Underneath the mask
Има сериен убиец в Беривил. Никой не знае как изглежда, но всеки знае неговото име - Закъри К. Хора изчезват, следователите намират поредния труп. Но той не е сам - има последователи. Журналистите се опитват да намерят следи, а никой не знае кой е следващия.
--------------------------------------------------------------------------------
Регистрирай се, направи си герой и стани част от мистериозния град Беривил.
~ Админите
Underneath the mask
Има сериен убиец в Беривил. Никой не знае как изглежда, но всеки знае неговото име - Закъри К. Хора изчезват, следователите намират поредния труп. Но той не е сам - има последователи. Журналистите се опитват да намерят следи, а никой не знае кой е следващия.
--------------------------------------------------------------------------------
Регистрирай се, направи си герой и стани част от мистериозния град Беривил.
~ Админите
Underneath the mask
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Всеки град си има тайна..някои имат кмет-педофил, други тайни секти, ние си имаме убиец. Сериен убиец.
 
ИндексИндекс  PortalPortal  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Empire state of Hotels
Enjoy the silence - Page 2 Icon_minitimeПон Окт 01, 2012 12:35 am by Patrick Linn

» Размяна на банери
Enjoy the silence - Page 2 Icon_minitimeСря Юли 25, 2012 3:43 am by Сам

» Да броим до 1000
Enjoy the silence - Page 2 Icon_minitimeЧет Дек 08, 2011 5:40 am by Leslie Carson

» Това или онова?
Enjoy the silence - Page 2 Icon_minitimeЧет Дек 08, 2011 5:40 am by Leslie Carson

» Отговори на въпроса с въпрос
Enjoy the silence - Page 2 Icon_minitimeЧет Дек 08, 2011 5:38 am by Leslie Carson

» Верижка
Enjoy the silence - Page 2 Icon_minitimeЧет Дек 08, 2011 5:38 am by Leslie Carson

» Преди да влезеш си намисли съществително
Enjoy the silence - Page 2 Icon_minitimeЧет Дек 08, 2011 5:37 am by Leslie Carson

» Ако ти дам?
Enjoy the silence - Page 2 Icon_minitimeЧет Дек 08, 2011 5:36 am by Leslie Carson

» Познай зодията на следващия!
Enjoy the silence - Page 2 Icon_minitimeЧет Дек 08, 2011 5:35 am by Leslie Carson

Top posters
Сам
Enjoy the silence - Page 2 Vote_lcapEnjoy the silence - Page 2 Voting_barEnjoy the silence - Page 2 Vote_rcap 
Изабел
Enjoy the silence - Page 2 Vote_lcapEnjoy the silence - Page 2 Voting_barEnjoy the silence - Page 2 Vote_rcap 
Leslie Carson
Enjoy the silence - Page 2 Vote_lcapEnjoy the silence - Page 2 Voting_barEnjoy the silence - Page 2 Vote_rcap 
Patrick Linn
Enjoy the silence - Page 2 Vote_lcapEnjoy the silence - Page 2 Voting_barEnjoy the silence - Page 2 Vote_rcap 
Monna
Enjoy the silence - Page 2 Vote_lcapEnjoy the silence - Page 2 Voting_barEnjoy the silence - Page 2 Vote_rcap 
Ирма Долкинс
Enjoy the silence - Page 2 Vote_lcapEnjoy the silence - Page 2 Voting_barEnjoy the silence - Page 2 Vote_rcap 
Ребека Ричардсън
Enjoy the silence - Page 2 Vote_lcapEnjoy the silence - Page 2 Voting_barEnjoy the silence - Page 2 Vote_rcap 
Джена Браун
Enjoy the silence - Page 2 Vote_lcapEnjoy the silence - Page 2 Voting_barEnjoy the silence - Page 2 Vote_rcap 
Samanta Scott
Enjoy the silence - Page 2 Vote_lcapEnjoy the silence - Page 2 Voting_barEnjoy the silence - Page 2 Vote_rcap 
Джъстин Робъртс
Enjoy the silence - Page 2 Vote_lcapEnjoy the silence - Page 2 Voting_barEnjoy the silence - Page 2 Vote_rcap 
Our E-mail
Имейлът на форума ни: underneath_forum@abv.bg
Админстратори
ИзабелEnjoy the silence - Page 2 Tayloricon МонаEnjoy the silence - Page 2 2819135f

 

 Enjoy the silence

Go down 
+12
Ирма Долкинс
Sebastian Cooper
Куин Стакхаус
Саманта Кроу
Алисън Дарк
Дмитрий Петерхоф
Ашли Андерсън
Закъри К.
Моника Лорънс
Сарафина Дюшан
Дрейк Файърли
Изабел
16 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
АвторСъобщение
Моника Лорънс
Следовател
Моника Лорънс


Пълно име на героя : Моника Лаброс
Брой мнения : 113
Join date : 28.10.2010
Age : 26

Enjoy the silence - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Enjoy the silence   Enjoy the silence - Page 2 Icon_minitimeПет Ное 05, 2010 10:41 pm

-Ъм не съм ходила, но са ми казвали, че е хубаво.-Мон се усмихна и си поръча нови шотове.Вече не знаеше какво да я пита.
-ъМ..Къде работиш?-Засмя се на себе си.Беше наистина тъп въпрос.
Върнете се в началото Go down
Сарафина Дюшан
Moderator
Сарафина Дюшан


Пълно име на героя : Сарафина Лорелай Дюшан
Брой мнения : 115
Join date : 28.10.2010
Age : 27
Местожителство : Berryville

Enjoy the silence - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Enjoy the silence   Enjoy the silence - Page 2 Icon_minitimeПет Ное 05, 2010 11:52 pm

Усмивката, която за кратко беше цъфнала най-глуповато на устата на Сара увехна.
- Май никъде... Все още... - надяваше се да не остане още дълго така. - Все пак съм тук от вчера. Още съм на хотел даже... - една кисела усмивка и геройска глътка от неизвестното в чашата и. Не беше особено хубаво на вкус, но пък имаше желаното действие върху тялото и. Даже чуваше как клокочи самотно в празния и стомах.
- Искаш ли да станем поне за малко? - попита весело и кимна към претрупания дансинг.
Загледа се в разголените тела на танцуващиге. Момичетата се кълчеха като змии около присъстващите представители на мъжкия пол, а момчетата пускаха ръце на къде каквото сварят. Отвращаваше я тази гледка. И за жалост и беше до болка позната. Само дето богаташчетата в Челси бяха още по-брутални.
Изправи се и тръгна натам с най-високия авторитет, който можеше човек да има на такова място. Токчетата и тракаха, но не можеха да надвият шума на музиката. Цветните петна по порцелановобялата и кожа и придаваха призрачен и все пак удивително красив вид. Тя се усмихна доволно - не беше правила това от векове, - и се обърна изчаквателно към Моника.
Върнете се в началото Go down
Моника Лорънс
Следовател
Моника Лорънс


Пълно име на героя : Моника Лаброс
Брой мнения : 113
Join date : 28.10.2010
Age : 26

Enjoy the silence - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Enjoy the silence   Enjoy the silence - Page 2 Icon_minitimeСъб Ное 06, 2010 12:13 am

Мон се усмихна.Изпи на екс един от шотовете си и се изправи рязко.Залитна малко към Сара и 'и се изплези.Пуснаха някаква ритмична песен.
-По твоето време нямаше такива нали?-Изсмя се Монс.Сякаш говореше с бабичка.Едно секси момче мина покрай тях, явно отиваше при гаджето си, Мон само го дръпна и започна да танцува с него.Явно приятелката му щеше да почака.
Върнете се в началото Go down
Сарафина Дюшан
Moderator
Сарафина Дюшан


Пълно име на героя : Сарафина Лорелай Дюшан
Брой мнения : 115
Join date : 28.10.2010
Age : 27
Местожителство : Berryville

Enjoy the silence - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Enjoy the silence   Enjoy the silence - Page 2 Icon_minitimeСъб Ное 06, 2010 12:24 am

Сара вдигна вежди подигравателно:
- По мое време ли? - устните и се извиха в саркастична усмивка. - Не, по мое време беше по-добра. Нали говорим за музиката от преди пет години?
Определено беше права със спонтанното си предположение, че Моника може да се забавлява. Лорънс не беше прекарала и две минути на дансинга, когато се докопа до някакво момче и започна да се вие около него. Сарафина се разсмя, когато видя физиономията на едно момиче, което май беше гаджуто му. Имаше дълга боядисвана и пребоядисвана руса коса и прекалено много грим за да е истина. В ръцете си държеше два високи чаши и гледаше като ударена от гръм доволната усмивка на приятеля си, когато той се озова в ръцете на Моника.
Сара реши да я остави за сега. Имаше с какво да се забавлява. Завъртя се на пети, оглеждайки присъстващите с проницателния си поглед. Почти можеше да си каже кой какво си мисли - толкова ясно се бяха изписали тийнейджърските емоции на глуповатите им лица. Сарафина с гордост си помисли, че никога в живота си не е била такав. Или май беше...?
Погледът и привлече групичка от някакви по-зрели на вид хора, които най-малкото не се кълчеха като откачени. Приближи се уверено към тях.
Върнете се в началото Go down
Моника Лорънс
Следовател
Моника Лорънс


Пълно име на героя : Моника Лаброс
Брой мнения : 113
Join date : 28.10.2010
Age : 26

Enjoy the silence - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Enjoy the silence   Enjoy the silence - Page 2 Icon_minitimeСъб Ное 06, 2010 3:10 pm

[b]Мон метна(хД) един поглед към Сара и видя, че и тя си намери забавление.Върна се към момчета.Приличаше, че е на нейната възраст, висок с черна коса и кафяви очи.Монс направо го изпиваше с поглед и се усмихваше така сладко-палаво.А когато видя как гаджето му я гледа усмивката 'и стана още по-широко.Когато Мон реши, че прекалено дълго време е оставила шотовете си сами, просто целуна страстно момчето, прехапа устна и се върна на мястото си с една такава победоносна усмивка и походка.Хванах едно шотче.
-Здравей миличко.-Изпих ги всичките на екс погледнах пак онова момче което беше многократно зашлевявано, а той прост стоеше там и 'и се усмихваше.
-Едно преждевременно раждане по-малко-Усмихна си се../b]
Върнете се в началото Go down
Закъри К.
Devil himself
Закъри К.


Брой мнения : 42
Join date : 26.10.2010

Enjoy the silence - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Enjoy the silence   Enjoy the silence - Page 2 Icon_minitimeСъб Ное 06, 2010 5:45 pm

С бавна крачка влязох в клуба, трябваше ми малко разсейване от малката ми играчка в подземията. Проследих с поглед десетките танцуваще момичета..всяка една от тях беше перфектна за прищевката ми - пияна, хубава..можех да я изчукам и да си тръгна и никога повече да не я срещна през живота си. Но погледа ми се спря върху една от мадамите на бара..седеше оглеждаше дискотеката и пиеше чашка след чашка. Приближих се се до нея и взех шота от ръката й преди да го изпие. Надгинах го и оставих алкохола да се влее в системата ми.
-Хеей! - надвика се с музиката момичето..
-Съжалявам - усмихнах се леко подигравателно - ще ти купя ново. Повиках с ръка бармана и той веднага застана пред мен.
-Още два шота за мен и красавицата.
Върнете се в началото Go down
Моника Лорънс
Следовател
Моника Лорънс


Пълно име на героя : Моника Лаброс
Брой мнения : 113
Join date : 28.10.2010
Age : 26

Enjoy the silence - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Enjoy the silence   Enjoy the silence - Page 2 Icon_minitimeСъб Ное 06, 2010 5:53 pm

Някакъв мъж дойде до Монс и 'и изпи шота.
*Как смее?*
Можеше да го арестува за това.Погледна го изпиталено.
-Два няма да ми стигнат!-Засмях се. Огледа го, не го бе виждала преди, но това беше нормално, понеже беше нова.
-Знаеш ли? Не е хубаво да крадеш..особено от човек с пистолет и значка!-Намигна,интересно 'и беше дали щеше да се стресне, както повечето пикльовци.
Върнете се в началото Go down
Закъри К.
Devil himself
Закъри К.


Брой мнения : 42
Join date : 26.10.2010

Enjoy the silence - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Enjoy the silence   Enjoy the silence - Page 2 Icon_minitimeСъб Ное 06, 2010 6:18 pm

Полицайка значи..защо не? Това ми даваше още една възможност да се изгавря с жалката полицейска система на това градче. Запазих същия си поглед с полу-прикрит интерес и изпих чашката си на екс.
-Полицайка? - приближих и прошепнах в ухото й - Сигурно харесваш нещата по-груби..?
Върнете се в началото Go down
Моника Лорънс
Следовател
Моника Лорънс


Пълно име на героя : Моника Лаброс
Брой мнения : 113
Join date : 28.10.2010
Age : 26

Enjoy the silence - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Enjoy the silence   Enjoy the silence - Page 2 Icon_minitimeСъб Ное 06, 2010 6:25 pm

Повдигнах вежди.
-Хм..сигурно.-Казах и изпих шота който бяха донесли.Хубаво беше,че не се напивах никак, ама никак лесно и че нямаше да направя някаква глупост.Бях учена от най-добрия следовател съществуващ някога и знаех, че този мъж не е обикновен.
-Още 10!-Извиках а бармана и той веднага се зае с тях.Заиграх се с косата си, мислейки за нещо, прехапвах устни.Погледнах го.
-Ти само с един шот ли ще караш?
Върнете се в началото Go down
Закъри К.
Devil himself
Закъри К.


Брой мнения : 42
Join date : 26.10.2010

Enjoy the silence - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Enjoy the silence   Enjoy the silence - Page 2 Icon_minitimeСъб Ное 06, 2010 6:44 pm

Повдигнах вежда въпросително.
-Нека се хванем на бас...Мога да изпия десет шота за по-малко време от теб.
-Навита! - съгласи се тя веднага. - Но какви са наградите?
-Ако аз спечеля...идваш с мен вкъщи..А ако ти спечелиш - идвам с теб вкъщи.
Тя избухна в смях.
-Осъзнаваш, че казваш еднакви неща, нали?
-Всъщност, не. Различни си. В единия случай аз правя каквото искам с теб, а в другия аз правя, каквото ти кажеш. Но аз никога не губя, така че...
Барманът донесе чашките, а двамата застанахме в готовност.
След 30-тина секунди аз се усмихвах победоносно, а момичето извика:
-Искам реванш!
Върнете се в началото Go down
Моника Лорънс
Следовател
Моника Лорънс


Пълно име на героя : Моника Лаброс
Брой мнения : 113
Join date : 28.10.2010
Age : 26

Enjoy the silence - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Enjoy the silence   Enjoy the silence - Page 2 Icon_minitimeНед Ное 07, 2010 1:45 am

Моника избухна в смях.
-Искам реванш.-Каза и направих жест с ръка.-И без това те оставих да победиш..-Изплези се.Държеше се като дете.Облегна се на ръката си, гледайки бармана.
-Добре..хайде носи шотовете де..-Засмя се пак.Искаше да види на какво е способен този тип.Но ако си мислеше, че полицайка ще тръгне с него особенно в такъв град беше много наивен.Но засега харесваше да се надпива с него.Беше както когато беше в унверситета винаги побеждаваше.
Върнете се в началото Go down
Закъри К.
Devil himself
Закъри К.


Брой мнения : 42
Join date : 26.10.2010

Enjoy the silence - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Enjoy the silence   Enjoy the silence - Page 2 Icon_minitimeНед Ное 07, 2010 2:11 am

Ха! Нима си мислеше че ще победи някога? Изглежда днес ми беше щастливият ден... Първо в парка, сега тук...
Шотовете се изпразваха с главоломна бързина, докато госпожица полицайка се пулеше насреща ми ...
- Е, не няма да стане. - заяви - Знаеш ли? Нулирам баса - категорично заби поглед във шотовете
- Какво уплаши ли се? А и не може така, вече те победих - пропях закачливо с престорен глас, като дете в детската градина.
- О, само гледай ...
Върнете се в началото Go down
Моника Лорънс
Следовател
Моника Лорънс


Пълно име на героя : Моника Лаброс
Брой мнения : 113
Join date : 28.10.2010
Age : 26

Enjoy the silence - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Enjoy the silence   Enjoy the silence - Page 2 Icon_minitimeНед Ное 07, 2010 2:20 am

Мон се изсмя в лицето му.
-О, само гледай.-Изплези се отново.
-Апък и..аз съм тази която има пистолет..трябва да ме слушаш!–Вдигна рамене и завъртя очи.Огледа се за Сара.
-Ох...Сега пък къде отиде.-Едно трябваше да и се признае..и тя можеше да се забавлява.Мон се изпъчи се и си поръча текила от която отпи.
Върнете се в началото Go down
Сарафина Дюшан
Moderator
Сарафина Дюшан


Пълно име на героя : Сарафина Лорелай Дюшан
Брой мнения : 115
Join date : 28.10.2010
Age : 27
Местожителство : Berryville

Enjoy the silence - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Enjoy the silence   Enjoy the silence - Page 2 Icon_minitimeНед Ное 07, 2010 5:23 pm

Не и беше забавно. Ама никак. Глупавите хора, при които беше отишла бяха прекалено пияни за да и бъде забавно с тях. Завъртя се на пети и се върна при бара. Надяваше се, че Моника все още се занимава с онова момче и че ще остане сам-самичка с алкохола си.
Но, естествено, противно на нейното желание, Моника си седеше на бара.
- Здравей отново! - поздрави я Сарафина. Следователката не и обърна внимание. Чак тогава Сара забеляза, че Лорънс всъщност си говори с някой. Приведе се напред за да види по-добре източника на ниския глас, който едва стигаше до ушите и.
Беше висок мъж. Всъщност беше доста красив или както се беше изразила Моника - секси. Но имаше и нещо плашещо, нещо зловещо в него. Което, обаче, Моника явно не забелязваше. Колкото и да не си личеше да и действа кой знае колко алкохола, шотовете май и даваха възможност да види съмо първият от признаците, които забелязваше Сара.
Както и да е, не и беше до вразумяване на полупияна тийнеджърка. Плати си на бара. Измърмори едно "Довиждане!" на следователката, което беше сигурна, че тя не е чула и излезе от дискотеката.
Оттам тръгна пеша, докато не стигна до една от по-големите улици. Тук и беше по-лесно да се ориентира. Хвана едно от такситата чакащи клиенти, наредени в дълга редица и каза адреса на хотела, в който беше отседнала, дзокато си намери апартамент или къща в града.
Върнете се в началото Go down
Закъри К.
Devil himself
Закъри К.


Брой мнения : 42
Join date : 26.10.2010

Enjoy the silence - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Enjoy the silence   Enjoy the silence - Page 2 Icon_minitimeНед Ное 07, 2010 8:24 pm

Да, изглежда тук всички бяха доста самоуверени. Госпожица полицайката май беше черешката на тортата. Въпреки това че беше доста млада, май не й беше проблем да се надпива с разни непознати по баровете. Даже не беше попитала за името ми - още по добре за мен.
Но като че ли сега не ми беше до повече зарибявки. Ченгетата бяха добра плячка... Но нямаше ли да ми станат малко много? Тоест щях да си помисля. Току виж ми хрумне нещо по оригинално. Обаче засега...
Врътнах се, без да кажа дума, към изхода.
Върнете се в началото Go down
Моника Лорънс
Следовател
Моника Лорънс


Пълно име на героя : Моника Лаброс
Брой мнения : 113
Join date : 28.10.2010
Age : 26

Enjoy the silence - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Enjoy the silence   Enjoy the silence - Page 2 Icon_minitimeНед Ное 07, 2010 9:10 pm

Мон се засмя с глас след като мъж-а си тръгна и всички я изгледаха странно.
*Да..май наистина алкохола ми дойде в повечко*
Облягайки се на бара Моника се изправи и тръгна към изхода.Имаше чувството, че всичко 'и се въртеше и , че нещо и липсва.
*Ами да...Мона..*
Къде ли се беше дянала приятелката 'и?Мислеше да и звънне по някое време, но сега имаше нужда от аспирин!
Върнете се в началото Go down
Ашли Андерсън
Следовател
Ашли Андерсън


Брой мнения : 73
Join date : 27.10.2010

Enjoy the silence - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Enjoy the silence   Enjoy the silence - Page 2 Icon_minitimeПет Ное 19, 2010 3:07 am

Реших да изляза някъде. Мислех, че ще се озова в някй бар, но се оказах в дискотеката, но пък и тук имаше алкохол. Седнах на бара и си поръчах Sex on the beach. Загледах се в хората в дискотеката. Някои танцуваха,, други седяха и пиеха, трети се целуваха в някой ъгъл. Музиката беше силна. Пуснаха позната песен и започнах да си тананикам.
Върнете се в началото Go down
Дмитрий Петерхоф
Последовател
Дмитрий Петерхоф


Брой мнения : 25
Join date : 28.10.2010
Age : 28

Enjoy the silence - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Enjoy the silence   Enjoy the silence - Page 2 Icon_minitimeПет Ное 19, 2010 3:18 am

На Дмитрий му бе омръзнало да се крие в сенките.Край!Стига толкова.Време е да се позабавлява и да види бял свят.А под бял свят имаше предвид да се позабавлява в някое нощно заведение и дискотеката му се стори идеална.
Бутна вратата с крак и прекрачи прага.Огледа се.Беше пълно с жени.Добър знак,че няма да си легне сам и щеше да има кой да топли леглото му поне тази вечер.
Застана пред бара и си поръча голяма чаша уиски,оглеждайки по-обстойно дамите.Погледа му се спря върху една и той й намигна закачливо
Върнете се в началото Go down
Ашли Андерсън
Следовател
Ашли Андерсън


Брой мнения : 73
Join date : 27.10.2010

Enjoy the silence - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Enjoy the silence   Enjoy the silence - Page 2 Icon_minitimeПет Ное 19, 2010 3:28 am

Докато пиех коктейла и тихо си тананиках песента, погледът ми шареше по всички хора в дискотеката, като накрая се спря на един мъж, който ми намигна. Усмихнах му се и повдигнах чашата си. Той се приближи и също седна на бара.
-Аз съм Ашли - представих се. Още бях нова в града и това бяха най-често произнасяните ми думи. Доизпих останалото от кокгейла си на екс и си поръчах мартини. Не исках да се напивам.. прекалено бързо.
Върнете се в началото Go down
Дмитрий Петерхоф
Последовател
Дмитрий Петерхоф


Брой мнения : 25
Join date : 28.10.2010
Age : 28

Enjoy the silence - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Enjoy the silence   Enjoy the silence - Page 2 Icon_minitimeПет Ное 19, 2010 3:33 am

-Приятно ми е да се запознаем Ашли.-Дмитрий подаде ръка и се здрависаха.-Аз съм Дмитрий.-представи се на свой ред.Нямаше намерение да използва чуждо име и тем подобни,както правеше последната година.Суматохата около убиствата бе спаднала и нямаше опастност за него.Пък и реши,че е много,ама много малко вероятно някой да разбере,че е последовател.Нямаше никакъв начин да се случи.-Защо си сама?-попита и отпи от чашата си.Въпреки че на него,един руснак,му трябваше много алкохол да се напие,обичаше да разтяга локуми с питиетата си.Мразеше да пие на екс,спиртни напитки различни от шотове.
Върнете се в началото Go down
Ашли Андерсън
Следовател
Ашли Андерсън


Брой мнения : 73
Join date : 27.10.2010

Enjoy the silence - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Enjoy the silence   Enjoy the silence - Page 2 Icon_minitimeПет Ное 19, 2010 3:41 am

Отпих малка глътка от току що донесенето ми мартини и оставих чашата пред мен, като отговорих на въпроса на Дмитрий.
-Никой не е заслужил компанията на моята скромна персона - казах на шега и се засмях. После сериозна казах.
-Еми нямаше с кой да дойда. А ти защо си сам? - попитах го и зачаках отговорът, като през това време лапнах черешката от мартинито си.
Върнете се в началото Go down
Дмитрий Петерхоф
Последовател
Дмитрий Петерхоф


Брой мнения : 25
Join date : 28.10.2010
Age : 28

Enjoy the silence - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Enjoy the silence   Enjoy the silence - Page 2 Icon_minitimeПет Ное 19, 2010 3:46 am

-Мисля,че причината е същата.-сви рамене той.Наистина нямаше с кого да дойде,просто защото не познаваше никoй в големия град и му се налагаше да се скита сам като вълк единак,който може би умишлено не търсеше постоянна компания от доста време.Но напоследък много бе размишлявал над себе си и осъзна,че е достатъчно пораснал,за да се пусне по течението на нещо сериозно.-Не познавам никого тук.Пристигнах на скоро.
Истината беше,че е тук от около месец-два,та не спомена точно колко скоро.
Върнете се в началото Go down
Ашли Андерсън
Следовател
Ашли Андерсън


Брой мнения : 73
Join date : 27.10.2010

Enjoy the silence - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Enjoy the silence   Enjoy the silence - Page 2 Icon_minitimeПет Ное 19, 2010 3:53 am

-Добре дошъл в клуба.. и аз не познавам никой. - казах.
-И аз съм отскоро, от... - започнах дя говоря. От колко време всащност бях тук. Три седмици, месец? Повече? Губех представа за времето от непрекъснатото седене вкъщи, след като нямаше нищо ново за Закъри.
Телефонът ми иззвъня, беше смс. Прочетох го и отегчена физьомомия полази по лицето ми. Станах от стола.
-Съжалявам, но трябва да тръгвам - казах на Дмитрий и излязох от бара.

______________________________________
П.П.: Сори, ама ми изникна важна работа.
Върнете се в началото Go down
Дмитрий Петерхоф
Последовател
Дмитрий Петерхоф


Брой мнения : 25
Join date : 28.10.2010
Age : 28

Enjoy the silence - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Enjoy the silence   Enjoy the silence - Page 2 Icon_minitimeПет Ное 19, 2010 3:59 am

Дмитрий Кимна.Допи питието си.Първото,второто..Трето питие и просто излезе,плащайки сметката.
Явно не му беше ден и отново щеше да се върне към спотайването в сенките на тъмните дебри на джунглата наречена "град".
Силно отекчен тръгна по улиците,чудейки се какво да прави вече.Не можеше да се свърже със Закари,просто нямаше как.А толкова много му се искаше,за да получи мисията си,но ето че Закари се бе покрил по-добре от очакваното.Отсъствието му дразнеше не само него,но и доста от останалите му верни последователи и радваше онези,които се опитваха да се спасят от неизбежното.
P.S.:Няма проблем :]
Върнете се в началото Go down
Алисън Дарк

Алисън Дарк


Брой мнения : 50
Join date : 29.10.2010
Age : 27

Enjoy the silence - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Enjoy the silence   Enjoy the silence - Page 2 Icon_minitimeПон Ное 22, 2010 1:42 am

На Алисън и писна да стои в голямата си къща и затова реши да отиде в някоя дискотека. Винаги избираше готски места, но това в което отиде не и хареса особено... казваше се Enjoy the silence. Тя отиде на бара и си поръча една текила и едно мартини. След около 2 минути до Алис седна едно момиче. Али я погледна и се изхили леко подигравателно, не че на момичето и имаше нещо просто Алис беше пийнала...
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Enjoy the silence - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Enjoy the silence   Enjoy the silence - Page 2 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Enjoy the silence
Върнете се в началото 
Страница 2 от 5Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Underneath the mask :: Berryville :: Дискотеките-
Идете на: