега!-казах аз и се запътих към пясъка.Седнах на меките песъчинки,а след това преминах в отпуснато назад положение,като се подпрях на лакти и изпънах крака.Погледнах напред към момичетата...
Върнете се в началото Go down
Ребека Ричардсън
Обикновен човек
Ребека Ричардсън


Пълно име на героя : Ребека Ричардсън
Брой мнения : 181
Join date : 30.10.2010
Age : 27

Плажната ивица Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажната ивица   Плажната ивица Icon_minitimeПон Ное 08, 2010 5:06 am

Останахме сами с Джена. Но това не ни пречеше да се забавляваме. Продължихме да се пръскаме, на леката светлина на лампите. От към близкото заеведение се чуваше лека музика, заглушавана от плисакът на вълните.
Започнах да обикалям около Джена, пръскайки я.
Изведнъж усетих нещо на крака си... Започнах да пищя... Джен също завика:
-Махни се!-ритайки.
Джеймс беше забелязар това и се втурна към нас. По едно време някой се показа изпод водата и изека "Бууу". Изпищахме... Но беше Джеймс...
-Ах, ти!-започнах да му нанасям удар след удар.-Ти подъл шегобиец такъв!-подължавах да го налагам.
-Ей, ей, аз ле се стреснах от едно водорасло?-попите и ме потопи под водата.
Върнете се в началото Go down
Джена Браун
Последовател
Джена Браун


Брой мнения : 136
Join date : 27.10.2010

Плажната ивица Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажната ивица   Плажната ивица Icon_minitimeСъб Ное 13, 2010 1:47 am

Джеймс излезе за малко и останахме само аз и Ребека. Тя започна да обикаля около мен като малко дете и да ме пръска с всичка сила. Двете викахме и се забавлвахме като за последно. Погледнах към пясъчната ивица и видях Джеймс, беше се излегнал на пясака и вероятно му беше доста приятно, макар че беше рано сутринта и слънцето не беше нагряло пясъка.
Както се бях унесла и разглеждах ту скалите отстрани, ту пясъка на брега изведнъж Бека изпищя. Започна да рита и да пляска във водата, а аз в суматохата дори не разбрах какво става и започнах да пищя с нея.
- Махни се! - каза и продължи да рита.
Започнах да се оглеждам за да извикам Джеймс за помощ, но него никакъв го нямаше. Вече наистина изпаднах в паника, а това повярвайте ми, при мен става доста рядко да се наплаша до такава степен - може би беше защото се случваше на най - добрата ми приятелка..
- Буу! - беше единственото, което се чу когато видяхме как Джеймс изкача от под водата, смеейки се неудържимо.
- Ах, ти! - започна да го удря тя.. - Ти подъл шегобиец такъв! - креще му, а той с най - подигравателен тон каза:
- Ей, ей, аз ли се стреснах от едно водорасло? - потопи я под водата, а аз се засмях с цяло гърло.
- Ама сте едни.. - едва казах през смях.
- Сто проценти, че и ти се изплаши! - засмя се той и тръгна към мен..
- Не е вярно! - заявих, макар че дори в гласът ми се усещаше, че лъжа. Беше прекалено очевидно..
- Щом казваш.. - засмя се той и ме придърпа до себе си, а после ме потопи под водата.
Започнах да го бутам, но беше много по - слен от мен и когато видя, че ми свършва въздуха ме изкара.
- Добре дее! Печелиш.. - бутнах го, но той бързо успя да излезе.

Започна да се зазорява и слънчевите лъчи бавно проникваха през поне за сега гъстото переде, което бяха образували облаците. Вълнението започна да става все по - малко и по - малко, докато накрая водата едва се люшкаше, оцветена от слънцето. Получаваше се красива цветна феерия, която се отразяваше в скалите и ги превръщаше в едно изящно местенце на което човек би искал да остане вечно.
Върнете се в началото Go down
http://worldofmagicrpg.bulgarianforum.net/forum
Ребека Ричардсън
Обикновен човек
Ребека Ричардсън


Пълно име на героя : Ребека Ричардсън
Брой мнения : 181
Join date : 30.10.2010
Age : 27

Плажната ивица Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажната ивица   Плажната ивица Icon_minitimeСъб Ное 13, 2010 2:10 am

Беше божествено красиво. Морският брис развяваше косата ми. Усещах пръските на вълните в лицето си. Слънцето галеше нежно лицето ми. Плувах като малка жабка насам, натам из водата. Гмурках се и изплувах, редом до приятелите си.
Джеймс се беше отпуснал във водата и наблюдаваше с удоволствие как аз и Джена се пръскаме и боричкаме.
Отидох до приятелката си и ѝ подшешнах в ухото да нападнем ленивеца. Тя естествено се съгласи. Двете продължихме лъжливо да се пръскаме, като лека-полека се приближавахме до Джеймс. Изневиделица се нахвърлихме върху него с боен вик, а той в изумление, че нарушаваме покоя му, беше запратен на дъното...
Така се забавлявахме доста дълго време, но слънцето се показа напълно и плъжа се напълни с хора.
-Тук е пренаселено.-каза Джеймс.
Изведнъж, като гръм от ясно небе се сетих.
Днес идваше новата ми съквартирантка. Бяхме обявили, че предлагаме стаята за гости, на млади на някое момиче. Съобщих новената на приятелите си и веднага излязохме от водата. Студения пясък полепна по кръката ми. Започнах за треперя. Набързо се облякохме, а Джеймс беше доволен от гледката на прилепналите ни и прозиращи дрехи.
Върнете се в началото Go down
Джеймс Краун
Последовател
Джеймс Краун


Брой мнения : 55
Join date : 31.10.2010

Плажната ивица Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажната ивица   Плажната ивица Icon_minitimeНед Ное 14, 2010 6:44 pm

Беше много забавно. Стряскането и боричкането във водата.След малко слънцето изгря и ние май трябваше да тръгваме.Затова се облякохме и аз огледах двете момичета.Дрехите им се бяха малко понамокрени и прилепваха по телата им...Мммм...
-Е...сега къде ще ходим?-попитах аз и погледнах двете момичета в очакване на отговор.
П.П сори за краткия пост
Върнете се в началото Go down
Джена Браун
Последовател
Джена Браун


Брой мнения : 136
Join date : 27.10.2010

Плажната ивица Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажната ивица   Плажната ивица Icon_minitimeНед Ное 14, 2010 7:12 pm

С Ребека започнахме да се обличаме, но дрехите полепваха по тялото ми и прозираха леко.
- Е...сега къде ще ходим? - попита Джеймс докато обличаше тениската си.
- Ами.. аз не знам.. Бека? - погледнах я въпросително..
Очевидно беше, че и тя не знаеше, защото се чудеше и не казаваше и дума.
- Какво ще кажете да гледаме някой филм или да се разходим из парка? - поптах поглеждайки ги преценяваща отговорът им и с всяка минута все повече осъзнавах, че предложението ми беше доста глупаво..
Върнете се в началото Go down
http://worldofmagicrpg.bulgarianforum.net/forum
Ребека Ричардсън
Обикновен човек
Ребека Ричардсън


Пълно име на героя : Ребека Ричардсън
Брой мнения : 181
Join date : 30.10.2010
Age : 27

Плажната ивица Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажната ивица   Плажната ивица Icon_minitimeНед Ное 14, 2010 7:39 pm

-Хмм... всъщност трябваше да се прибера, за да се запозная с новата си съквартирантка, но пък кой ще ти се нанася толкова рано?!?-казах като погледнах часовника на телефона си-наистина беше рано.-Никак няма да ни навреди по едно кафе, нали?-отбелязах, докато подскачайки на един крак изтупвах другия от пясъка и се опитвах да го натикам в обувката.-Но не на плажа! Искам някъде в центъра.-добавих
Когато се облякохме и обухме вдигнах поглед. Джеймс ме гледаше доста странно. Веднага разбрах защо. Джна имаше същия проблем.
-Изчакай тук, мили приятельо.-казах му и задърпах Джена към тоалетната на близкото кафене.
Безшумно влязохме. Тя ме гледаше въпросително. В отговор на въпроса ѝ а изтиках пред огледалото. Тя се опули. И двете приличахме на рошави гарги, меко казано. Измихме косите си и ги оформихме поне малко. После настана ровене из чантите и размяна на спирали и червила...
-Така е по-добре!-въздъхна Джена като видя крайният резултат.
-Да, сега можем да се покажем пред хората.-изсмях се аз и двете се запътихме към Джеймс.
Върнете се в началото Go down
Джеймс Краун
Последовател
Джеймс Краун


Брой мнения : 55
Join date : 31.10.2010

Плажната ивица Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажната ивица   Плажната ивица Icon_minitimeНед Ное 14, 2010 7:48 pm

- Ами.. аз не знам.. Бека?...-каза Джен,но после се сети нещо и добави едно предложение:
Какво ще кажете да гледаме някой филм или да се разходим из парка?-азмлеко се засмях и кимна.Идеята не беше лоша.След малко видях как Бека сача на един крак и се тръска напред назад.Беше много смешна...
-Никак няма да ни навреди по едно кафе, нали?-отбеляза Ребека и аз се съгласих.Огледах двете момичета.
Вида им беше също доста странен...Отначало ме погледнаха въпросително,но после осъзнаха защо е този поглед,който предвещавашеистеричен смях...
-Изчакай тук, мили приятельо-казах двете момичета и аз седнах на пясъка,като се загледах в прекрасния изгрев.Беше доста хладно,но аз бях свикнал...бях само по тениска,но ми беше добре,макар и леко мокър.След малко момичетата се върнаха и изглеждаха малко по-добре.
Върнете се в началото Go down
Джена Браун
Последовател
Джена Браун


Брой мнения : 136
Join date : 27.10.2010

Плажната ивица Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажната ивица   Плажната ивица Icon_minitimeНед Ное 14, 2010 8:00 pm

След малко двете с Ребека се върнахме при Джеймс и се бяхме привели до прилично състояние.
- Е къде ще отидем последно? - попитах.. - В някое кафене, на кино или в парка? - засмях се и през това време обувах обувките си.
Тръгнахме по плажа, а токчетата ми потъваха в него и вървях доста по - бавно от нормалното.
- Ами където кажете.. - каза Ребека и й двете се обърнахме към Джеймс..
Върнете се в началото Go down
http://worldofmagicrpg.bulgarianforum.net/forum
Ребека Ричардсън
Обикновен човек
Ребека Ричардсън


Пълно име на героя : Ребека Ричардсън
Брой мнения : 181
Join date : 30.10.2010
Age : 27

Плажната ивица Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажната ивица   Плажната ивица Icon_minitimeНед Ное 14, 2010 9:50 pm

-Ами, хайде към кафенето.-каза Джеймс. Прокара пръсти през мократа си коса и закрачи към улицата подритвайки едно камъче.
Аз и Джена вървяхме по-бавно, заради проклетите токчета, които исках да не бях обувала... Загледах се в нея. Дългата и коса се ветрееше, а слънцето караше очите ѝ да изглеждат разноцветни. Имаше хубави крака, бях го забелязала и по рано. Не че моите не бяха хубави, но... Все пак не знаех... Не ги бях гледала от гледната точка на някой друг.
Изведнъж забързах крачката с всевъзможни усилия...
-Да побързаме. Джеймс е много напред!
Върнете се в началото Go down
Катерина Петрова
Последовател
Катерина Петрова


Пълно име на героя : Катерина Петрова
Брой мнения : 60
Join date : 09.11.2010
Age : 34

Плажната ивица Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажната ивица   Плажната ивица Icon_minitimeПет Ное 19, 2010 11:29 pm

Преди да се прибера реших да отида до плажа.Все още не го бях посетила.Докато вървях на там си спомнях миналото и какво правехме с щурата ми приятелка.Вече ми липсваше ужасно.Не знам дали някога изобщо пак ще се срещнем.Малко вероятно...все пак едва ли ще се върна отново в онзи град.
Потънала в мисли неусетно пристигн
ах.
Върнете се в началото Go down
http://thevampirediariesrpg.bulgarianforum.net/forum.htm
Даниел Андерсън
Обикновен човек
Даниел Андерсън


Пълно име на героя : Даниел Андерсън
Брой мнения : 68
Join date : 17.11.2010

Плажната ивица Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажната ивица   Плажната ивица Icon_minitimeПет Ное 19, 2010 11:33 pm

Даниел отново излезе от хотела в който беше отседнал и тръгна да изследва града.Вървеше с големи крачки и много-много не гледаше къде стъпва, защото блееше ту на ляво, ту на дясно.Изведнъж без да иска се блъсна в нещо.Погледна натам и изненадано откри, че е момиче.Хубаво момиче, може би на неговата възраст или по-малка.
–Извинявай!-Каза и присви устни.Докосна я по рамото като изкриви глава и я погледна в очите, за да се увери, че е добре.
Върнете се в началото Go down
Катерина Петрова
Последовател
Катерина Петрова


Пълно име на героя : Катерина Петрова
Брой мнения : 60
Join date : 09.11.2010
Age : 34

Плажната ивица Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажната ивица   Плажната ивица Icon_minitimeПет Ное 19, 2010 11:38 pm

Усетих,че някой се блъска в мен,последва и извинение.
-Добре съм.
Усмихнах му се.Явно и той беше нов в града.
-Аз съм Катерина.
Представих му се и подадох ръката
си.
Върнете се в началото Go down
http://thevampirediariesrpg.bulgarianforum.net/forum.htm
Даниел Андерсън
Обикновен човек
Даниел Андерсън


Пълно име на героя : Даниел Андерсън
Брой мнения : 68
Join date : 17.11.2010

Плажната ивица Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажната ивица   Плажната ивица Icon_minitimeПет Ное 19, 2010 11:47 pm

Даниел се усмихна.Очакваше да му вика, но за щастие не се случи това.
-Аз съм Катерина.-Представи се момичето и подаде ръка.Той я хвана и се здрависаха.
-Даниел.-Каза името си.Огледа се.
-Е..да очаквам ли приятеля ти да дойде и да ме набие?-Засмя се.
Върнете се в началото Go down
Катерина Петрова
Последовател
Катерина Петрова


Пълно име на героя : Катерина Петрова
Брой мнения : 60
Join date : 09.11.2010
Age : 34

Плажната ивица Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажната ивица   Плажната ивица Icon_minitimeПет Ное 19, 2010 11:57 pm

И аз се засмях.
-Нее спокойно.Никой няма да те бие защото нямам такъв.
Усмихнах му се.
-И ти ли си нов в гра
да?
Върнете се в началото Go down
http://thevampirediariesrpg.bulgarianforum.net/forum.htm
Даниел Андерсън
Обикновен човек
Даниел Андерсън


Пълно име на героя : Даниел Андерсън
Брой мнения : 68
Join date : 17.11.2010

Плажната ивица Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажната ивица   Плажната ивица Icon_minitimeСъб Ное 20, 2010 1:01 am

Даниел повдигна вежди изненадано.
-Аха.- Каза и се засмя.
-Да нов съм..дойдох вчера.Защо?И ти ли си нова?От кога си тук?
Върнете се в началото Go down
Катерина Петрова
Последовател
Катерина Петрова


Пълно име на героя : Катерина Петрова
Брой мнения : 60
Join date : 09.11.2010
Age : 34

Плажната ивица Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажната ивица   Плажната ивица Icon_minitimeСъб Ное 20, 2010 1:03 am

Задаваше доста въпроси на веднъж.
-Да.И аз дойдох вчера,но май започвам да съжалявам.
Поклатих глава.
-Разбрах какъв има в града
...
Върнете се в началото Go down
http://thevampirediariesrpg.bulgarianforum.net/forum.htm
Sponsored content





Плажната ивица Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажната ивица   Плажната ивица Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Плажната ивица
Върнете се в началото 
Страница 1 от 4Иди на страница : 1, 2, 3, 4  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Underneath the mask :: Крайбрежието :: Плажът-
Идете на: