Underneath the mask
Има сериен убиец в Беривил. Никой не знае как изглежда, но всеки знае неговото име - Закъри К. Хора изчезват, следователите намират поредния труп. Но той не е сам - има последователи. Журналистите се опитват да намерят следи, а никой не знае кой е следващия.
--------------------------------------------------------------------------------
Регистрирай се, направи си герой и стани част от мистериозния град Беривил.
~ Админите
Underneath the mask
Има сериен убиец в Беривил. Никой не знае как изглежда, но всеки знае неговото име - Закъри К. Хора изчезват, следователите намират поредния труп. Но той не е сам - има последователи. Журналистите се опитват да намерят следи, а никой не знае кой е следващия.
--------------------------------------------------------------------------------
Регистрирай се, направи си герой и стани част от мистериозния град Беривил.
~ Админите
Underneath the mask
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Всеки град си има тайна..някои имат кмет-педофил, други тайни секти, ние си имаме убиец. Сериен убиец.
 
ИндексИндекс  PortalPortal  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Empire state of Hotels
Персонажи на следователи Icon_minitimeПон Окт 01, 2012 12:35 am by Patrick Linn

» Размяна на банери
Персонажи на следователи Icon_minitimeСря Юли 25, 2012 3:43 am by Сам

» Да броим до 1000
Персонажи на следователи Icon_minitimeЧет Дек 08, 2011 5:40 am by Leslie Carson

» Това или онова?
Персонажи на следователи Icon_minitimeЧет Дек 08, 2011 5:40 am by Leslie Carson

» Отговори на въпроса с въпрос
Персонажи на следователи Icon_minitimeЧет Дек 08, 2011 5:38 am by Leslie Carson

» Верижка
Персонажи на следователи Icon_minitimeЧет Дек 08, 2011 5:38 am by Leslie Carson

» Преди да влезеш си намисли съществително
Персонажи на следователи Icon_minitimeЧет Дек 08, 2011 5:37 am by Leslie Carson

» Ако ти дам?
Персонажи на следователи Icon_minitimeЧет Дек 08, 2011 5:36 am by Leslie Carson

» Познай зодията на следващия!
Персонажи на следователи Icon_minitimeЧет Дек 08, 2011 5:35 am by Leslie Carson

Top posters
Сам
Персонажи на следователи Vote_lcapПерсонажи на следователи Voting_barПерсонажи на следователи Vote_rcap 
Изабел
Персонажи на следователи Vote_lcapПерсонажи на следователи Voting_barПерсонажи на следователи Vote_rcap 
Leslie Carson
Персонажи на следователи Vote_lcapПерсонажи на следователи Voting_barПерсонажи на следователи Vote_rcap 
Patrick Linn
Персонажи на следователи Vote_lcapПерсонажи на следователи Voting_barПерсонажи на следователи Vote_rcap 
Monna
Персонажи на следователи Vote_lcapПерсонажи на следователи Voting_barПерсонажи на следователи Vote_rcap 
Ирма Долкинс
Персонажи на следователи Vote_lcapПерсонажи на следователи Voting_barПерсонажи на следователи Vote_rcap 
Ребека Ричардсън
Персонажи на следователи Vote_lcapПерсонажи на следователи Voting_barПерсонажи на следователи Vote_rcap 
Джена Браун
Персонажи на следователи Vote_lcapПерсонажи на следователи Voting_barПерсонажи на следователи Vote_rcap 
Samanta Scott
Персонажи на следователи Vote_lcapПерсонажи на следователи Voting_barПерсонажи на следователи Vote_rcap 
Джъстин Робъртс
Персонажи на следователи Vote_lcapПерсонажи на следователи Voting_barПерсонажи на следователи Vote_rcap 
Our E-mail
Имейлът на форума ни: underneath_forum@abv.bg
Админстратори
ИзабелПерсонажи на следователи Tayloricon МонаПерсонажи на следователи 2819135f

 

 Персонажи на следователи

Go down 
+6
Jason Moris
Лия Волтури
Моника Лорънс
Monna
Ашли Андерсън
Изабел
10 posters
АвторСъобщение
Изабел
Admin
Изабел


Пълно име на героя : Изабел Салваторе
Брой мнения : 249
Join date : 26.10.2010
Местожителство : Berryville

Персонажи на следователи Empty
ПисанеЗаглавие: Персонажи на следователи   Персонажи на следователи Icon_minitimeВто Окт 26, 2010 5:34 am

Тук се правят героите на разследващите случая.

Попълнете тази бланка, за да си направите герой:

Външен вид (описание или снимка):
Име:
Години:
Характер (поне три реда):
История (поне шест реда):
Допълнително (не е задължително)
Върнете се в началото Go down
http://www.crazytaless.clicboard.com
Ашли Андерсън
Следовател
Ашли Андерсън


Брой мнения : 73
Join date : 27.10.2010

Персонажи на следователи Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Персонажи на следователи   Персонажи на следователи Icon_minitimeСря Окт 27, 2010 10:52 pm

Име: Ашли Андерсън
Години: 20
Характер: Ашли е добра и мила, но често се ядосва. Изключителна внимателна е, като се вземе в предвид това, с което се занимава. Успява да прецени хората около себе си. Никога не се предава, когато поиска нещо го получава, независимо на каква цена. Много е упорита и никога не се отказва. Не обича да я командват, както и да зависи от другите.
История: Ашли е родена в Канада, но когато е на 12 със семейството й се местят в този град. Ашли имала сестра, с две години по-малка от нея. Един ден получила бележка от серийния убиец в града, която всъщност била предупреждение, въпреки безобидния текст написан на листа хартия. Бащата на Ашли бил детектив в полицейското управление на града и правел всичко възможно, за да опази животът на сестра й, но всички опити били безуспешни. В крайна сметка сестра й била убита. Оттогава, благодарение на баща, който работи в полицията, Ашли е част от екипа разследващ случая със серийния убиец, решена да отмъсти за смъртта на сестра си.
Допълнително: Умее да стреля с всякакъв вид огнестрелни оръжия, както и да обезврежда някои видове бомби. Обича животните. Има куче, додено й от полицията, порода немска овчарка на име Арес.
Външен вид:
Персонажи на следователи Yvonne_StrahovskiПерсонажи на следователи 3341815736_768e1cd6b4_o


Последната промяна е направена от Ашли Андерсън на Чет Окт 28, 2010 11:14 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Monna
Мис Беривил
Monna


Пълно име на героя : Мона Джеймс Риърдън
Брой мнения : 215
Join date : 26.10.2010
Age : 29
Местожителство : Berryvile

Персонажи на следователи Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Персонажи на следователи   Персонажи на следователи Icon_minitimeСря Окт 27, 2010 11:27 pm

Одобрена! Smile Добре дошла!
Върнете се в началото Go down
http://highlife.userboard.net/forum.htm
Ашли Андерсън
Следовател
Ашли Андерсън


Брой мнения : 73
Join date : 27.10.2010

Персонажи на следователи Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Персонажи на следователи   Персонажи на следователи Icon_minitimeСря Окт 27, 2010 11:28 pm

Мерсиии!
Върнете се в началото Go down
Моника Лорънс
Следовател
Моника Лорънс


Пълно име на героя : Моника Лаброс
Брой мнения : 113
Join date : 28.10.2010
Age : 26

Персонажи на следователи Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Персонажи на следователи   Персонажи на следователи Icon_minitimeЧет Окт 28, 2010 12:38 am

Външен вид (описание или снимка):Персонажи на следователи Adriana_lima080
Име:Моника Лорънс
Години:17
Характер (поне три реда):Характера й е труден за разгадаване.С една дума тя е непредсказуема.Според нея не е клюкарка.Ако пита нещо значи или наистина я интересува,или просто се гаври с някого.Но пък винаги има друг вариант.
Обича забавленията.Трудно можеш да я видиш да си стои в къщи (освен ако не е с някое момче).
Попринцин е дружелюбнс,добра, ноядоса ли се лесно може да те накара дасъжаляваш за това което си казал или напеавил.Нервачка е,лесно се цупи, а цупиш ли се на нея се прави на ангел.Накратко тя е един слижно устроен човек.
История (поне шест реда):Родена е в САЩ в семейството на известен следовател.След като майка 'и е убита баща и е съкрушен.Прави всичко възможно за да разбере кой я е убил но и той е убит скоро след като прави огромно откритие.Но не го казва на никой освен на дъщеря си-Моника.Не е нищо особено, но е нещо което много ще помогне в разследването му.Тя решава, че и тя ще стане следовател и ще разбере истината.Прави много саможертви и полага много труд за да го постигне.На 17 тя вече е готова да постъпи на работа, което и прави.И покрай другите случаи започва да върви по стъпките на убиеца на родителите си.
Върнете се в началото Go down
Monna
Мис Беривил
Monna


Пълно име на героя : Мона Джеймс Риърдън
Брой мнения : 215
Join date : 26.10.2010
Age : 29
Местожителство : Berryvile

Персонажи на следователи Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Персонажи на следователи   Персонажи на следователи Icon_minitimeЧет Окт 28, 2010 12:47 am

Одобрена Smile
Върнете се в началото Go down
http://highlife.userboard.net/forum.htm
Лия Волтури

Лия Волтури


Брой мнения : 2
Join date : 04.11.2010

Персонажи на следователи Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Персонажи на следователи   Персонажи на следователи Icon_minitimeЧет Ное 04, 2010 4:13 am

Име: Лия Елеазар Волтури
Години: 17
Характер: Лия е като огън.
Винаги е готова за бой срещу неприятели. С хората, които не я уважават се държи
лошо и злобно. За истинските си приятели би направила всичко. Умее да
разпознава лицемерите и тези, които са ти приятели само за изгода. Понякога обича да се заяжда с хората без причина. Хобито и е да рисува. Също така и да слуша музика, както и да се забавлява с приятели.

История:
Лия е родена в заможно семейство на италианци, които повече биха наели следователи, отколкото те самите да са. Лия от малка е насочвана към семейния бизнес, който след време и омръзва и тя започва да се влече към детективската работа. Това сякаш още от бебе я привличаше. Не ставаше за нищо друга, може би.
Баща и, италиански бизнесмен едва се примирява с това. Майка и, или по-точно мащехата и, която я е отгледала винаги беше подкрепяла Лия както и сега.
Тя има трима братя. Сет, който е с пет години по-голям от нея, Джеръми, който е с три години също по-голям и Кевин най-малкия, който е с 1 година по-малак от нея.
Най-големия и брат наследява бизнеса на баща им и тя се освобождава от всички тези задължения на наследник.
След това започва да следва. И скоро вече започва практическата и работа....

Външен вид: Лия е доста висока и стройна. Когато става на дванайсет е висока 1.67 и е доста по-висока от връстниците си. Върви наперено и обича да се усмихва. Има дълга, руса, къдрава коса, която обича да оставя пусната. Очите на Лия са много рядко срещани - синьо-зелени. Лицето и е много бяло. Като по-малка се бе опитвала поне да почернее през лятото, но без ефект. Почти няма лунички.


Персонажи на следователи Solo07
Върнете се в началото Go down
Изабел
Admin
Изабел


Пълно име на героя : Изабел Салваторе
Брой мнения : 249
Join date : 26.10.2010
Местожителство : Berryville

Персонажи на следователи Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Персонажи на следователи   Персонажи на следователи Icon_minitimeЧет Ное 04, 2010 12:02 pm

Одобрена си! Добре дошла! (:
Върнете се в началото Go down
http://www.crazytaless.clicboard.com
Jason Moris
Следовател
Jason Moris


Пълно име на героя : Джейсън Харпър Морис
Брой мнения : 7
Join date : 16.11.2010

Персонажи на следователи Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Персонажи на следователи   Персонажи на следователи Icon_minitimeВто Ное 16, 2010 11:05 pm

Персонажи на следователи 149530_171685992846955_100000166677389_630736_5750143_n
Име:
Джейсън Харпър Морис
Години:
26

Характер:
Джейсън не обича да говори...изобщо. Пада си затворена личност с по-скоро физическо присъствие отколкото духовно. Въпреки това когато и да го погледнеш на лицето му грее шиорка усмивка, може би малко арогантна, иронична и дори съркастична, но все пак усмивка. Позитивен човек, оптимистичен, гледа през розови стъкла, но в същото време доста промени в живота му са го накарали да гледа твърде реалистично и му е почти невъзможно да продържа оптимистичния "огън" в душата си.
Обича да се забавлява, държи се малко грубо и арогантно, не допуска никого близо до себе си и никога не показва истинската си страна.
История:
Джейсън е щастливо дете. Големия батко в семейството, има 2 по-малки сестри, които чисто и просто обожава и дава всичко за тях. Родителите му са доста строги към него, понеже като дете върши страшни глупости и простотий, в следствие на които се мести от училище, на училище и след това от гимназия, на гиманзия, но това никак не му пречи да продължава да бъде все същия безгрижен нехранимайко, който кара родителите си да се хаващат за главата. В същото време това го прави същински бог за двете му по-малки сестри.
Целия живот на Джейс просто се струтва когато най-малкия член на семейство Морис е отвлечен. Малката Мелиса(тогава на 10) е отвлечена след училище, когато Джейсън е трябвало да я прибере. Тогавашния 17 годишен хлапак обаче се олисва в баскетболна игра и закъснява с 30 минути за оговорения час. Тези 30 минути се оказват фатални за малката Мелиса.
Следва усилена работа от страна на семейството, полицията и дори ФБР, но Мелиса остава в безизвестност.
10 дни след нейното изчезване намират трупа на детето изхвърлен в реката, с окървавени дрешки и брутално изнасилена. Цялото семейство е съсипано, а всичко това се отразява най-вече на Джейсън, понеже вината пада върху неговите плещи.
Завършва гимназия и започва стаж в местната полиция, като успоредно с това учи. Година преди да завърши го преместват на стаж във ФБР, където работи и в момента към отдел "Криминология" и е шеф на отдела за отвличания.
Живее със сестра си и дава всичко за нея, дори прекалява с държането изкъсо, но го прави за нейно добро.
Родителите му се местят от града година след изчезването на Мелиса и в момента поддържат вързка единствено с по-голямата си дъщеря, но не и с Джейсън.
Допълнително:
- строг вегетарианец
- има няколко татуса върху тялото си: Името на Мелиса, на лявата предмишница, името на другата му сестра върху китката, вълк на дясната плешка, и по дължина на гръбнака му пише "Този който не цени живота, не го заслужава".
- има 2 кучета: Луцифер(сибирско хъски) и Цербер(немска овчарка)
Върнете се в началото Go down
Monna
Мис Беривил
Monna


Пълно име на героя : Мона Джеймс Риърдън
Брой мнения : 215
Join date : 26.10.2010
Age : 29
Местожителство : Berryvile

Персонажи на следователи Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Персонажи на следователи   Персонажи на следователи Icon_minitimeВто Ное 16, 2010 11:21 pm

Одобрен! Smile Smile Smile
Върнете се в началото Go down
http://highlife.userboard.net/forum.htm
Куин Стакхаус

Куин Стакхаус


Брой мнения : 9
Join date : 28.11.2010

Персонажи на следователи Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Персонажи на следователи   Персонажи на следователи Icon_minitimeНед Ное 28, 2010 6:01 am

Име: Куин Стакхаус
Години: 20

Външен вид:

Персонажи на следователи Megan,fox,sexy-47769b65d149add22373c2194a249eaf_h


Характер:
Четери думи: ПРАВЯ КАКВОТО СИ ИСКАМ! Не ме интересува мнението на другите, за това ми е все тая каква съм в очите на останалите. Кучка? Да! Ароганта, груба, егоистична? Аз съм си аз! Предпочитам директно да казвам това, което мисля, без да ми пука, дали ще нараня някого с думите си. Не увъртам и мразя, когато другите го правят. Може да се каже, че съм избухлива по характер. Хората рядко могат да ме видят в добро настроение. Не съм имала сериозна връзка и не мисля и да имам. Някои биха ме нарекли курва, но истината е, че не съм като повечето момичета, които биха си свалили гащичките на всеки срещнат. Аз просто се забавлявам.. по своя си начин. Животът е твърде кратък, за да се правя на добра!

История:
Родена съм в Ню Йорк. Голямата Ябълка, а? Е, можа би това е най-интерестната част в миналото ми. Имам по-голяма сестра, която е пълната ми противоположност както и в характера, така и във външния вид. Знаете ли колко често съм чувала "Защо не вземеш пример от сестра си?" или пък "Защо поне веднъж не бъдеш като сестра си?". Да, тя беше любимката - и все още е -, а аз черната овца в семейството. Всъщност, може би само татко не ни делеше. Той беше единствения, с когото можех да се разбирам, единствения, с когото не се карах на всяка втора дума. За съжаление той умря. Помня случилото се смътно.. Бях на шест или седем. И, да, аз бях там. Видях със собствените си очи как го убиха, но това е част от живота ми, която се опитвам да забравя. Отностно майка ми.. тя е работохоличка. Винаги отстъстваше по работа, затова не я виждах често. Щом навърших осемнадесет и завърших гимназията, се преместих тук, където съм сега - Беривил. Живея в стая под наем и се издържа с професията си на полицай. Яко, а? Хъх, да бе, да.

Допълнително:
Имам черен колан по бойни изкуства, както и разрешително за оръжие. Е, все пак съм лиц на закона.
Върнете се в началото Go down
Изабел
Admin
Изабел


Пълно име на героя : Изабел Салваторе
Брой мнения : 249
Join date : 26.10.2010
Местожителство : Berryville

Персонажи на следователи Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Персонажи на следователи   Персонажи на следователи Icon_minitimeНед Ное 28, 2010 6:15 am

Одобрена си! Страхотен герой!
Върнете се в началото Go down
http://www.crazytaless.clicboard.com
Аналейн Кларк
Следовател
Аналейн Кларк


Пълно име на героя : Аналейн Изабел Кларк
Брой мнения : 3
Join date : 04.01.2011

Персонажи на следователи Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Персонажи на следователи   Персонажи на следователи Icon_minitimeВто Яну 04, 2011 11:39 pm

Име:
Аналейн Изабел Кларк
Години:
20
Външен вид:
Персонажи на следователи Sophia_bush_10L
Характер:
Аналейн е доста е трудen характер.Трите думи, които най-добрев могат да я опишат са отмъстителна,непредсказуема и арогантна. Ана не слуша хора тя прави винаги това, което си е наумила колкото и щуро и опасно да е то. Винаги си отмъщава на тези,който са се опитали да и направят нещо каквото и да е. Аналейн е доста интересна личност.Никога човек не може да разбере в какво настроение е. Кларк винаги може да те изненада с нещо.Доверява се само на най-близките си, а те са наистина малко. За приятелите си може да даде дори живота си. Въпреки, че понякога Аналейн се държи арогантно и егоистично с хората, които не познава това не е защото е така, а просто е като защитна стена. Била е наранявана прекалено много пъти затова и трудно допуска хора до себе си.
История:
Кларк е родена в Лос Анджелис,Калифорния.Там е отраснала и винаги е искала да стане адвокат или филмова звезда, но мечтите и така и не се сбъдват.Баща и е бил следовател, а майка и адвокат.Затова семейството и винаги е искало Аналейн да продължи семейната традиция и тя да защитава хората по какъвто и да е начин.Има брат полу брат, който е по-голям от нея. Аналейн разбира за него едва когато е на 17, че майка и е имала извънбрачно дете и го е оставила. Кларк никога не е виждала брат си, но когато навършва 20 разбира местоположението му - Беривил. Аналейн става следовател и е преместена в Беривил по чиста случайност.
Допълнително:
Владее четири езика и може да борави доста добре с оръжията. Ходила е на уроци по борба и владее черен колан по бойни изкуства. Има татуировка на гърба в формата на кръст.
Върнете се в началото Go down
Monna
Мис Беривил
Monna


Пълно име на героя : Мона Джеймс Риърдън
Брой мнения : 215
Join date : 26.10.2010
Age : 29
Местожителство : Berryvile

Персонажи на следователи Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Персонажи на следователи   Персонажи на следователи Icon_minitimeСря Яну 05, 2011 12:22 am

Одобрена Smile
Върнете се в началото Go down
http://highlife.userboard.net/forum.htm
София Капров

София Капров


Пълно име на героя : София Скиавоне Капров
Брой мнения : 13
Join date : 12.03.2011

Персонажи на следователи Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Персонажи на следователи   Персонажи на следователи Icon_minitimeСъб Мар 12, 2011 6:36 pm

Like a Star @ heaven Външен вид: Персонажи на следователи Imagesq6z5wi9njil6fwon4
Персонажи на следователи Imagesca0u0p471x3ox2rtm

Like a Star @ heaven Име: София Капров

Like a Star @ heaven Години: 18, но по документи - 20

Like a Star @ heaven Характер: София е с буйна кръв. Тя е човека, на което да врътнеш един телефон, когато ти се правят глупости. На пръв поглед прави впечатление на кротка, мила и смирена, но всъщност е точно обратното на тези три прилагателни. Остроумна, шегува се дори когато не е време за шеги и при всеки удобен случай затапва хората. Ако има да казва нещо, никога няма да си мълчи. Много е параноична и има страхотен следователски нюх, анализаторски умения и детайлите не й убягват. За приятелите си душата си на дявола продава. Не се доверява на почти никого. Има силно развито чувство за справедливост и винаги защитава тези, които са прави. Лесно се пали и когато нещата станат груби, не се дава лесно, нищо, че е жена. Започне ли да спори, няма спиране. А имаш ли неблагоразумието да я ядосаш, пали кеца и дим да те няма иначе си ходещ некролог...

Like a Star @ heaven История: София е родена на 14 Ноември в Месина, Сицилия, под името София Скиавоне, в едно средностатистическо семейство на инженери. Още на петнайсет се забърква в мафията по вина на баща си, който в момент на финансов срив, се отчайва и взима голяма сума пари от известен мафиотски бос, които обаче после не успява да върне. София неволно успява да спаси баща си от пратения за него наемен убиец, но когато той се връща отново, тя впряга всичките си сили и умения, придобити на улицата и този път също успява да спаси баща си, но с цената на живота на наемния убиец. Настоявайки и вдигайки скандали пред родителите си, успява да изкопчи от тях истината, че е осиновена и всъщност е дъщеря на изключително заможен човек от Флоренция, на име Михаил Капров, който по необясними причини я бил дал за осиновяване. В продължение на месец, София придумва родителите си да й напишат по едно съгласие, че са съгласни тя да замине в чужбина, в случай че плана й се реализира преди да стане на 18. Тя заминава за Флоренция, намира баща си и той я приема с отворени обятия, но никога не й казва коя е истинската й майка. Обаче се оказва, че бащата и дъщерята са твърде еднакви, за да се разбират добре - и двамата еднакво горделиви, еднакво арогантни, еднакво настоятелни и неотстъпчиви. На София й писва и след навършване на 18 годишна възраст, си фалшифицира документ за самоличност, според който се казва София Капров и е на 22, и тръгва по света да търси майка си. По пътя сменя много професии, за да се изхранва, играе покер, за да припечелва повече пари и се сдобива с огнестрелно оръжие, което е винаги до нея.

Like a Star @ heaven Допълнително: Кара мотор, защото смята, че автомобилите са твърде неудобни. Любителка е на високите скорости и често е глобявана. Обича да слуша музика (рок) много силно и почти не се разделя с mp4-то си. Цялото й имущество се състои от една раница с най-нужните й неща.
Върнете се в началото Go down
Monna
Мис Беривил
Monna


Пълно име на героя : Мона Джеймс Риърдън
Брой мнения : 215
Join date : 26.10.2010
Age : 29
Местожителство : Berryvile

Персонажи на следователи Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Персонажи на следователи   Персонажи на следователи Icon_minitimeНед Мар 13, 2011 2:04 am

Одобрена (:
Върнете се в началото Go down
http://highlife.userboard.net/forum.htm
Leslie Carson

Leslie Carson


Пълно име на героя : Лесли Карсън
Брой мнения : 224
Join date : 13.08.2011

Персонажи на следователи Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Персонажи на следователи   Персонажи на следователи Icon_minitimeСъб Авг 13, 2011 10:31 pm

Външен вид:
Персонажи на следователи New-outtakes-of-Adriana-Lima-adriana-lima-22412750-580-320

Име:
Лесли Карсън

Години:
22

Характер:
Мм характер? Луда, ината, упорита... Може би такъв тип описания са точно за мен. Но пък винаги съм във добро настроение, рядко можеш да ме ядосаш, да не кажа почти никога. Когато се ядосвам става малко опасно... Амбициозна съм..никога не се отказвам от нещо, с което съм се захванала. Винаги довършвам нещата до край. Обичам музиката и съм отворена към нови идеи. Но колкото и либерална да съм в живота, става ли дума за работа съм сто процента съсредоточена и сериозна. За девиз приех думите "никога не казвай не" още щом стъпих в полицейското училище.

История:
Родена съм и израснала в Ню Йорк. Майка ми и баща ми бяха доста богати, така че живеех в Манхатън и до известна степен бях като всички разглезени богаташчета. Обичах среднощните купони, напиванията, секса с непознати, адреналина, спонтанността и рисковете, но когато бях на 18 майка ми умря в автомобилна катастрофа...след това пораснах. Разбрах, че живота не се върти около мен и ако искам нещо трябва да си го постигна с много упоритост и работа, и затова се съсредоточих върху това да си изградя перфектният живот. Никога не съм била сериозна в любовта, а сега не ми остава време. А ако ми остане предпочитам да го прекарам с колеги и приятели в някой готин клуб...Хей, все пак съм само на 22. И все пак разбрах, че факта, че си била капитан на мажоретките в гимназията не ти помага в колежа, нито в живота, затова го взех във свои ръце.
С малко помощ от баща ми съм горд собственик на свой личен голям апартамент и живота си тече нормално, но да видим. Забравих да спомена, че имам по- голям брат. Той е единственият човек, на когото имам пълно и безрезервно доверие, но и често се караме. Да стана полицай бе мое решение...Никой не го очакваше, но открих, че това е с което искам да се занимавам и никой не можа да ме спре.

Допълнително: Имам ротвайлер на име Вертемнус и татуировка
Върнете се в началото Go down
Monna
Мис Беривил
Monna


Пълно име на героя : Мона Джеймс Риърдън
Брой мнения : 215
Join date : 26.10.2010
Age : 29
Местожителство : Berryvile

Персонажи на следователи Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Персонажи на следователи   Персонажи на следователи Icon_minitimeВто Авг 16, 2011 10:04 pm

одобрена, съжалявам за закъснението
Върнете се в началото Go down
http://highlife.userboard.net/forum.htm
Sponsored content





Персонажи на следователи Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Персонажи на следователи   Персонажи на следователи Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Персонажи на следователи
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Персонажи на последователи
» Персонажи на хора
» Персонажи на журналисти

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Underneath the mask :: Започни от тук :: Персонажи-
Идете на: