Underneath the mask
Има сериен убиец в Беривил. Никой не знае как изглежда, но всеки знае неговото име - Закъри К. Хора изчезват, следователите намират поредния труп. Но той не е сам - има последователи. Журналистите се опитват да намерят следи, а никой не знае кой е следващия.
--------------------------------------------------------------------------------
Регистрирай се, направи си герой и стани част от мистериозния град Беривил.
~ Админите
Underneath the mask
Има сериен убиец в Беривил. Никой не знае как изглежда, но всеки знае неговото име - Закъри К. Хора изчезват, следователите намират поредния труп. Но той не е сам - има последователи. Журналистите се опитват да намерят следи, а никой не знае кой е следващия.
--------------------------------------------------------------------------------
Регистрирай се, направи си герой и стани част от мистериозния град Беривил.
~ Админите
Underneath the mask
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Всеки град си има тайна..някои имат кмет-педофил, други тайни секти, ние си имаме убиец. Сериен убиец.
 
ИндексИндекс  PortalPortal  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Empire state of Hotels
ЖП гарата                   Icon_minitimeПон Окт 01, 2012 12:35 am by Patrick Linn

» Размяна на банери
ЖП гарата                   Icon_minitimeСря Юли 25, 2012 3:43 am by Сам

» Да броим до 1000
ЖП гарата                   Icon_minitimeЧет Дек 08, 2011 5:40 am by Leslie Carson

» Това или онова?
ЖП гарата                   Icon_minitimeЧет Дек 08, 2011 5:40 am by Leslie Carson

» Отговори на въпроса с въпрос
ЖП гарата                   Icon_minitimeЧет Дек 08, 2011 5:38 am by Leslie Carson

» Верижка
ЖП гарата                   Icon_minitimeЧет Дек 08, 2011 5:38 am by Leslie Carson

» Преди да влезеш си намисли съществително
ЖП гарата                   Icon_minitimeЧет Дек 08, 2011 5:37 am by Leslie Carson

» Ако ти дам?
ЖП гарата                   Icon_minitimeЧет Дек 08, 2011 5:36 am by Leslie Carson

» Познай зодията на следващия!
ЖП гарата                   Icon_minitimeЧет Дек 08, 2011 5:35 am by Leslie Carson

Top posters
Сам
ЖП гарата                   Vote_lcapЖП гарата                   Voting_barЖП гарата                   Vote_rcap 
Изабел
ЖП гарата                   Vote_lcapЖП гарата                   Voting_barЖП гарата                   Vote_rcap 
Leslie Carson
ЖП гарата                   Vote_lcapЖП гарата                   Voting_barЖП гарата                   Vote_rcap 
Patrick Linn
ЖП гарата                   Vote_lcapЖП гарата                   Voting_barЖП гарата                   Vote_rcap 
Monna
ЖП гарата                   Vote_lcapЖП гарата                   Voting_barЖП гарата                   Vote_rcap 
Ирма Долкинс
ЖП гарата                   Vote_lcapЖП гарата                   Voting_barЖП гарата                   Vote_rcap 
Ребека Ричардсън
ЖП гарата                   Vote_lcapЖП гарата                   Voting_barЖП гарата                   Vote_rcap 
Джена Браун
ЖП гарата                   Vote_lcapЖП гарата                   Voting_barЖП гарата                   Vote_rcap 
Samanta Scott
ЖП гарата                   Vote_lcapЖП гарата                   Voting_barЖП гарата                   Vote_rcap 
Джъстин Робъртс
ЖП гарата                   Vote_lcapЖП гарата                   Voting_barЖП гарата                   Vote_rcap 
Our E-mail
Имейлът на форума ни: underneath_forum@abv.bg
Админстратори
ИзабелЖП гарата                   Tayloricon МонаЖП гарата                   2819135f

 

 ЖП гарата

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Изабел
Admin
Изабел


Пълно име на героя : Изабел Салваторе
Брой мнения : 249
Join date : 26.10.2010
Местожителство : Berryville

ЖП гарата                   Empty
ПисанеЗаглавие: ЖП гарата    ЖП гарата                   Icon_minitimeВто Окт 26, 2010 6:31 am

ЖП гарата                   Central-railway-station-at-Frankfort

На ЖП гарата беше пълно с хора. Внуци тичаха да прегръщат баби и дядовци, пристигнали за празниците. Влюбени разменяха последни погледи преди раздялата. Новопристигнали граждани оглеждаха с надеждата да видят нещо или някой познат..
Върнете се в началото Go down
http://www.crazytaless.clicboard.com
Samanta Scott

Samanta Scott


Пълно име на героя : Саманта Скот
Брой мнения : 123
Join date : 23.02.2011

ЖП гарата                   Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЖП гарата    ЖП гарата                   Icon_minitimeСъб Юни 04, 2011 2:33 am

След цяла седмица.. Струваше ми се като цяла вечност. Мразех дългите мисии. Да ги следя, да ги заблуждавам. Най - лесно беше отиваш-убиваш-връщаш се. Толкова! А и онзи проклет бабаит, който го охраняваше. Заради него имах голяма синина от дясната страна на ребрата си. Известно време трябваше да се въздържам от събличане пред когото и да било, включително и Джъстин.
Оставиха ме в съседният град, тъй като някъде наоколо имаше спешна нужда от него. Нямах против да пътувам с влак, даже го предпочитах пред автобуса...Вярно, беше по- бавен, но по- комфортен, което ме устройваше напълно.
След 3 часа път пристигнах призори в Berryville. Минах през службата, за да оставя картата с памет и да дам отчет, след което бях свободна за поне още седмица. Прибрах се у дома и си взех дъълга вана, след което се излегнах на леглото си и включих телефона си. Имаше 5-6 неприети от Джъстин и още милион от приятели, но не ми бе до това сега. Пратих съобщение на Джъстин, че съм си в къщи вече и се мушнах под завивките, отдавайки се на сладък сън.
Върнете се в началото Go down
 
ЖП гарата
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Underneath the mask :: Тъмните места в Беривил :: Гара-
Идете на: