Underneath the mask
Има сериен убиец в Беривил. Никой не знае как изглежда, но всеки знае неговото име - Закъри К. Хора изчезват, следователите намират поредния труп. Но той не е сам - има последователи. Журналистите се опитват да намерят следи, а никой не знае кой е следващия.
--------------------------------------------------------------------------------
Регистрирай се, направи си герой и стани част от мистериозния град Беривил.
~ Админите
Underneath the mask
Има сериен убиец в Беривил. Никой не знае как изглежда, но всеки знае неговото име - Закъри К. Хора изчезват, следователите намират поредния труп. Но той не е сам - има последователи. Журналистите се опитват да намерят следи, а никой не знае кой е следващия.
--------------------------------------------------------------------------------
Регистрирай се, направи си герой и стани част от мистериозния град Беривил.
~ Админите
Underneath the mask
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Всеки град си има тайна..някои имат кмет-педофил, други тайни секти, ние си имаме убиец. Сериен убиец.
 
ИндексИндекс  PortalPortal  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Empire state of Hotels
Enjoy the silence - Page 4 Icon_minitimeПон Окт 01, 2012 12:35 am by Patrick Linn

» Размяна на банери
Enjoy the silence - Page 4 Icon_minitimeСря Юли 25, 2012 3:43 am by Сам

» Да броим до 1000
Enjoy the silence - Page 4 Icon_minitimeЧет Дек 08, 2011 5:40 am by Leslie Carson

» Това или онова?
Enjoy the silence - Page 4 Icon_minitimeЧет Дек 08, 2011 5:40 am by Leslie Carson

» Отговори на въпроса с въпрос
Enjoy the silence - Page 4 Icon_minitimeЧет Дек 08, 2011 5:38 am by Leslie Carson

» Верижка
Enjoy the silence - Page 4 Icon_minitimeЧет Дек 08, 2011 5:38 am by Leslie Carson

» Преди да влезеш си намисли съществително
Enjoy the silence - Page 4 Icon_minitimeЧет Дек 08, 2011 5:37 am by Leslie Carson

» Ако ти дам?
Enjoy the silence - Page 4 Icon_minitimeЧет Дек 08, 2011 5:36 am by Leslie Carson

» Познай зодията на следващия!
Enjoy the silence - Page 4 Icon_minitimeЧет Дек 08, 2011 5:35 am by Leslie Carson

Top posters
Сам
Enjoy the silence - Page 4 Vote_lcapEnjoy the silence - Page 4 Voting_barEnjoy the silence - Page 4 Vote_rcap 
Изабел
Enjoy the silence - Page 4 Vote_lcapEnjoy the silence - Page 4 Voting_barEnjoy the silence - Page 4 Vote_rcap 
Leslie Carson
Enjoy the silence - Page 4 Vote_lcapEnjoy the silence - Page 4 Voting_barEnjoy the silence - Page 4 Vote_rcap 
Patrick Linn
Enjoy the silence - Page 4 Vote_lcapEnjoy the silence - Page 4 Voting_barEnjoy the silence - Page 4 Vote_rcap 
Monna
Enjoy the silence - Page 4 Vote_lcapEnjoy the silence - Page 4 Voting_barEnjoy the silence - Page 4 Vote_rcap 
Ирма Долкинс
Enjoy the silence - Page 4 Vote_lcapEnjoy the silence - Page 4 Voting_barEnjoy the silence - Page 4 Vote_rcap 
Ребека Ричардсън
Enjoy the silence - Page 4 Vote_lcapEnjoy the silence - Page 4 Voting_barEnjoy the silence - Page 4 Vote_rcap 
Джена Браун
Enjoy the silence - Page 4 Vote_lcapEnjoy the silence - Page 4 Voting_barEnjoy the silence - Page 4 Vote_rcap 
Samanta Scott
Enjoy the silence - Page 4 Vote_lcapEnjoy the silence - Page 4 Voting_barEnjoy the silence - Page 4 Vote_rcap 
Джъстин Робъртс
Enjoy the silence - Page 4 Vote_lcapEnjoy the silence - Page 4 Voting_barEnjoy the silence - Page 4 Vote_rcap 
Our E-mail
Имейлът на форума ни: underneath_forum@abv.bg
Админстратори
ИзабелEnjoy the silence - Page 4 Tayloricon МонаEnjoy the silence - Page 4 2819135f

 

 Enjoy the silence

Go down 
+12
Ирма Долкинс
Sebastian Cooper
Куин Стакхаус
Саманта Кроу
Алисън Дарк
Дмитрий Петерхоф
Ашли Андерсън
Закъри К.
Моника Лорънс
Сарафина Дюшан
Дрейк Файърли
Изабел
16 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
АвторСъобщение
Sebastian Cooper
Последовател
Sebastian Cooper


Пълно име на героя : Seabastian Cooper
Брой мнения : 17
Join date : 15.12.2010

Enjoy the silence - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Enjoy the silence   Enjoy the silence - Page 4 Icon_minitimeВто Дек 21, 2010 4:16 am

Насмешлив поглед,уау направо ме побиха тръпки от нея.
- Бих те поканил у нас,но след,като няма у нас предлагам да отидем у вас.
На лицето й отново се появи усмивка.Бях спечелил тази битка.
Излезнахме от цялата шумотевица и тръгнахме към нейното място.
Върнете се в началото Go down
Ирма Долкинс
Обикновен човек
Ирма Долкинс


Пълно име на героя : Ирма Долкинс ^^
Брой мнения : 181
Join date : 05.12.2010

Enjoy the silence - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Enjoy the silence   Enjoy the silence - Page 4 Icon_minitimeВто Дек 28, 2010 5:43 am

Хванахме едно такси и бързо стигнахме до дискотеката..Влязохме вътре.Музиката беше на макс..всички танцуваха ..е имаше някои ,които се натискаха в ъглите както обикновенно.
-Ела..-казах силно , за да може да ме чуе ..
Заведох я до една маса в края.Седнахме на канапето и повиках сервитьора..
Върнете се в началото Go down
Мелани
Обикновен човек
Мелани


Пълно име на героя : Мелани Фокс .
Брой мнения : 40
Join date : 27.12.2010
Age : 31
Местожителство : Berryville .

Enjoy the silence - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Enjoy the silence   Enjoy the silence - Page 4 Icon_minitimeВто Дек 28, 2010 5:50 am

Поръчах си някакъв коктейл на който не успях да произнеса името и се настаних по-удобно на канапето и бавно разгледах... всичко.
- След като се понапием можем да потанцуваме. - опитах се да надвикам музиката кънтяща в ушите ми.
Скоро сервитьора донесе питието ми. Отпих голяма глътка и погледнах въпросително Ирма.
Върнете се в началото Go down
Ирма Долкинс
Обикновен човек
Ирма Долкинс


Пълно име на героя : Ирма Долкинс ^^
Брой мнения : 181
Join date : 05.12.2010

Enjoy the silence - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Enjoy the silence   Enjoy the silence - Page 4 Icon_minitimeВто Дек 28, 2010 6:06 am

Aз си бях поръчала Абсент..След малко ни донесе поръчката.Мел отпи от коктейла си ,както и аз.Обожавах абсент..може би ,заради електриковозеления му цвят.Мел ме погледна..
-Какво ? - извиках като се засмях.

П.П - аз ставам хД .. утре ще продължим ;] лека ;*
Върнете се в началото Go down
Мелани
Обикновен човек
Мелани


Пълно име на героя : Мелани Фокс .
Брой мнения : 40
Join date : 27.12.2010
Age : 31
Местожителство : Berryville .

Enjoy the silence - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Enjoy the silence   Enjoy the silence - Page 4 Icon_minitimeВто Дек 28, 2010 6:25 am

- Оо нищо. Просто те гледам.. - казах.
- Не е като че ли съм ти задала въпрос или нещо... - засмях се и станах.
- Аз отивам на дансинга .. Ако искаш ела...- не останах да видя дали Ир ще дойде с мен. Пробутах пи път измежду хората. Грабнах едно не отваряно шише от таблата на бармана. Зад гърба си чух, че ме изруга и се засмях.
Бързо хванах ритъма на песента и започнах да танцувам. Чак когато повдигнах шишето за поредната глътка разбрах, че съм го изпила. Клатушкайки се отидох до бара и поръчах шише с Уиски. Върнах се на дансинга и продължих да танцувам.
Изведнъж се оказах на пилона. Бях толкова пияна, че нямах здравия разум да слеза. Продължах да танцувам известно време. След това слезнах и се върнах на канапето при Ирма, която ме гледаше с широко отворени очи. Вдигнах рамене и се усмихнах.
бту; лека ^^
Върнете се в началото Go down
Ирма Долкинс
Обикновен човек
Ирма Долкинс


Пълно име на героя : Ирма Долкинс ^^
Брой мнения : 181
Join date : 05.12.2010

Enjoy the silence - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Enjoy the silence   Enjoy the silence - Page 4 Icon_minitimeВто Дек 28, 2010 10:54 pm

Гледах като извънземно..Боже..това момиче от къде се взе.Сякаш ме познава от някъде и знае какво ще направя..Усмихнах се.
-Ей..с теб ще станем големи дружки..- засмях се.
Вдигнах чашата си и я пресуших за стотни..
-Мел,хайде идвай . - усмихнах се и я замъкнах отново на дансинга..
Върнете се в началото Go down
Мелани
Обикновен човек
Мелани


Пълно име на героя : Мелани Фокс .
Брой мнения : 40
Join date : 27.12.2010
Age : 31
Местожителство : Berryville .

Enjoy the silence - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Enjoy the silence   Enjoy the silence - Page 4 Icon_minitimeСря Дек 29, 2010 2:17 am

Започнахме да танцуваме на песента с много бърз ритъм .
- Отивам за още едно пише водка. - провикнах се и отидох до бара.
Поръчах водка и се върнах.. Надигнах бутилката и изпих няколко стабилни глътки.
Подадох почти пълната бутилка на Ир и и тя отпи няколко глътки.
Продължахме да танцуваме.
Върнете се в началото Go down
Ирма Долкинс
Обикновен човек
Ирма Долкинс


Пълно име на героя : Ирма Долкинс ^^
Брой мнения : 181
Join date : 05.12.2010

Enjoy the silence - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Enjoy the silence   Enjoy the silence - Page 4 Icon_minitimeСря Дек 29, 2010 3:34 pm

Доста добре си пиинах ,след което подадох отново бутилката на Мел.Но я изпуснах.Бутилката се счупи , а алкохола се разля по пода.Погледнах Мел..
-Опаа.. - засмях се .Май алкохола започва да ми действа.
-Отивам за нова .. - тръгнах като се клатушках.
Бармана го нямаше..явно бе отишъл до тоалетната.
-Какво ? Сега ще трябва да го чакам ли ? Няма да стане..
- казах си.
Стъпих на един от столовете и се качих върху бара.Слязох от другата страна и разбутах няколко шишета.
-Мм..какво да си взема.. -
чудех се.Накрая хванах две бутилки и се изнесох.Върнах се при Мел с бутилките в ръце и широка усмивка.
Върнете се в началото Go down
Мелани
Обикновен човек
Мелани


Пълно име на героя : Мелани Фокс .
Брой мнения : 40
Join date : 27.12.2010
Age : 31
Местожителство : Berryville .

Enjoy the silence - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Enjoy the silence   Enjoy the silence - Page 4 Icon_minitimeСря Дек 29, 2010 8:12 pm

Засмях се на широката и усмивка.
- Няма и да попитам какво си направила.. - грабна едната бутилка и отпих една голяма глътка.
- У - ла - ла. - отново се засмях и отпих още няколко глътки.
- Кой ли ще ни прибира в нас. - вдигнах вежди и бавно огледах всички мъже около нас. Когато осъзнах, че няма нито един поне малко хубав се намръщих.
Въздъхнах би се върнах на... какво беше това? Погледнах бутилката. Беше водка... или поне така мисля. Опих глътка... Да това определено беше водка. Усмихнах се на откритието ми и продължих да танцувам. Вече бутилката беше на половина празна. Отново въздъхнах. Защо ми свършваше толкова бързо? Или пък не ми свършваше бързо? Колко време танцувахме? От колко време сме тук? Тръснах глава за да си спомня.. Все тая...
- До бара? - обърнах се към Ир и тя само кимна. Тръгнахме залитайки към бара.
Седнахме и аз гордо оставих празното шише. Вече бях прекалила с алкохола, но въпреки това си поръчах една чаша текила.
Върнете се в началото Go down
Ирма Долкинс
Обикновен човек
Ирма Долкинс


Пълно име на героя : Ирма Долкинс ^^
Брой мнения : 181
Join date : 05.12.2010

Enjoy the silence - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Enjoy the silence   Enjoy the silence - Page 4 Icon_minitimeСря Дек 29, 2010 8:35 pm

-Зa мен същото .. - усмихнах се.
Бармана ме погледна ядосано като хвърли парчето с което забъсваше плота.В кошчето зад него имаше стъкла..Аз вдигнах рамене и се засмях..Той направи тъпа физиономия и тръгна за питиетата ни.
-Е..как си прекарваш ? - засмях се и хлъцнах.
Върнете се в началото Go down
Мелани
Обикновен човек
Мелани


Пълно име на героя : Мелани Фокс .
Брой мнения : 40
Join date : 27.12.2010
Age : 31
Местожителство : Berryville .

Enjoy the silence - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Enjoy the silence   Enjoy the silence - Page 4 Icon_minitimeСря Дек 29, 2010 11:48 pm

Не се сдържах и намигнах на бармана, който гледаше гневно Ир.
- Та какво казваш? - засмях се.
- Как си прекарваш? - повтори тя.
- Супер. - вдигнах рамене и изпих останалия алкохол в чашата ми и се изкикотих.
Пуснаха любимата ми песен. Не беше особено разумно, но въпреки това се качих отгоре. Започнах да танцувам, а Ир ме гледаше с широко отворени очи.
Върнете се в началото Go down
Ирма Долкинс
Обикновен човек
Ирма Долкинс


Пълно име на героя : Ирма Долкинс ^^
Брой мнения : 181
Join date : 05.12.2010

Enjoy the silence - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Enjoy the silence   Enjoy the silence - Page 4 Icon_minitimeЧет Дек 30, 2010 2:14 am

-Луда .. -засмях се.
-ЕЙ сега се връщам.. -казах .
Тръгнах към тоалетните.Страшно ме болеше главата..странно никога не е ставало така.Измих си лицето.После си оправих грима и излязох от тоалетната.Вече беше към 3 сутринта..доста сме се позабавлявали.Върнах се на бара при Мел.
Върнете се в началото Go down
Мелани
Обикновен човек
Мелани


Пълно име на героя : Мелани Фокс .
Брой мнения : 40
Join date : 27.12.2010
Age : 31
Местожителство : Berryville .

Enjoy the silence - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Enjoy the silence   Enjoy the silence - Page 4 Icon_minitimeПет Дек 31, 2010 8:54 am

- Къде се губиш - засмях се. Дали се смеех на всичко или това беше просто чувство.. Тръснах глава. Бях прекалено пияна за да обмислям тези дреболийки сега. Взех пълна шепа с ядки и ги изядох... Чак сега осъзнах колко съм гладна. Обърнах се назад и се огледах. Колко ли беше часа? Извадих телефона от чантата си и се загледах в екранчето, което ми се стори прекалено мътно. Вгледах се още един път.. Беше към шест часа. Изпсувах наум и си поръчах мартини. След като не толкова дружелюбния, както преди барман ми го донесе го изпих на екс. Въздъхнах облекчено. Алкохола беше много добро нещо.
Погледах Ир със самодоволна усмивка, но тя се беше загледала нанякъде. Леко се прозях. Да не би на купонджийката Мелани да и се доспало ? Отхвърлих тази мисъл и си поръчах още едно мартини... Или може би трябваше водка.. Въздъхнах и казах на бармана да ми донесе и двете. Колко ли алкохол бях изпила ? И какви ли смесици бях направила? Ужас.. Не ми се мислеше как ще се събудя.
Изведнъж се почувствах много замаяна. Сигурно беше, защото цял ден не бях яла почти нищо ии сега пих доста. Прииска ми се да се ударя по челото, но вместо това станах.
- Ей сега се връщам . - казах на Ирма и клатушкайки се отидох до тоалетната.
Погледнах в огледалото и се отвратих.
- Ама ти изглеждаш наистина много зле, приятелко! - казах на отражението в огледалото и се намръщих. Едно момиче до мен, което си оправяше грима ме погледна кисело и излезна фръцкайки се с прекалено късата си пола.. Оплезих и се и се върнах към зяпането си в огледалото. Все още ми беше лошо.
Опаа... Нещо се качва нагоре... качва се...
Изтичах до най-близката тоалетна и повърнах качествено. Върнах се към огледалата... Сега определено не изглеждах по-добре. Намокрих си лицето. Реших да не си слагам отново грим.. Среших си косата и я вързах на висок кок. След това огледах роклята ми. Беше малко смачкана.. и имаше петно.. От какво беше това? Помирисах я.. Оуу.. Не беше на нещо приятно. Направих киселата физиономия, която преди малко ми демонстрира онова момиче и се засмях на себе си. Отново се прозях. Наистина ли ми се доспиваше? Въздъхнах и се опрях на стената. Бавно се смъкнах на мръсната земя. Бях в ужасно неудобна поза... Точно се готвих да стана, когато някакъв влезна в тоалетната. Изгледа ме с перверзен поглед, а аз му показах среден пръст. Бързо станах и установих, че все пак не мога да пазя баланс. Подпрях се на стената и отново въздъхнах. Излязох от тоалетната и се върнах на мястото си в бара, където ме чакаха Ир, една чаша мартини и една чаша уиски. усмихнах се и седнах. Отпих глътка от водката и се ухилих без причинно на Ир.
Върнете се в началото Go down
Ирма Долкинс
Обикновен човек
Ирма Долкинс


Пълно име на героя : Ирма Долкинс ^^
Брой мнения : 181
Join date : 05.12.2010

Enjoy the silence - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Enjoy the silence   Enjoy the silence - Page 4 Icon_minitimeПет Дек 31, 2010 4:52 pm

-Хей..какво става ? Много се забави.. - казах.
Тя отпи от водката си и ми се ухили , което ме накара да се засмея заедно с нея.
-А това ще си го взема ! - казах.
Вдигнах и разклатиш чашката с уискито.Препулових я и се обърнах към Мел с усмивка.Забелязах с крайчеца на окото си , че барманчето подсушава една чаша и ме гледа злобно ,стиснал зъби.Обърнах се към него..
-Какво зяпах бе ? - отвърнах .
Той веднага извърна поглед на другата страно , като още стискаше зъби.Засмях се и отново се обърнах към Мел.
Върнете се в началото Go down
Мелани
Обикновен човек
Мелани


Пълно име на героя : Мелани Фокс .
Брой мнения : 40
Join date : 27.12.2010
Age : 31
Местожителство : Berryville .

Enjoy the silence - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Enjoy the silence   Enjoy the silence - Page 4 Icon_minitimeНед Яну 02, 2011 12:05 am

- Този тип има сериозни проблеми . - казах и завъртях очи.
- Или е просто луд... - засмях се.
Оставих чашата.
- Мисля, че прекалих.. доста.. - отново се засмях.
- Кой ли ще ни заведе до нас.. - вдигнах една вежда и огледах близките мъже.
бту ; ЧНГ ! snows
Върнете се в началото Go down
Samanta Scott

Samanta Scott


Пълно име на героя : Саманта Скот
Брой мнения : 123
Join date : 23.02.2011

Enjoy the silence - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Enjoy the silence   Enjoy the silence - Page 4 Icon_minitimeПет Фев 25, 2011 6:41 am

Прибрах се в апартамента си и веднагически се шмугнах в леглото след освежителен душ. Ха, този вярваше ли си, че ще отида в някоя дискотека където е той? Пак да ме подгони? Не мисля така. Това беше първата и последната ни среща...надявам се.
На другата сутрин телефонът ми ме събуди. Погледнах дисплея и видях, че всъщност е напомняне за рожден ден...за най - добрата ми приятелка...боже, кога мина времето. Облякох се набързо и излязох по магазините...довечера имаше парти в една от дискотеките в града и повода беше моето слънце. Трябваше да и купя нещо уникално.
След няколко часа обикаляне реших, че вече подаръкът беше завършен и съвършен. Минах през любимият си магазин, за да си купя една рокля, която бях запазила преди седмица за този повод и се прибрах у нас залавяйки се с грима и подготовката.
Взех си дълга успокоителна вана, отървавайки се от негативизма и маловажните спомени, след което излязох и седнах пред тоалетката си. В продължение на около час и половина - два се гримирах, но накрая харесах крайният резултат...Добре, беше време за косата.. Изсуших я и я оправих набързо...с нея поне се справях. Дойде време за роклята. Облякох я, след което намерих подходящи обувки и аксесоари за нея. Накрая опаковах подаръците и докато се усетя компанията ме чакаха долу с няколко коли. Излязох набързо от нас и се качих в една от колите, потегляйки към дискотеката (така и не ми бяха казали къде ще ходим).
В клуба, в който пристигнахме беше наистина яко. Когато се срещнах с Анди (рожденничката) и двете се разпищяхме. Тя ни чакаше там на едно от резервираните за нас сепарета. Подарихме и подаръците и се настанихме из трите сепарета. Започнах да си говоря с Анди и останалите момичета, с които бях по- близка, докато един от спортистите в компанията ни не дойде да ме кани на танц. Игнорирах го, но за нещастие имах приятелки, които си бяха втълпили, че имам нужда от сериозен приятел. Естествено такова нещо нямаше да се случи поне в близките 5 години, но както и да е. Обърнах няколко шота наведнъж и тръгнах към дансинга със него.
Върнете се в началото Go down
Джъстин Робъртс

Джъстин Робъртс


Пълно име на героя : Justin Roberts
Брой мнения : 118
Join date : 24.02.2011

Enjoy the silence - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Enjoy the silence   Enjoy the silence - Page 4 Icon_minitimeПет Фев 25, 2011 6:56 am

За разлика от повечето, да не кажа всички, момичета се оправих за няколко минути, качих се в колата си и тръгнах към дискотеката, която бях казала на Самър.
Всъщност не знаех дали ще е там, изобщо даже. Имах чувството, че няма да се почви и ще ме направо на глупак, но бях длъжен да отида. Все пак не исках да рискувам аз да зарежа нея, а не тя мен.
Навън слънцето тамън залязваше и блестеше в очите ми, пречейки ми да карам.
С доста усилия и напрягане на зрението след около половин час вече бях пред уговореното място и паркирах колата си.
Когато влязох вътре се запътих направо към бара. Чак след като седнах и си поръчах обичайната за мен текила започнах да се оглеждам за момичето.
и, естествено, на какво можех да се надявам? Сякаш наистина щеше да дойде..
Обърнах се с гръб към цялата останала дискотека и насочих вниманието си към барманката.
- Хей.. не е обичайно жени да работят като барманки в бар като този, имайки се предвид колко са секси.. - усмихнах й се чаровно и я огледах от главата до петите. Явно нямаше да си тръгна с тази, която исках, но все пак щях да си тръгна с някоя като нея..
И както си бъбрех сладко с Нора - така се казваше барманката - я видях. Танцуваше с някакъв кретен и най - невъзмутимо му хвърляше очарователни погледи.
Набързо отклоних погледът и вниманието си от момичето, с което говорех досега и без да му мисля се изправих и закрачих уверено към Самър..
- Я, виж ти кой е е появил..
Върнете се в началото Go down
Samanta Scott

Samanta Scott


Пълно име на героя : Саманта Скот
Брой мнения : 123
Join date : 23.02.2011

Enjoy the silence - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Enjoy the silence   Enjoy the silence - Page 4 Icon_minitimeПет Фев 25, 2011 7:08 am

Както танцувах с Иан или Марк или както му беше името, изведнъж чух познат глас зад мен. Обърнах се към него с учудено изражение. Изведнъж се сетих, че беше уредил среща...на която не мислех да ида! Ох, Анди!!! Погледнах към нея страшно и върнах погледа си на Джъстин.
- Всъщност съм тук на рожден ден. - повдигнах рамене, кимайки към масите на които бяха насядали всички познати.
- Хей, ти какво правиш с момичето ми. - явно чак сега човекът с когото танцувах се усети, че ме няма...Колко е бърз само. Я чакай...момичето ми?
- Момичето ти?- попитах озадачена и погледнах към него.
- Така де...момичето с което танцувам - моето момиче за момента. - изясни той, а аз го изгледах странно. Защо всички мъже бяха такива филмари...
- Защо не ми вземеш питие...- попитах, усмихвайки му се очарователно. Той кимна сякаш беше без мозък - да кажем един коктейл "Sex on the beach" пък ще видим дали ще го превърнем в истинско преживяване после. - казах всичко на ухото му, но достатъчно силно, за да чува. След което се отдръпнах и му намигнах. Той се запъти към бара веднага, а аз най- после бях сама...с Джъстин. Дали беше добра идея?
Върнете се в началото Go down
Джъстин Робъртс

Джъстин Робъртс


Пълно име на героя : Justin Roberts
Брой мнения : 118
Join date : 24.02.2011

Enjoy the silence - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Enjoy the silence   Enjoy the silence - Page 4 Icon_minitimeПет Фев 25, 2011 7:19 am

Явно Самър се опитваше да ме вбеси като говореше всички тези глупости на момчето, което беше с нея, но на мен ми трябваше много повече от това..
- Я, виж ти.. "Sex On the Beach", да не би до сега да си представяше как това се случва с над двамата, докато бяхме там вчера ли? - усмихнах се дяволито.. - Защо си правиш труда да фантазираш? Можеше само да ме помолиш и ако си учтива щях да изпълня всяко твое мръсно жалание..
Глупакът се върна и й подаде коктейла..
- Мисля, че е време вече да оставиш мен и моето момиче на спокойствие.. - измрънка той, а аз само го изгледах и той набързо се отдалечи..
- Не мисля, че ще се върне.. - засмях се, проследявайки с поглед отдалечаващият се мъж.. - И ако още веднъж ме подразни ще му смачкам фасона.. - предупредих я и взех питието от ръката й, като набързо го оставих на първата удобна маса.
Хванах я през талията и я подканих да танцува с мен.
- Хайде, признай си, знаела си много добре, че срещата е тук и за това дойде.. - усмихнах й се отново и зачаках отговора й.
Върнете се в началото Go down
Samanta Scott

Samanta Scott


Пълно име на героя : Саманта Скот
Брой мнения : 123
Join date : 23.02.2011

Enjoy the silence - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Enjoy the silence   Enjoy the silence - Page 4 Icon_minitimeСъб Фев 26, 2011 3:45 am

Изгледах го учудено и се засмях.
- Първо - предпочитам да съм с него, отколкото с теб там, второ -съмнявам се, че можеш да изпълниш и една моя фантазия, камо ли всичките, трето - човека не ти е направил нищо, че да го биеш , четвърто - това не е единствената дискотека в града...откъде да знам в коя точно ще си? И пето - тук съм на рожден ден, мога да те запозная и с рожденничката. Просто дойдох със най - добрата си приятелка. - намигнах му и повдигнах рамене, насочвайки чашата към устните си и в този момент той я грабна от мен, остави я на някаква маса и ме дръпна през талията, подканвайки ме да танцуваме.
- Как реши да дойдеш точно тук? - повдигнах вежда.
Върнете се в началото Go down
Джъстин Робъртс

Джъстин Робъртс


Пълно име на героя : Justin Roberts
Брой мнения : 118
Join date : 24.02.2011

Enjoy the silence - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Enjoy the silence   Enjoy the silence - Page 4 Icon_minitimeСъб Фев 26, 2011 4:02 am

- Ами ако не си спомняш аз определих къде да е срещата и съм сигурен, че си дошла само заради нея.. - ухилих се и я притиснах още по - плътно към себе си.
- А, това относно изпълняването на всичките ти фантазий.. Е, не мисля че беше на същото мнение на плажа.. Пък и ако искаш мога да ти покажа на какво съм способен.. - наклоних се към нея и устните ми съвсем леко докоснаха кожата на врата й, а ръката ми се стегна около талията. Самър затаи дъх в очакване да направя още нещо, но аз само поклатих глава и зашепнах на ухото й. - Обаче, само ако признаеш, че искаш..
Върнете се в началото Go down
Сам
Moderator
Сам


Пълно име на героя : Самър Чейс Съни
Брой мнения : 278
Join date : 13.11.2010
Age : 27
Местожителство : Berryville

Enjoy the silence - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Enjoy the silence   Enjoy the silence - Page 4 Icon_minitimeСъб Фев 26, 2011 6:26 am

Защо и двамата пишете РП, като не сте одобрени?!
П.П: Самър, ако може да си смениш името, за да не се получават повторения.
П.П2: Сори, за флуда.
Върнете се в началото Go down
http://thehost-rpg.bulgarianforum.net/
Samanta Scott

Samanta Scott


Пълно име на героя : Саманта Скот
Брой мнения : 123
Join date : 23.02.2011

Enjoy the silence - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Enjoy the silence   Enjoy the silence - Page 4 Icon_minitimeСъб Фев 26, 2011 7:22 am

- Можеш да си набиваш каквито искаш филми в лудата глава, пак няма да са верни. - усмихнах се иронично, но той ме придърпа по- близо към себе си. Ооо господи...Защо трябваше да бъде такъв. Спрях да дишам за няколко секунди, опитвайки се да се овладея, но той не ми помагаше особено.
- Обаче, само ако признаеш, че искаш.. - засмя се тихо, шепнейки в ухото ми. Боже господи...Защо трябваше да е толкова секси. Няма пък. Отдръпнах се, до колкото ми позволяваха ръцете му, които все още бяха на талията ми и го погледнах сериозно.
- Ти обеща! И не, не искам нищо от теб. - скастрих го и извърнах поглед. Когато спреше да бъде кретен тогава имаше някаква бегла малка вероятност да го погледна с друго око, освен като враг.
Върнете се в началото Go down
Джъстин Робъртс

Джъстин Робъртс


Пълно име на героя : Justin Roberts
Брой мнения : 118
Join date : 24.02.2011

Enjoy the silence - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Enjoy the silence   Enjoy the silence - Page 4 Icon_minitimeСъб Фев 26, 2011 7:43 am

- Е, аз обещах, но секването на дъха ти преди малко ми показва, че ти не си доволна от този факт.
Преди да успее отново да възрази или да ме нарече с нещо от сорта на "Кретен" или "Идиот" рязко я хванах за ръката и я притиснах към себе си, опирайки гърбът й в една от колоните на заведението. Притиснах и ръцете й, хващайки я за китките и бавно се наведох към нея.
Дъхът ми започна да се слива с нейния и да гали вратът й, брадичката й и устните й. Скоро моите намериха нейните и започнаха бавно да се движат надолу към вратът й.
Когато вече бях убеден, че няма да ме избута пуснах ръцете й и поставих своите на бедрата й. Тя издаде някакъв нечленоразделен звук, който вероятно означаваше, че всичко това й харесва..
Върнете се в началото Go down
Samanta Scott

Samanta Scott


Пълно име на героя : Саманта Скот
Брой мнения : 123
Join date : 23.02.2011

Enjoy the silence - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Enjoy the silence   Enjoy the silence - Page 4 Icon_minitimeСъб Фев 26, 2011 8:16 am

Докато се усетя и пак бях притисната някъде и пак неговите устни се разхождаха по кожата ми. Писваше ми вече, този знаеше ли какво е "НЕ"? Опитах се да го избутам, но не се получи...ръцете ми бяха заключени в страни от мен. А най- лошото беше, че ангелите ми не издържаха толкова много...особено, след като той беше доста секси, а горещите му целувки ме караха да настръхвам. Реших да се предам ЗА СЕГА с надеждата да ме пусне и подейства. Лошото беше, че премести ръцете си по, надолу към бедрата ми, при което изпуснах една въздишка. Защо сега никой не идваше? Защо никой не ни прекъсваше. Имах нужда от прекъсване, защото скоро щях да го натикам в най - близката тоалетна. Поех си няколко пъти дълбоко въздух, докато той оставяше целувки по шията ми и му ударих шамар, след което го бутнах със всичка сила назад.
- Въобще знаеш ли какво е лично пространство? Какво значи "не"? - попитах, почти викайки. - Приеми го, не целият свят е твой. - допълних с по - нисък тон. Да, знам. Залъгвах себе си...рано или късно щях да се предам, но в момента беше въпрос на принципи. Отделих се от стената и тръгнах към изхода. Имах нужда от малко чист въздух. Когато излязох опрях гръб на стената и затворих очи, опитвайки се да прочистя ума си.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Enjoy the silence - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Enjoy the silence   Enjoy the silence - Page 4 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Enjoy the silence
Върнете се в началото 
Страница 4 от 5Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Underneath the mask :: Berryville :: Дискотеките-
Идете на: