Underneath the mask
Има сериен убиец в Беривил. Никой не знае как изглежда, но всеки знае неговото име - Закъри К. Хора изчезват, следователите намират поредния труп. Но той не е сам - има последователи. Журналистите се опитват да намерят следи, а никой не знае кой е следващия.
--------------------------------------------------------------------------------
Регистрирай се, направи си герой и стани част от мистериозния град Беривил.
~ Админите
Underneath the mask
Има сериен убиец в Беривил. Никой не знае как изглежда, но всеки знае неговото име - Закъри К. Хора изчезват, следователите намират поредния труп. Но той не е сам - има последователи. Журналистите се опитват да намерят следи, а никой не знае кой е следващия.
--------------------------------------------------------------------------------
Регистрирай се, направи си герой и стани част от мистериозния град Беривил.
~ Админите
Underneath the mask
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Всеки град си има тайна..някои имат кмет-педофил, други тайни секти, ние си имаме убиец. Сериен убиец.
 
ИндексИндекс  PortalPortal  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Empire state of Hotels
Сградата на Полицейското управление - Page 3 Icon_minitimeПон Окт 01, 2012 12:35 am by Patrick Linn

» Размяна на банери
Сградата на Полицейското управление - Page 3 Icon_minitimeСря Юли 25, 2012 3:43 am by Сам

» Да броим до 1000
Сградата на Полицейското управление - Page 3 Icon_minitimeЧет Дек 08, 2011 5:40 am by Leslie Carson

» Това или онова?
Сградата на Полицейското управление - Page 3 Icon_minitimeЧет Дек 08, 2011 5:40 am by Leslie Carson

» Отговори на въпроса с въпрос
Сградата на Полицейското управление - Page 3 Icon_minitimeЧет Дек 08, 2011 5:38 am by Leslie Carson

» Верижка
Сградата на Полицейското управление - Page 3 Icon_minitimeЧет Дек 08, 2011 5:38 am by Leslie Carson

» Преди да влезеш си намисли съществително
Сградата на Полицейското управление - Page 3 Icon_minitimeЧет Дек 08, 2011 5:37 am by Leslie Carson

» Ако ти дам?
Сградата на Полицейското управление - Page 3 Icon_minitimeЧет Дек 08, 2011 5:36 am by Leslie Carson

» Познай зодията на следващия!
Сградата на Полицейското управление - Page 3 Icon_minitimeЧет Дек 08, 2011 5:35 am by Leslie Carson

Top posters
Сам
Сградата на Полицейското управление - Page 3 Vote_lcapСградата на Полицейското управление - Page 3 Voting_barСградата на Полицейското управление - Page 3 Vote_rcap 
Изабел
Сградата на Полицейското управление - Page 3 Vote_lcapСградата на Полицейското управление - Page 3 Voting_barСградата на Полицейското управление - Page 3 Vote_rcap 
Leslie Carson
Сградата на Полицейското управление - Page 3 Vote_lcapСградата на Полицейското управление - Page 3 Voting_barСградата на Полицейското управление - Page 3 Vote_rcap 
Patrick Linn
Сградата на Полицейското управление - Page 3 Vote_lcapСградата на Полицейското управление - Page 3 Voting_barСградата на Полицейското управление - Page 3 Vote_rcap 
Monna
Сградата на Полицейското управление - Page 3 Vote_lcapСградата на Полицейското управление - Page 3 Voting_barСградата на Полицейското управление - Page 3 Vote_rcap 
Ирма Долкинс
Сградата на Полицейското управление - Page 3 Vote_lcapСградата на Полицейското управление - Page 3 Voting_barСградата на Полицейското управление - Page 3 Vote_rcap 
Ребека Ричардсън
Сградата на Полицейското управление - Page 3 Vote_lcapСградата на Полицейското управление - Page 3 Voting_barСградата на Полицейското управление - Page 3 Vote_rcap 
Джена Браун
Сградата на Полицейското управление - Page 3 Vote_lcapСградата на Полицейското управление - Page 3 Voting_barСградата на Полицейското управление - Page 3 Vote_rcap 
Samanta Scott
Сградата на Полицейското управление - Page 3 Vote_lcapСградата на Полицейското управление - Page 3 Voting_barСградата на Полицейското управление - Page 3 Vote_rcap 
Джъстин Робъртс
Сградата на Полицейското управление - Page 3 Vote_lcapСградата на Полицейското управление - Page 3 Voting_barСградата на Полицейското управление - Page 3 Vote_rcap 
Our E-mail
Имейлът на форума ни: underneath_forum@abv.bg
Админстратори
ИзабелСградата на Полицейското управление - Page 3 Tayloricon МонаСградата на Полицейското управление - Page 3 2819135f

 

 Сградата на Полицейското управление

Go down 
+3
Monna
Дмитрий Петерхоф
Изабел
7 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3
АвторСъобщение
Leslie Carson

Leslie Carson


Пълно име на героя : Лесли Карсън
Брой мнения : 224
Join date : 13.08.2011

Сградата на Полицейското управление - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сградата на Полицейското управление   Сградата на Полицейското управление - Page 3 Icon_minitimeПет Сеп 30, 2011 5:22 am

- Мммм не се знае кога ще излезеш. - напомних му, намигайки му. След около час дойде един от иследователите, потвърждавайки, че няма нищо общо със случая и напусна помоещението.
- Ами ако не искам? Мисля да те задържа ощя няколко часа тук. Да осмислиш доброто си поведение. - отвърнах най- спокойно и станах, заигравайки се с ключовете и започнах да обикалям около килията. Знаех, че все някога трябваше да го пусна, но обичах да го дразня.
Върнете се в началото Go down
Patrick Linn

Patrick Linn


Пълно име на героя : Patrick Linn
Брой мнения : 219
Join date : 13.08.2011

Сградата на Полицейското управление - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сградата на Полицейското управление   Сградата на Полицейското управление - Page 3 Icon_minitimeСъб Окт 01, 2011 5:18 am

Важно заяви, че няма намерение да ме пуска още, за да осмисля и променя поведението си към по-добро.
-Че щеше ли да ме харесваш ако се придържах към доброто поведение?-засмях се и се подпрях, стискайки решетките на прелестната ми килия.-Ако ще ме държиш тук, влизай и ти. Така съм навит. Ако не, вкарвай ключа в ключалката преди да се разприказвам аз какво къде съм пъхал.- Едва ли и на нея й се стоеше в тази адска дупка, но явно мъчението над мен си струваше и нейното страдание. -Ако пък е защото още не си ми се налюбувала, ще ти оставя снимка. В цял ръст..Не е задължително да съм много облечен..И ти можеш да ми върнеш жеста..Всъщност имаш ли някакви мръсни снимки? Нали знаеш, за да платиш обучението в академията.. Нещо покрито, с което да не се гордееш? Чувствай се напълно предразположена да споделяш с мен мръсни тайни.-усмихнах се лукаво и повдигнах вежди.-Хайде отваряй..
Върнете се в началото Go down
Leslie Carson

Leslie Carson


Пълно име на героя : Лесли Карсън
Брой мнения : 224
Join date : 13.08.2011

Сградата на Полицейското управление - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сградата на Полицейското управление   Сградата на Полицейското управление - Page 3 Icon_minitimeСъб Окт 01, 2011 5:29 am

- Че кой е казал, че те харесвам? - попитах изненадано. Той започна да бърбори като малко дете, изпило енергийна напитка, а аз просто поклатих глава. След като му изслушах всичките глупости излязох от помещението и отидох до кафемашината, оставяйки го сам в онази клетка. Изпих си го най- спокойно и се върнах в помещението, преди наистина да се е разприказвал, защото щях да го убия без да ми мигне окото! Погледнах го преценяващо и макар лудия му поглед отключих килията. Върнах му телефона и всичко останало, което му бяхме конфискували.
- Съжалявам, че ще те разочаровам, но не обичам снимки. Нито мои, нито нечии други. - съобщих му, докато излизах от помещението. Дадох кратък репорт на шефа си и напуснах сградата на полицията най- накрая.
Върнете се в началото Go down
Patrick Linn

Patrick Linn


Пълно име на героя : Patrick Linn
Брой мнения : 219
Join date : 13.08.2011

Сградата на Полицейското управление - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сградата на Полицейското управление   Сградата на Полицейското управление - Page 3 Icon_minitimeСъб Окт 01, 2011 6:17 am

След очевидно реторичния въпрос защо си мисля, че ме харесва, тя реши да се направи на още по-интересна и да се пръждоса от стаята. Когато се върна бях отново драматично излегнат на малкото легло и когато най-сетне отключи килията надигнах глава и я погледнах изумено.
-О, да не би да решихте, че вече съм свободен?-не се трогна от сърказма ми и набързо отново се изнесе от помещението, след като отрече да е фен на фотографията и ми върна нещата. Набързо се изнесох от участъка и си хванах такси до вкъщи. Наредих да ми вземат колата от гробището и вдигнах телефона, който иззвъня малко преди да се озова вкъщи.
-Работата?-чух веднага от другата страна на слушалката
-Свършена.-заявих спокойно и след целия този пълноценен разговор линията прекъсна. Качих се в апартамента си и незабавно свалих суитчъра и пратих всички дрехи в пералното помещение. Боже, само ако някой там беше видял състоянието на потника ми. Можеше да се наложи да ми пращат пощата в онази килия..
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Сградата на Полицейското управление - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сградата на Полицейското управление   Сградата на Полицейското управление - Page 3 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Сградата на Полицейското управление
Върнете се в началото 
Страница 3 от 3Иди на страница : Previous  1, 2, 3

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Underneath the mask :: Berryville :: Полицейско управление-
Идете на: